Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Bilet fiyatları

  • Ankara İstanbul Metro Turizm Bilet Fiyatları : 42 – 57 TL
  • Adana Mersin  : 35 -45 TL
  • Muğla  Aydın : 25-35 Tl
  •  İzmit Sakarya : 25-30 TL
  • Eskişehir Bursa  : 30 -35 TL
  • İzmir Antalya 40-45 TL
  • Adana Diyarbakır  33-43 TL
  • Mersin Urfa  30-40 TL
  • Bitlis Ağrı  22-32 TL
  • Diyarbakır İstanbul  80-90 TL
  • Erzurum Sivas 35-45 TL

  Şehirler arası seyahat ayrı bir zevktir. Hele de bu seyahat uzun yolculuklardan hoşlanan ve otobüsle seyahat etmeyi sevenler için büyük bir zevktir.Hele birde  uzun bir yolculuk yapacağınız zaman kafanızın rahat olması gerekir. Yolculuktan önce otobüs biletleri alınır ve hareket saatinde koltuğunuzda hazır olursanız yolculuğun keyfine diyecek yoktur.

  Uzun otobüs yolculuklarının en keyifli tarafı temiz ve ferah bir araçta kusursuz bir hizmet eşliğinde yapacağınız bir yolculuktur. Yolun uzaması ile siz de uzun uzun hayallere dalarsınız. Bir taraftan da koltuğunuzdaki TV’den müziği açar sesini kısar ve hayallere dalar gidersiniz. Bir de bakmışınız ki gideceğiniz yere çoktan ulaşmışsınız . Bu keyifli yolculuk bitmiş ama sizin hayaliniz bir türlü bitmemiştir. Otobüs Bilet fiyatları genellikle her firma için aşağı yukarı aynıdır.

  Hesaplı Otobüs Bilet Fiyatları

  Yolculuğun keyifli olması için elbette önceden hazırlık yapmak gerekmektedir. Gideceğiniz istikamete giden birden fazla otobüs seferleri düzenlenmekte ise en hesaplı otobüs biletleri hangi otobüs firmalarında bunları tespit etmelisiniz. Bunu tespit etmek ise sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü sürekli değişen benzin ve mazot fiyatları firmanın hizmet kalitesi ve bir takım faktörler ile otobüs biletlerinin fiyatları sürekli değişiklik göstermektedir. Bu hususta online otobüs bileti al hizmetini firmamızdan yaparak hem fiyat araştırma derdinden kurtulur hem de ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak firmanızı seçmiş olursunuz.

  Bilet fiyatlarından ne olacak 3-5 kuruş fazla versem bir şey olmaz dememelidir. Çünkü özellikle sık seyahat eden veya ekip halinde otobüslerle seyahat eden kişi ve kişilerin bu gibi teferruata dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü aynı istikamete giderken ki firmalar arasındaki fiyat farklılıkları belirli bir zaman sonra oldukça yüksek bir meblağa ulaşmaktadır. Onun için gerek kendi bütçeni gerekse çalıştığınız iş yerinin bütçesini göz önüne alarak aynı kalitede yolculuğu daha uygun fiyattan araştırmanız çok doğru bir harekettir. Sitemiz bütün bu hususlarda kısaca otobüs seyahatleri ile alakalı ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgilerde sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.En çok indirim yapan firmalar : Süha Nevşehir Kayseri arası , Anadolu Eskişehir Ankara arası . Tokat seyahat ise özellikle Amasya ,Sivas taraflarına giderken büyük indirimler uygulamaktadır.Güzel İzmir ve Pamukkale Turizm Ege bölgesindeki illerimize başta Aydın,Muğla ,Denizli olmak üzere ucuz bilet fırsatları sunmaktalar.

  Sitemiz aracılığı ile hem istediğiniz istikamete en uygun bileti bulacak ve satın alacaksınız. Hem de yolculuk yapacağınız vasıta ve özellikleri ile gideceğiniz istikamet hakkında gerekli bilgileri edinerek keyifli bir yolculuk yapmış olacaksınız.Mesafe uzadıkça fiyatlardaki indirim oranları büyür , mesela İstanbul Bursa arası büyük firmalar çok indirim yapmazken İstanbul Ankara yada Edirne Ankara arası yolcularda indirim oranını yüksek tutarlar .Birde özellikle Varan,Ulusoy ,Metro gibi şirketler Turkcell ,Avea ve Vodafone gibi yada Türk Telekom gibi büyük şirketlerle özel antlaşmalar yaparak kampanyalar başlatırlar.,Tiyatro,Sinema ,Futbol Maçı Basketbol maçı , Uçak bilet fiyatları pek yakında www.tikobilet.com sitemizde.