Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Otobüs Bilet Fiyatları

  Otobüs bilet fiyatları bilgisine Metro, Ulusoy gibi otobüs firmaları karşılaştırması ile ulaşabilir ve online olarak ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

  tikobilet.com olarak ilk amacımız; sitemize gelen kullanıcıların en ucuz otobüs biletini alabilmelerini sağlamaktır. Aşağıdaki resimler sayesinde gideceğiniz şehirlerin otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

  Not: Aşağıdaki resimlerde bulunan ücretler kesin fiyatlar değildir. Çünkü otobüs firmaları belli dönemlerde (örneğin; bayram, yılbaşı) bilet fiyatlarını değiştirebiliyorlar. Bizde elimizden geldiğince güncel listeyi oluşturup sizlere ulaştırmayı sağlamak niyetindeyiz. Gerçek otobüs bileti fiyatlarını öğrenebilmek için sitemizdeki online bilet arama motorunu kullanarak otobüs firmalarının biletlerinin ücretini öğrenebilirsiniz.

  Listedeki fiyatlar motorin fiyatları ve enflasyonda ki oynamalara göre değişkenlik göstermektedir :

  • Didim İstanbul 75 – 80 TL
  • İstanbul Marmaris 80- 85 TL ( Ulusoy Turizm)
  • Aydın İzmir 11 – 15 TL
  • Muğla Ankara 60 – 70 TL
  • Diyarbakır Mersin 50 -65 TL
  • Antalya Eskişehir 50-55 TL (Isparta Petrol Turizm)

  Fiyat sorgulaması yapabileceğiniz bazı önemli firmalara ait telefon numaraları :

  Bize sıkça yönlendirdiğiniz sorular
  Otobüs bilet fiyatlarını siz mi belirliyorsunuz?
  Hayır. Bizden bağımsız olarak otobüs firmaları günün şartlarına ve rekabete uygun olarak kendi değerlendirmelerini yapmaktadır.
  Bu siteden alışveriş yapmak ne kadar güvenilir?
  Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde  3. kişiler tarafından görülmemektedir ve direkt olarak ilgili bankaların sunucularına gönderilmektedir.
  Ne zamandan beri online otobüs bileti satışı yapıyorsunuz? 
  2013 yılından bu yana hiçbir şikayet almadan çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

  Otobüs Bileti Fiyatları

  Otobüs Bilet fiyatları otobüs firmalarının kalitesi otobüslerin modeli ve ulaşımın sağlanacağı şehirlerarası mesafeye göre belirlenmektedir.

  Otobüs bilet fiyatlarını güncel olarak görüntülemek isterseniz www.tikobilet.com sitemizin yukarısında yer alan arama kutusundaki gerekli yerleri doldurmanız gerekecek. Seyahat noktasının başlangıcını seçtikten sonra varış yerini de seçerseniz istediğiniz istikamete giden otobüs firmalarının istediği ücretleri görüntüleyebilirsiniz. Sıralamayı fiyata göre yaptığınız taktirde en ucuz otobüs bileti en yukarıda görüntülenecektir.Yolculuğa çıkacak kişi sayısını da belirleyerek alışverişinize devam edebilirsiniz.

  www.tikobilet.com üstlendiği misyon itibariyle bizi tercih eden müşterilerimizin ulaşım sorununu en kısa zamanda en kolay en güvenli ve en hesaplı şekilde çözmeyi amaç edinmiştir. Günümüz insanının günlük hayattaki yoğunluğu göz önünde bulundurulursa internet yoluyla alışverişin insan hayatının kolaylaşmasına ne ölçüde yarar sağladığı da daha kolay anlaşılacaktır. Biz de sizlere sunduğumuz online otobüs bilet fiyatları ile çeşitli otobüs firmalarını birbirleriyle kıyaslayarak en ucuz otobüs bileti en iyi hizmet şartları ile almanız için elimizden geleni yaptığımızın umarım farkındasınızdır ve böylelikle yapacağınız otobüs yolculuklarınızı en hesaplı ve kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Hem de size evinizde işyerinizde bilgisayarınızın başında oturarak online bilet almanın konforunu yaşatarak… Sitemizi herkesin anlayabileceği kolayca online alışveriş yapabileceği şekilde tasarladık. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.