Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Adana otobüs bileti fiyatları

  • Mersin’den Adana’ya 30 – 40 TL
  • İzmir’den 45 -55 TL
  • Diyarbakır’dan 40 – 48 TL
  • Ankara’dan 43 -56 TL
  • İstanbul’dan 67-77 TL
  • Antalya’dan 55 – 66 TL

  Adana ilimiz Türkiye’nin ilk sıralarda gelen kalabalık şehirlerinden biridir. Nüfusunun yoğunluğuyla Türkiye Nüfusu içerisinde ilk beşin içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple çok sayıda yolcunun uğrak yeri olan bir ilimizdir. Adana’ya şehir içi yolcu taşımacılık çeşitlerinden otobüsle gitmeyi tercih ederseniz her zaman yanınızda olacağımızı unutmayın. Adana otobüs bileti fiyatlarını öğrenmek bilet fiyatlarındaki avantajları görmek otobüs bileti almak ve bilet tercihlerinizi yapmak için firmamız ile irtibata geçmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

  Adana otobüs firmaları

  • Lider Adana
  • Yeni Adana
  • Lüks Adana
  Adana’ya giden otobüs firmaları yukarıdaki listeden daha fazladır, 3 firma sadece ana ofisi kent merkezinde olanlardır.

              Adana otobüs bileti fiyatları avantajlarından faydalanmak ve bu avantajları sürekli olarak takip etmek isterseniz irtibat telefonlarımızdan ya da internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Bilet almak için pek çok mesafe kat ederek bilet satış ofislerine ya da otobüs terminaline gitmenize gerek kalmadan online olarak İnternet üzerinden firmamıza online olarak bağlanabilirsiniz. Böylelikle biletinizi çok rahat ve hızlı bir şekilde ödemesini ister peşin ister taksitli olarak kredi kartınızla da yapabilirsiniz.

  Adana ilinin dört mevsimi yaşayan güzelliklerini farklı mevsimlerde görmek istediğiniz takdirde bilet fiyatları konusunda size her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Adana otobüs bilet fiyatlarımızın avantajlarından en önemlisi bu avantajların içerisinde yılların deneyimi ile çalışan deneyimli ve profesyonel şoförlerimiz ve eğitimli personelimizdir. Yolcu taşımacılığının temel ilkesi müşterinin güler yüzle ulaşmak istediği yere iletilmesidir. Firmamız olarak otobüs bileti avantajlarımız içerisinde yıllardır süregelen deneyimimiz yer almaktadır.

  Otobüs bileti fiyatlarımızın avantajlarından yararlanmanın yanı sıra Adana Tarsus Toros Dağları etekleri gibi pek çok doğal alanı görme ve Adana’nın tarihi kültürel pek çok değeri ile tanışmış olabileceksiniz.

  Dilediğiniz gün ve saatte dilediğiniz koltuk numarası ile Adana otobüs bileti fiyatlarını seçebilir ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. 0850 360 32 58 numaralı Çağrı merkezimizden bize ulaşmak istediğiniz takdirde gün içerisinde her saat arayabilir ve bilet fiyatları otobüs bileti ve almak istediğiniz bilete dair her türlü soruyu sorabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin otobüs bileti için ayıracağı zamanı sevdiklerine Adana’yı gezmeye ayırmalarını istiyoruz. Bu nedenle firmamız olarak Adana otobüs biletini bulmanız firmamızdaki yetkili arkadaşlar tarafından hızlı ve istediğiniz zaman seyahat edebileceğiniz şekilde sizin talebinize göre ayarlanabilecektir. Adana otobüs bilet fiyatının avantajlarından faydalanmak siz değerli müşterilerimizin takdirindedir.

              Adana otobüs bilet fiyatları konusunda değişen ve yenilenen rekabet şartları içerisinde firmamız olarak kendimizi sürekli olarak yenilemekte ve siz değerli misafirlerimize hangi şekilde daha iyi daha kaliteli daha güvenli ve çok daha ekonomik bilet sunmanın çabası içerisindeyiz. Sizin gülen yüzünüz bizim memnuniyetimizdir. Yolcu taşımacılığı sektörünün hizmet sektörü olmasından dolayı silere sunmuş olduğumuz her tür hizmet tarafımızdan garanti altına alınmış ve bilet fiyatlarının avantajları sizler için ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.

  Karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde sizlerin memnuniyetini kazanmak en temek hedefimizdir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığında dün de olduğu gibi bugünde sizlerin hizmetinizdeyiz ve gelecekte de sizlerle birlikte olacağız.