Tikobilet.com'da neler oluyor?

  İzmir Ankara otobüs seferleri

  Günümüzde birçok insan özellikle işi gereği seyahat etmesi gerekenler veya öğrenci çalışan grup kesimi kendi seçtiği o yöne seferi bulunan ucuz otobüs bileti ve makul kalitede otobüs firmalarının kapılarını aşındırmaktadırlar.

  Anadolu Turizm otobüs firması İzmir Ankara otobüs seferleri saatleri

  • 09.00
  • 10.15
  • 12.20
  • 13.00
  • 14.20
  • 15.00
  • 16.25
  • 17.30
  • 18.50
  • 20.00

  İzmir Ankara otobüs bilet fiyatları

  Ucuz bilet almak istenildiğinde genelde otobüs firmalarında fiyat Aralığı 45-55 TL olduğunu görmekteyiz. Gideceğimiz yerin uzaklığı ve kaliteli bir hizmet için bu fiyatlar normal aralıktadır. Otobüs biletlerini internet üzerinden ilgili otobüs firmasının kendi resmi sayfasından online bilet alarak daha ucuza getirmek mümkündür. Bunların yanında gideceğiniz güne daha zamanın çok olduğu ve ortada kalmamak için veya parasal sıkıntılarda başvurulan rezervasyon yöntemi de oldukça insanların ihtiyacını olumlu yönde karşılayan özelliklerdendir.

  Online bilet almak veya rezervasyon yapmak için yapmanız gerekenler; ilgili firmanın İnternet sitesine girerek gideceğiniz yer İzmir Ankara otobüs seferleri ve istikameti ise ilgili yerlerden o bilgileri seçerek bilet satın ala tıklamak veya rezerve ettirmek. Rezervasyon işlemi özellikle bayram günleri gibi herkesin ortak noktasının birleştiği günlerde daha çok tercih edilmektedir çünkü yoğunluk fazla olmaktadır ve firmalar ek seferlere başvurmak eğilimi içerisine girerler. Rezerve işleminde bilet rezervasyonu yaptırdıktan sonra ne zaman biteceğini yani biletinizi ne zaman satın almanız gerektiği belirtilmektedir. Bunların haricinde birçok saatte sefer bulunmaktadır.

  Nasıl bir otobüsle gideceğinize kadar her şeyi bulabilirsiniz. Otobüs firmalarının çıkardığı müşterilerine özel kartlarla da her seyahatinizde puan toplayabilir ve istenilen parasal birikimi sağladığınızda bedava seyahat edebilirsiniz.  İzmir- Ankara yolcuları için otobüs firmaları; Metro, Ulusoy, Kamil Koç, Pamukkale ve Nilüfer otobüs firmalarıyla kendi istedikleri kalitede ve fiyatta araştırma yaparak seyahat edebilmektedir. İzmir Ankara otobüs seferleri genellikle 1 saat aralıklar ile düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra bayram, tatil vb. durumlarda seferler yarım saate kadar indirilebilmektedir.

  İzmir Ankara Otobüs firmaları

  İzmir-Ankara seferleri metropol şehirler olması sebebiyle daha çok rağbet görmektedir bu yüzden otobüs bileti almak isteyen kişilerin buna göre bir plan oluşturması gerekmektedir. Yapılan küçük çaplı araştırmalar neticesinde bu sefer üzerinde insanların en çok rağbet gösterdiği firmalar Kamil Koç ve sonrasında Ulusoy otobüs firması gelmektedir.İzmir Ankara Metro otobüs firması çok tutulmaktadır , onları varan ,Ulusoy ve Nilüfer izler.

  Birçok otobüs firmasının bilet kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak isteyen kişiler veya yararlanmak isteyenler ilgili resmi siteden göz atabilirler veya istediği bir otobüs firmasının bayiliğine giderek bilgi alabilirler. İzmir otobüs bileti almak için sitemizde İzmir Ankara otobüs seferleri arama sorgulaması yapmanız yeterlidir.