Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Otobüs Bileti Arama Motoru

  Ailenizle sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla birlikte güzel bir tatil yapmayı düşlüyorsunuz. İşe tatilinizi planlamakla başlarsınız. Uzun bir müzakereden sonra tatil planınız belli oldu. Tatilinizde nerelere gideceğiniz nereleri gezeceğiniz hangi yöresel yemeklerden tadacağınız ile ilgili detaylı bir araştırma ve düşünme süreci başlar. Siz tatilinizi nasıl değerlendireceğinizi düşünürken ucuz otobüs bileti bulmak sorununuz olmasın. Biz internetten iş yapan bir firma olarak müşterilerimize istedikleri

  Otobüs bileti almadan önce firmaları ve bilet fiyatlarını karşılaştırmak ve daha sonra online ucuz otobüs bileti almak istiyorsanız üst kısımdaki ara tuşuna basmanız yeterlidir.

  Artık otobüs bileti almak hiç zor değil, sadece yapmanız gereken www.tikobilet.com adresine girmek ve yolculuk etmek istediğiniz şehri seçerek ara tuşuna basmanızdır. Daha sonra sitemiz sizin için uygun otobüs firmalarını karşınıza getirecektir. Bu aşamadan sonra karar sizin. İstediğiniz otobüs firmasını seçerek biletinizi alabilirsiniz.

  Online otobüs bileti satış hizmetimiz ile artık otogarlara gitmenize gerek yok. İnternetinizin olduğu herhangi bir yerden sitemize girerek en elit otobüs firmaları içerisinden bütçenize uygun olanı seçerek dilediğiniz otobüs bileti alabileceksiniz.

  Sitemizde sadece bilet satış uygulaması bulunmamaktadır. Dilerseniz bilet rezervasyonu sistemimizi kullanarak istediğiniz firmanın biletini rezerve edebilirsiniz.

  Ekonomik otobüs bilet fiyatları bulmak için artık karmakarışık otobüs firmalarının sitelerini gezmenize gerek yok. Sitemiz üzerinden dilediğiniz firmanın biletlerini ucuzdan pahalıya doğru sıralayarak bütçenize uygun bir bilet alımı yapabilirsiniz.

  En ucuz otobüs bilet fiyatları artık www.tikobilet.com sitemizde sizleri bekliyor. Hedefimiz; otobüsçülük sektörünü kolaylaştırmak ve basit ara yüzümüz ile insanların bilet alırken çok fazla zaman kaybetmelerini engellemek.

  Az önce de söylediğimiz gibi, bütün otobüs şirketlerini tek tek gezerek en uygun otobüs bileti arama devri bitti. Biz zaten size bütün firmaların bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak sunuyor olacağız. Çok yakında alacağınız her bilet için belli bir oranda para kazanacaksınız ve bu paraları biriktirerek hesaplı otobüs bileti alabileceksiniz.

  En ucuz otobüs bileti denildiği zaman amacımız tikobilet.com sitemizin aklınıza gelmesidir. Bunun için en ucuz bilet fiyatlarıyla otobüs şirketlerini size sunmayı hedef ilan ettik. Artık internet sitemize girerek aradığınız otobüs biletleri çok daha ekonomik.

  Bu sektöre girerken ki ilk hedefimiz, bu sektöre yenilikler getirmekti. Uçak biletlerinde olduğu gibi sizlere hem gidiş hem dönüş biletleri satabiliyoruz. Bunun yanında Türkiye’deki en seçkin otobüs bilet kampanyaları 2013 bilgileri sitemizde mevcuttur. Zaten bu kampanyalar otobüs bilet fiyatlarına da yansıtılmaktadır.

  Otobüs bileti arama motoru için tüm otobüs seferleri kayıt altındadır. Bu seferler, tüm otobüs bileti fırsatları için geçerlidir. Artık bahaneniz kalmadı. Otobüs bileti bulamıyorum gibi bir bahaneniz artık yok. Ayrıca sizlerde internetten otobüs bileti bayiliği almak ve otobüs bileti satışı yapmak istiyorsanız acentamız olarak sattığınız her biletten belli bir oranda gelir elde edebilirsiniz.

  Makalemizin en başında Türkiye’nin en iyi otobüs firmaları ile anlaşmamız bulunuyor demiştik. Bilet arama motorumuz üzerinden Metro, Ulusoy, Varan, Kamil Koç, Pamukkale, Anadolu Turizm ve bu firmalar gibi 70 firmanın biletlerini www.tikobilet.com sitemizden güvenli ve 2 adımda alabilirsiniz. http://www.tikobilet.com/istanbul-otobus-bileti İstanbul otobüs bileti almak isteyenler sitemizde ki şu anda verdiğim sayfayı kontrol edebilirler.

  İl İl Otobüs Bileti alabileceğiniz iller ve otobüs firmaları hakkında tanıtımımız aşağıdadır.

  Adana; verim denildiği zaman akıllara ilk gelen yerlerden birisidir Adana. Çukurova’nın neredeyse tam orta kısmında bulunan bu ilimiz, bugün ne kadar önemli ise asırlar boyunca da birçok önemli medeniyetin önemli yerleşim yerlerinden birisi olarak anılmıştır. Kilikya medeniyetinin de en güzide şehirlerinden olan Adana ilimize 1 adet Adana otobüs bileti alarak ulaşmanız gerçekten çok kolay. Adana’nın komşu illeri ise şu şekilde sıralanmaktadır; Kahramanmaraş, Niğde, Osmaniye, Mersin, Kayseri ve Hatay.

  Adıyaman denilince herkesin aklına aynı yer geliyor diyebiliriz. Sadece Türkiye değil Dünya’nın da en dikkat çeken tarihi eserleri arasında olan Nemrut Dağı’na sahip bu ilimize Adıyaman Gülaras Turizm otobüs firması ile erişmek oldukça kolay. Gülaras Turizm ile yolculuk yapmak demek bir tutkudur demek firmanın sloganlarında. Yerel otobüs firmaları arasında kalite bakımından başı çekmekte olan Adıyaman Gülaras Turizm’den 1 adet Adıyaman otobüs bileti almanız yeterlidir. Adıyaman ilinin komşuları; Malatya, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Gaziantep ve Şanlıurfa’dır.

  Afyon; Türkiye’nin kaplıca turizmi denildiği zaman başı çeken illerden birisidir. Afyon Karahisar, asırlar önce Frigya medeniyetinin de en önemli merkezlerinden birisiydi. Gerek doğal gerek tarihi güzellikleri gerekse eşsiz lezzetleriyle her daim misafirlerini beklemektedir. Bu fırsatlardan yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken aslında sadece 1 adet Afyon otobüs bileti satın almak ve bölgeyi yerinde görmektir. Komşuları arasında; Eskişehir, Konya, Kütahya, Burdur, Uşak, Isparta ve Denizli bulunmaktadır. Afyon’dan gerek Eskişehir gerek Konya gerekse diğer tüm illere otobüs firmaları seferler düzenlemektedir.

  Ağrı iline Türkiye’nin gerek il gerekse birçok ilçesinden seferler düzenleniyor. Eğer Ağrı ilinin Tutak ilçesine gitmek istiyorsanız öncelikle Ağrı şehir merkezine gitmeniz gerekiyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerden neredeyse saat başı otobüs seferi bulabilmeniz mümkün. Bu illerden birinden Ağrı otobüs bileti alarak şehir merkezine gidebilir ve oradan da Tutak’a ulaşabilirsiniz. Ağrı ilinin komşuları ise; Kars, Van, Iğdır, Bitlis, Erzurum ve Muş’tur.

  Amasya için en ucuz otobüs biletlerini genelde Ulusoy Turizm satmaktadır. Ancak yerel firmalarda çoğu zaman uygun fiyatlarla satış yapabiliyorlar. Amasya iline nereden giderseniz gidin birçok ilden geçmiş olacaksın. Eğer illeri gezmek amaçlı Amasya otobüs bileti aldıysanız veya rezervasyon yaptırdıysanız bir sonraki durağınız bu illerden birisi olabilir. Bu iller demişken Amasya’nın komşuları da; Samsun, Tokat, Çorum ve Yozgat’tır.

  Ankara için Osmanlı zamanının minik bir bölgesi, günümüzün ise Başkenti demek en doğrusudur. Başkent olduğu zaman bile sadece 30.000 civarı nüfusa sahip bir köy görünümündeydi. Bugün ise tüm Dünya’nın imrenerek baktığı başkentlerden birisi konumuna gelmiştir. Ankara otobüs bileti için en uygun fiyatlar tikobilet.com’de. Birçok otobüs firması seçeneği ile bütçeniz için en uygun firma hangisi ise onu tercih edebiliyorsunuz. Ankara çevre itibariyle de çok geniş bir alana yayılmıştır. Bunu komşu illerin sayısından anlayabilirsiniz; Çankırı, Kırıkkale, Karabük, Nevşehir, Bolu, Kırşehir, Eskişehir, Aksaray ve Konya’dır.

  Antalya’nın yüzölçümü olarak yaklaşık büyüklüğü 21.000 Km’dir. Son nüfus sayımı verilerine göre 2 milyon nüfusa sahip olan kocaman bir turizm cennetidir. Kilometre başına düşen insan sayısı 100’dür. Telefon kodunun 242 olduğu bu ilimizin komşu illeri; Muğla, Karaman, Burdur, Konya, Mersin ve Isparta’dır. Sitemiz üzerinden Antalya otobüs bileti almanız için her şeyi düşündük. Siz sadece ucuza bilet arama motorumuzu kullanın ve uygun bilet almanın keyfini sürün.

  Artvin otobüs bileti alacaklar Ulusoy Turizm’i tercih edecekler ise ortalama olarak 62-65 TL’yi Metro Turizm ile seyahat edecekler ise 70 TL gibi bir miktarı direk gözden çıkarmalılar. Bu firmaların dışında Artvin’e birçok otobüs firması gitmektedir. Her ne kadar İstanbul Artvin arası otobüs ile yaklaşık 14 saat sürse de hemen hemen her otobüs firması 2 saat mola verdiği için rahat bir şekilde bölgeye ulaşabilirsiniz. tikobilet.com ile pahalı bilet almak yok. Artvin’e nereden gideceğinizi seçin ve bırakın biz sizin için en ucuz bilet fiyatlarını listeleyelim. Siz sadece cebiniz için en uygun bileti almayı seçin. Artvin’in komşuları; Rize, Ardahan ve Erzurum’dur.

  Aydın’a Ankara’dan gitmek istiyorsanız 8 saatinizi otobüste harcamanız gerekmektedir. Ve trafiğin durumuna göre ortalama 1 saat daha eklenmektedir bu süreye. Eğer Aydın Güzelçamlı’ya gitmek istiyorsanız tekli ve çiftli koltuk seçimleri yapabiliyorsunuz. Böylece dilediğiniz konforu siz kendiniz belirliyorsunuz. 8-9 saatlik bu uzun süreli yolculuğunuzu sıkıntı yaşamadan geçirmiş oluyorsunuz. Metro Turizm otobüs firmasının Ankara ilimizden Aydın Kuşadasına’da otobüs seferi vardır. Eğer Ankara’dan değil de İstanbul’dan Kuşadası’na gitmek istiyorsanız 60-65 TL’yi gözden çıkarmalısınız. Ankara ve İstanbul için Metro Turizm’in Kuşadası seferi vardır ancak İzmir’den Kuşadası seferi yoktur. Fakat Kamil Koç firmasının İzmir Kuşadası otobüs seferi günün her saatinde bulunuyor. Sizde Aydın otobüs bileti alarak diler Kuşadası diler Güzelçamlı dilerseniz Aydın merkeze gidebilirsiniz.