Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Artvin Otobüs Firmaları

  Artvin Otobüs Firmaları, Telefon Numaraları ve Artvin Otobüs Bileti tikobilet.com’de! En Ucuz Bilet Fiyatları İle Artvin’e Giden Otobüs Firmaları Burada!

  KARADENİZ’in doğusunda, Doğu Anadolu’nun kuzeyinde yer alır. Kamp yapmaya elverişli ormanlık yöreleri, bol balık avlanabilen denizi, kara avcılığı ile ilgi çekici bir ilimizdir. Artvin’de yaz aylarında sıcaklık ortalama 25 derecedir. Bol yağış alan bölgelerimizden birisidir. Türkiye’nin en güzel meyveleri bu yörelerde yetişir.

  Artvin’e Giden ve Artvin’den Diğer İllere Giden Otobüs Firmaları

  Amasya Mertur Artvin Ses Aydoğan Turizm Best Van
  Doğu Karadeniz Ekspres
  0 466 351 44 83
  Has Bingöl Kahta Petrol Kent Turizm
  Lüks Artvin Seyahat
  0 466 212 82 03
  Metro Turizm
  0 466 312 45 18
  Öncü Göreme Palandöken Seyahat
  0 466 811 23 73
  Tokat Yıldızı Ulusoy Turizm
  0 466 312 46 16
  Yeni As Bafra Yeşil Artvin Ekspres
  0 530 412 38 36

   
  TARİHİ YERLERİ: Şehir merkezine 2 kilometre uzaklıktaki Artvin Kalesi, en önemli tarihi kalıntılardan birisidir. Ardanuç Kalesi, Şavşat Kalesi, Satlel Kalesi ve Cevizli Köyü Kilisesi de ilgi çekici tarihi eserler arasında sayılabilir.

  DOĞAL GÜZELLİKLERİ

  Doğa, baştan başa bir zenginlik Artvin için. En gözde gezi yeri, Rus çarlarının, işgal sırasında yaptırdıkları ve “İmparator Bahçeleri” diye anılan bahçe ve bağlar.

  ARTVİN ÇEVRESİNDE DOĞA GÜZELLİKLERİ

  HOPA: Artvin’in plaj bölgesidir. Sahili çakıllı, denizi çok güzel ve berrak. Burada turistik otel bulabilirsiniz. Yörede Esenkıyı köyünde Roma Kilisesi ile Yavuz Sultan Selim’in atla gezinti yaptığı ve atının nal izlerinin bulunduğu rivayet olunan Sultan Selim Dağı, görülmeye değer yerler arasındadır. Rusya ile sınır teşkil eden Sarp Köyü’ne de Hopa sahil yolundan gidiliyor.

  KAFKASOR MEVKİİ: Artvin’in ilgi gören mesire yerlerinden biri, il merkezine 12 kilometre uzaklıkta. Ulu çam ağaçları ile kaplı alanlar, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında çok rağbet edilen piknik yerleri. Artvin’in geleneksel boğa güreşleri her yıl Haziran ayının bir pazar gününde Kafkasör’de yapılır.

  BORÇKA: İlçe ve çevresi doğal güzellikler yönünden en güzel yörelere sahiptir.

  Dağ kayması ile meydana gelen Karagöl, bol alabalık avlanabilen bir dinlenme yeridir. Gölde sandalla gezinilebilir. Ormanlık yöreleri, yabancı bilim adamlarının araştırma konusu olan pek çok yabani hayvanları barındırır. Borçka’nın Balcı köyü istikametinin 30’uncu kilometresinde göreceğiniz Otingo Ormanları Ilıcası, şifalı suyu ve ormanları ile ilgi çekici. Kaçkal Dağı Yaylası ile gündüz vakti yıldız görülebilen Yıldız Gölü çevresi de güzel mevkilerdir. Şavşat’ın Çoraklı Köyü’nde Mikelet Kaplıcaları, Sahara Dağı’nın buz gibi suları. Arsiyan Gölü alabalıklarını da duyuralım.

  ARTVİN’E NASIL GİDİLİR

  Deniz yolu ile Hopa’ya kadar vapurla gidip, karayolundan Artvin’e geçebilirsiniz.

  Artvin’e karayolu ulaşımı pek rahat olmamakla beraber tek ulaşım yolu İstanbul ve Ankara’dan direkt otobüs seferleri yapılır. Trabzon üzerinden de gidilebilir. Artvin Rize’ye 158, Bingöl’e 551, Ankara‘ya 993, Giresun’a 373, Malatya’ya 706, Bursa’ya 1374, İstanbul’a 1387, İzmir’e 1569 kilometre uzaklıktadır.

  ÖZELLİKLERİ

  Artvin’e her yıl Temmuz ayının ilk üç gününde bir başka hareket ve heyecan getiren Arhavi Festivali oldukça ilgi çekicidir. Üç gün üç gece süren şenlikler sırasında, spor, müzik ve folklor gösterileri yapılıyor.

  Artvin otobüs firmaları incelemenizi bitirdiyseniz yukarıdaki bilet arama motorumuz ile Artvin otobüs bileti araması yapabilir ve Artvin’e giden onlarca otobüs firması arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz Artvin otobüs firmaları telefon numaraları bilgileri ile şirketlerin iletişim ve irtibat bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

  Artık Aydın otobüs bileti satın almak, bu konuda Aydın otobüs seferleri düzenleyen firmalar hakkında bilgi edinmek oldukça basit. Zira, sitemiz bu alanda sizlere gerekli olan her türlü bilgiyi en kapsamlı şekilde sunuyor ve destek oluyor. Sizlere ise, herhangi bir sorun ya da aksama söz konusu olmadan ihtiyacınız olan bileti tek bir tık sayesinde satın almak kalıyor. Öyle ki, sitemiz bu hususta tamamen güncel bir düzen içerisinde sizlere destek oluyor ve hizmet sağlıyor ki sizlerde bu hizmet düzeni, sistemi içerisinde herhangi bir aksama yaşamadan tüm bilet konusunda ki ihtiyaçlarınızı rahatlık ile karşılayabiliyorsunuz.

  Aydın Otobüs Seferleri

  Amacımız, sizlere otobüs bileti hususunda kesinti yaşamadan hizmet alabileceğiniz bir ortam yaratmak. Bu ortamı yaratırken de güvenlik kavramını asla unutmadan tüm bilgilerinizi koruyarak ihtiyaçlarınızı gidermek. Bunun için, ne gerekiyorsa kesintisiz olarak sizlere sağlayan ekibimiz, güvenli, kesintisiz ve hızlı bir ortam içerisinde satın alacağınız tüm otobüs biletlerini de en uygun fiyatlardan almanız için çeşitli çalışmalar içerisinde bulunuyor. Yani, vakit kaybı yaşamadan hızlı ve güvenli bir biçimde bilet satın alabiliyor, bu işlemi yaparken de herhangi bir aksama söz konusu olmadan bütçeniz ile uyumlu bir şekilde istediğiniz bileti almış oluyorsunuz. Üstelik, bu hususta bilet satın almadan önce seçeceğiniz firma ile ilgili bilgilere, kampanyalara ve güncel duyurulara da sitemiz sayesinde ulaşmanız mümkün durumda.

  Dilediğiniz vakit en uygun fiyatlardan Artvin otobüs bileti satın almak artık çok daha kolay. Nitekim, sitemiz bu hususta sizlere en uygun biletleri sunmak adına kapsamlı bir şekilde hareket etmektedir. Amacımız, kesintisiz bir sistem içerisinde otobüs bileti ihtiyacınızı gidermek; herhangi bir bütçe sorunu yaşamadan en uygun fiyatlar dahilinde ihtiyacınız olan bileti sizlerde rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik, indirimli fiyatlar ve kampanyalar kesintisiz olarak sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, tamamen güvenli bir yapı içerisinde sizlere hizmet sunan platformumuz; tüm bilgilerinizi korumakta ve şifreleyerek bilet satışlarını güvenli bir yapı içerisinde sizlere iletmektedir ki bu sayede içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapmanız mümkün bir hale gelmektedir.

  Artvin Otobüs Seferleri

  Artvin otobüs seferleri yapan tüm firmalara ait bilet bilgileri sitemiz içerisinde yer alır. Ek olarak var olan tüm firmalara ait bilgiler de güncel bir şekilde düzenlenir ve siz değerli ziyaretçilerimize sunulur. Bu sayede, güvenli bir yapı ve sistem içerisinde istediğiniz an otobüs firmaları ile ilgili bilgilere ulaşabilir, ek bir sorun yaşamadan sizlerde tek bir tık ile bilet satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Bu hususta, sitemiz her daim ihtiyaçlarınız için bilet alabilmeniz için sizlere kesintisiz olarak satış yapar. Bu nedenle günler öncesinden bilet satın almanız, ileri tarih için yerinizi ayırtmanız, bu sayede daha planlı bir şekilde hareket etmeniz her zaman mümkün durum da olmaktadır.