Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Kamil Koç Otobüs Bileti

  Kara yolunun en tecrübeli ve kaliteli taşımacılık şirketi olan Kamil Koç Turizm çizgisini ve kalitesini bozmadan geçmişten günümüze müşteri memnuniyetine büyük önem vererek ilerlemektedir. Yenilikçi ve dinamik ekip gücü ile taşımacılık sektörümde en iyi hizmeti vermekte ve müşterileri için en kalitelisini en uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktadır. Kamil Koç Turizm otobüs bileti almak isteyen kişiler genellikle konforuna düşkün olmasının yanı sıra en güvenli firmalardan birini seçmiş olurlar.
  Kanun ve kurallara en doğru bir şekilde uyan ekip ve ekipmanları ile yolcularını en güvenli bir şekilde varış noktasına sevdiklerine kavuşturmayı görev haline getirmiş ayrıcalıklı ve vasıflı bir firmadır. Her kesimden kişiye eşit davranmak ve müşteri memnuniyetine önem veren ilkeleri olan büyük bir firmayız. Kamil Koç Turizm yolcuları için her türlü avantajı sağlayarak en rahat ve kaliteli bir şekilde yolculuklarını sonlandırmaları için büyük çaba göstermektedir.

  Kamil Koç Otobüs Bileti Fiyatları

  • Ankara İstanbul 40 -50 TL
  • Bursa İzmit 30 – 35 TL
  • Edirne – İstanbul 25 -30 TL
  • Antalya – Ankara 41 -51 TL
  • Muğla İzmir 27-33 TL

  Günümüzde en kaliteli bir şekilde yolcu taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Teknolojinin de ilerlemesi ile artık bilet işlemlerinde online dünyaya taşınmıştır. Online olarak kısa sürede bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online sistemde indirimli olarak bulabileceğiniz biletler de sizlere sunulmaktadır. Bilet rezervasyonlarını kolay bir şekilde yapmanız için internet ve de telefon üzerinden kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz bürolarımızdan bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Online bilet seçeneği ile biletlerinizi ayırtabilir ve de isterseniz bilet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bugün Türkiye’de birçok noktaya seferler düzenlemekte ağını genişleten ve yolcularının en sağlıklı güvenli bir şekilde yolculuklarını sürdürmesini sağlamaktadır. Yolculuk öncesi ve yolculuk sırasında yolcuların konforu açısından tüm imkanlar araç içerisinde bulunmaktadır. Yolculuk sırasında telefonunuz açık kalabilir ve de iletişim açısından özgür olabilirsiniz.

  İstanbul Ankara Kamil Koç Otobüs Bileti

  İnteraktif hat ve TV keyfi ile yolculuğunuzu daha eğlenceli bir şekilde sürdürebilirsiniz. Yolcu dergisi müzik yayını kişiye özel ve tek kullanımlık başlık ve yastıklarda konforunuz için sizlere sunulmaktadır. Yolculuk sırası boyunca ambalajlı ve kaliteli ikramlar sizlere servis edilmektedir. İsteğe bağlı olarak yolculara diyet ikramlarda seçenekler arasında yer almaktadır. Kalitesi ve kurallara bağlılığı ile bilinen firma ekip filosunu sürekli gerekli bakımlardan ve testlerden geçirerek denetim altında tutmaktadır. Turizm firmaları arasında rekabet içerisinde bulunmadan ve de çizgisini bozmadan yolumuzda ilerlemekteyiz. Kamil Koç şirketinin en çok sefer düzenlediği güzergahlar İstanbul Ankara İzmir Adana Antalya Mersin Hatay Giresun Rize Manisa Denizli İzmir Uşak Afyon Eskişehir Kütahya olduğu gözleniyor . Rekabet halinde oldukları : Mersin Vif , Varan , Ulusoy ve Metro turizm . Bursa ilinde özellikle Pamukkale Turizm ile bir çekişme halinde. Kamil Koç Otobüs Bileti Al ,  tikobilet.com da kal.

  tikobilet.com internetten bilet satış sitesi Kamil Koç ve diğer otobüs firmalarının online işlemlerini sizlere daha ucuza sunmak için yeni kampanya modelleri düzenlemek için kolları sıvamış vaziyette , halen çalışmasını yaptığımız yol/puan sistemi ile çok yakında indirimli fiyatlarla alışveriş yapabileceksiniz.

  Yolların emekçileri otobüs kaptanlarını da unutmamak lazım hepsinin yolları açık olsun.Sabır işi olan şöförlük mesleğini layıkıyla icra eden herkes alkışı hak ediyor.

  kamil koç otobüs bileti

  Kamil Koç Otobüs Firması