Tikobilet.com'da neler oluyor?

    Gaziantep Otobüs Bileti

    Herkes gibi, sizinde bir çok farklı ihtiyaçlarınız olabilir ve bu ihtiyaçlarınızı İnternet üzerinden güven içerisinde giderebilirsiniz. Örneğin, bir yolculuk yapmanız gerekiyor ve Gaziantep’e gideceksiniz. Peki, bunun için evden ya da iş yerinden çıkıp otogara gitmek, bilet satın almak ya da bilgi edinmek için vakit geçirmek ne kadar doğru? Tabii ki hiç doğru değil. Zira, İnternet çağında yaşıyoruz ve Gaziantep otobüs bileti dahil olmak üzere tüm bilet ihtiyaçlarınızı ya da bu konuda ki bilgi ihtiyaçlarınızı İnternet üzerinden rahatlıkla gidermeniz mümkün. Nitekim, sitemizin kuruluş amacı ve yıllardır sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet vermesinin amacı da bu…

    Herkes, herhangi bir aksama ya da sorun yaşamadan, vaktini boşa harcamadan ya da aradığı bilgileri geç bulmasına sebep olacak yöntemleri denemeden, sitemiz üzerinden tek bir tık sayesinde bilet satın alsın diye hizmet sunuyoruz. Bu bağlamda, diğer tüm il ve ilçeler için olduğu gibi; Gaziantep adına da var olan tüm otobüs seferleri, bu seferleri düzenleyen firmalar ya da bu firmalar tarafından yapılan herhangi bir duyuru veya kampanya haberi hakkında sizlere bilgi akışı sağlıyoruz. Üstelik, tüm bilgi sunumlarını en güncel şekilde yapıyor olmamız ve sizlere anlık olarak güncel bir şekilde bilet satın alma seçeneği sunmamız, güven içerisinde hareket etmeniz; dilediğiniz vakit bilet satın almanız ve istediğiniz bilgiye ulaşmanız için sizlere ciddi oranda kolaylık sağlıyor. Malum, günümüzde bir çok birey otobüs firmaları ya da bu firmalar tarafından yapılan kampanyalar hakkında pek bilgi sahibi değildir. Bu nedenle de, bir çok yolcu kampanyalardan faydalanamaz. Oysa ki, sitemiz; herkesin kampanyalardan ya da en güncel haberlerden haberi olsun diye hareket eder, sizlere hizmet sağlar.

    Sunulan herhangi bir ek hizmet için ise asla bir ücret ya da karşılık talep edilmez. Sizden alınan tek ücret; indirimli şekilde bilet ücretidir. Ayrıca, gerek kişisel bilgilerinizin bilet için sisteme girilmesi, gerekse de bilet satın almanız hususunda gerekli olan ödeme işleminde kullandığınız bilgiler de sorunsuz bir yapı içerisinde korunur, şifrelenir. Yani, sizlere hem güncel ve sorunsuz bir şekilde bilet ihtiyacınızı karşılama imkânı sunulur, hemde güvenli bir ortamda bilet satın almanın yanı sıra, otobüs firmaları ile ilgili her türlü bilgiye güven içerisinde ulaşmanız sağlanır.