KURULUŞ TARİHİ
1972
KURUCU
Merhum Hacı Mehmet Saip Konukoğlu
GENEL MERKEZ
Gaziantep
TELEFON
0 342 444 44 27
Seç Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Seç Turizm

Seç Turizm Otobüs Bileti almak için doğru adrestesiniz. www.tikobilet.com sayfamızda nereden nereye bölümlerini doldurun, tüm Seç Turizm Seferlerini görün, Online koltuğunuzu seçin, kredi kartınızla güvenli ödeme yapın ve size en uygun Seç Turizm Biletini 3 dk içinde sayfamızdan alın.

Seç Turizm ile ilgili açıklamalardan evvel şirkette etik değerlerin her şeyden önde olduğundan bahsetmekte fayda var. Seç Turizm‘in bir numaralı hedefi para kazanmak değildir , kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti ana ilkedir.Çünkü Sec Turizm uzun yılların çalışmaları sonucunda farkındadır ki memnun kalan müşteri tekrar geri gelecektir ve uzun yıllar süren bir tutku gibi ne zaman seyahat etmesi gerekse onları tercihi edecektir. Üstelik tavsiye mekanizmasını da çalıştırarak şirketin ününü arttıracaktır. Şöyle düşünün Ankara İstanbul otobüs bileti alacaksınız fakat otobüs firmaları hakkında pek bir bilginiz yok . Arkadaşınıza hangi firmayı tercih ettiğini sordunuz yada İstanbul Ankara otobüs seferleri için bildiği iyi bir firma olup olmadığını , Seç Turizm ile seyahat etmiş bir insan tabi ki bu noktada onu size tavsiye edecektir .Böylece çok geniş bir aile kurmuş gibi olacaksınız.
Bir diğer Gaziantep otobüs firması ise Çayırağası Turizm ve Ben Turizm şirketleridir.

Seç Turizm Otobüs Seferleri

Müşterileri ve ülke içinde edindiği büyük ünüyle sürekliliğini temin etmej ve şanını muhafaza etmek hedefleri de mevcuttur. Tüm yasa ve etik değerlere uymayı asli görev olarak bilirler. Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı ve ekonominin devamlı şekilde gelişmesi için tüm çabayı yapacaklarını da herkes bilir. Ayrıca siz değerli müşterileri için öncelikli olarak şüphesiz can güvenliklerini sağlamayı  seyahat esnasında her şeyden daha önde tutacaklarını herkes bilir. Müşterilerine güvenli ve sağlıklı  bir yolculuk geçirtme sözü verirler. Seç Turizm‘de çalıştırdıkları bütün takım arkadaşlarını en iyi biçimde antrene etmeyi ve devamlı olarak en kaliteli hizmeti vermeyi ilk edinirler.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()