Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Genelde birçok insan karayolu ulaşımını tercih etmektedir. Özellikle iş seyahatlerinde yakınlarınızı akrabalarınızı ziyarette gezmek amaçlı yapılan seyahatlerde gurbette bulunan öğrencilerin seyahatlerinde otobüsle seyahat sıkça başvurulan seyahat şekillerindendir.

Her insanın bilet almadan önce en dikkat edeceği unsurlardan biri tabi ki de makul bilet fiyatları ve rahat bir yolculuk geçirebilmek için kaliteli hizmet anlayışının olmasıdır. Müşteri odaklı bir hizmet anlayışının olduğu bir otobüs firması istiyorsanız seçenekleriniz arasına Pamukkale Turizm koyabilirsiniz. Çünkü gerek sürekli olarak yenilediği üstüne koyduğu kampanyaları ve gerekse hizmet anlayışıyla özellikle son yıllarda adından sıkça söz ettirebilen bir otobüs firmasıdır. En hızlı ulaşımı sağlayan Pamukkale Turizm otobüs bileti alarak express seferlerinde molasız olarak ulaşmak istediğiniz yere kısa süre içerisinde varabilirsiniz.

Pamukkale Turizmden online bilet almak istiyorsanız Pamukkale Turizmin resmi internet sitesinden varış ve kalkış yerlerinizi seçtikten sonra online bilet alma işleminize başlayabilirsiniz. Bu işleme geçtikten sonra önünüze gideceğiniz yere göre saat kaçlarda otobüs seferlerin olduğunu görebilmektesiniz. İnternetten bilet satın aldığınız için indirimli bilet avantajından da yararlanmış oluyorsunuz.

TV özelliği birçok tarzda film seçeneği müzik seçenekleri maçları kaçıracağım diye üzülen erkekler için lig TV özelliği(her otobüs seferlerinde bulunmamaktadır) ücretsiz ikram seçenekleri internet seçeneği USB bellek seçeneği ile tamamen müşteri odaklı rahat koltuk imkânına gideceğiniz otobüsün markasına göre her imkânı sizlerle buluşturmaktadır.  Pamukkale’nin diğer bilet kampanyalarından bahsedilecek olursa; yanmaz bilet avantajıyla 25 TL’ye kadar satılan biletlerde 1 TL  26-50 TL’ye kadar satılan biletlerde 2 TL 51 TL ve üzeri satılan biletlerde 3 TL fark ödeyerek biletlerinizi yanmaz bilet olarak kestirebilir ve bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Pamukkale Turizm otobüs bilet fiyatları bakımından Ulusoy , Varan , Nilüfer , Anadolu ve Süha gibi diğer otobüs firmaları ile karşılaştırıldığında neredeyse aynı ancak aralarında hizmet olarak net farklar var , mesela Pamukkale Otobüs Firması ligtv ile futbol maçı izleme ,sınırsız İnternet gibi hizmetleri ile fark yaratıyor.

Normal biletinizi iptal ederek bu farklarla yanmaz bilete dönüştürebilirsiniz.  Yanmaz bilet avantajından herhangi bir sebeple otobüsü kaçırdığınız zamandan 1 saat içinde yeni bilet başvurusu yapmanız gerekmektedir.  Bununla da kalmayan Pamukkale Turizm 50 TL ve üzeri online biletlerinizde Axess Bonus World ve Maximum kredi kartına 5 taksit imkanı sunmaktadır.En çok sefer yaptığı iller Edirne Tekirdağ ,İzmir Balıkesir , İzmit Sakarya  , Kütahya Eskişehir ,Mersin Adana , Kayseri Ankara olduğu bildirilmektedir.

pamukkale seyahat

Pamukkale Turizm www.tikobilet.com

Bir başka kampanya ise Pamukkale hemen al fiyatlandırma yöntemidir. Araçta satılan koltuk sayısına göre fiyatların düşük fiyatla başlayıp koltuk satışıyla arttığı fiyat sisteminden ilk 12 koltuk için 12 yolcu faydalanabilmektedir.  Bu kampanyadan faydalanabilmek için Pamuk Kart üyesi olunması gerekmektedir.  Bunun gibi birçok kampanya seçeneğinden haberdar olmak için resmi siteden fırsat bölümünden bilgi edinebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Pamukkale Ankara İstanbul otobüs seferleri ile bilet satmaya çalışmaktalar.

Yorumlar
Bu yazı için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların bu yazı hakkında ek bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yap