Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Nilüfer Turizm Bursa

  Nilüfer Turizm Bursa merkezli bir otobüs firmasıdır. Adını Bursa’nın merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesinden almıştır. Bursa merkezli olması Nilüfer Turizm için büyük avantaj sağlamaktadır. Konumu itibariyle Bursa Türkiye’nin metropol şehirlerine kısa mesafededir. Marmara Bölgesi’nin orta bölümünde yer alan Bursa’dan İç Anadolu Bölgesi’ne ve Ege Bölgesi’ne ve Akdeniz Bölgesi’ne ulaşım oldukça kolaydır. Özellikle İstanbul Ankara ve İzmir ve Antalya sefer sayısının fazla olması bu durumu doğrular niteliktedir.

  Nilüfer Turizm karayolu yolcu taşımacılığına 2000 yılına başlamış; ancak elde ettiği büyük başarılarla sektörde kendinden daha eski birçok otobüs firmasını geride bırakmıştır. Günümüzde Türkiye’de faaliyet gösterdiği tüm şehirlerde toplam 180 şubeye sahiptir. Tüm şubelerde bilet satış ve rezervasyon işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu da Nilüfer Turizm’in büyük başarısını kanıtlar niteliktedir. 2000 yılında 30 adet otobüsle sektöre adım atan Nilüfer Turizm bugün çok geniş bir araç filosuna sahiptir. Toplam 28 il ve ilçede günde yaklaşık 320 sefer düzenlenmektedir. Bu da haftanın her günü ve her saati Nilüfer bileti alarak seyahat etmeyi mümkün kılar.

  Nilüfer Turizm ile seyahat etmek isteyen bir kişinin Nilüfer otobüs bileti almak için farklı seçenekleri bulunmaktadır. 180 şubesi bulunan Nilüfer Turizm’in internet sitesinden bu şubelerin telefon numaralarına ulaşmak mümkündür. Şube numarasını bilmeyenler ya da bulamayanlar için 444 00 99 numaralı çağrı merkezi numarası aranarak bilet rezervasyon işlemi yapılabilir. Bursa merkezli olan Nilüfer Turizm’in bir de otobüs bileti ile ilgili sorunlara yer verilen alternatif çağrı merkezi numarası vardır. Bu numara da 0224 275 45 50’dir. Bu numaradan da Nilüfer otobüs bileti ile ilgili istek öneri ve şikayetler dinlenerek sorunlara anında çözüm bulmak amaçlanmaktadır.

  Nilüfer bileti almanın bir diğer yolu da internet üzerinden banka kartı veya kredi kartıyla satın almaktır. İnternet üzerinden yalnızca bilet satın almak değil otobüs bileti rezervasyonu yaptırmak da mümkündür. Bu rezervasyonu belirlenen zaman dilimine kadar iptal etmek mümkündür ya da satın alarak Nilüfer Turizm güvencesiyle yolculuğa başlanabilir. Nilüfer Turizm’in müşterileri için sağlamış olduğu kampanyalar vardır. Örneğin; her Nilüfer otobüs bileti alındığında kazandıran yani puan biriktiren yolcu kartını alarak uygun fiyatlarla yolculuk yapılabilir. Nilüfer bileti almanın bir diğer güvenilir yolu da ‘’artıbilet’’ internet sitesine üye olarak otobüs bileti rezervasyon veya satın alma işlemini gerçekleştirmektir. Nilüfer Turizm Bursa İstanbul otobüs seferleri bu sıralar oldukça indirimli tikobilet.com adresinde.

  Nilüfer Turizm yalnızca karayolu yolcu taşımacılığı yapmaz. Aynı zamanda kargo sektöründe de faaliyet gösterir. Nilüfer Turizm’in son derece lüks ve üstün güvenlik önlemleriyle donatılmış araçlarında kargo taşımacılığı hizmeti verilir ve otobüs firmasının internet sitesinden kargonun o anda nerede olduğu takip edilebilir. Nilüfer Turizm’in yolcu taşımacılığı ve kargo taşımacılığı yapan otobüsleri tüm güvenlik önlemleri alınmış ve konforlu yolculuk geçirmeyi sağlamak için tasarlanmış son derece lüks araçlardır.Nilüfer Turizm Bursa Ankara otobüs seferleri bu sıralar oldukça indirimli tikobilet.com adresinde.