Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Otobüs Bileti Al

  Hemen hemen herkesin başından otobüs bileti ile ilgili bir olay geçmiştir. Bayramda tatilde bilet almak için gecikmişsinizdir zamanınız olmamıştır ya da bilet kalmamıştır. Özellikle öğrencilik zamanlarında sorun olan otobüs bilet alma işleri sınavlar yüzünden ya da başka sebeplerden dolayı gecikmiştir. Bu nedenle plan yapmak hayal durumuna dönüşmüştür.

  Bu sorun sadece öğrenciler için değil hemen hemen herkesin başına gelmektedir. Bununla ilgili çözüm yolları artık internet üzerinden otobüs bileti alma seçenekleri ile çözüme kavuşturulmuş diyebiliriz. Hemen hemen her seyahat firmasının internet üzerinde bulunan ya da bir internet sitesi üzerinde birçok firmanın online otobüs bilet alma seçeneklerinden hemen hemen herkes daha hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden ve seyahat zamanından çok daha önce otobüs bileti temin edebilmekte ya da otobüs bileti rezervasyonu gerçekleştirme şansını yakalamaktadır. Bu sayede tatilinizi planladığınız şekilde gerçekleştirmeyebilir Bu arada gün geçtikçe internet kullanımının hat safhaya ulaşması ile birlikte internet üzerinden bilet alma işlemlerinde de çeşitli kolaylıklar sağlanmaktadır.

  Ucuz otobüs bileti al

  Örneğin kredi kartı ile alacağınız otobüs biletlerine her firmanın kendi inisiyatifinde taksitlendirme işlemleri yapılmaktadır. Bunun yanında almış olduğunuz otobüs bileti ücreti ile firmaların kendi üyelerine belirlemiş oldukları miktarda para puan ya da seyahatlerinde kullanabilecekleri çeşitli indirim kartları verilmektedir. Buda otobüs ile seyahatin ve firmalar arasındaki rekabetin artmasına ve farklı kampanyalar oluşturulmasına sebebiyet vermektedir. Sürekli seyahat eden bilet alan biri iseniz sizin için firmaların belli aralıklarda yapmış oldukları promosyonlar ile ücretsiz bilet yakalama şansıda bulunmaktadır. Bu kampanyaları ya da promosyon biletleri yakalamak için birçok firmanın bilet satışının yapıldığı bir siteye üye olarak bu fırsatları yakalayabilir daha ucuz ve daha kaliteli seyahat edebilirsiniz.

  Bu siteler üzerinden otobüs bilet almak sistemin sizi yönlendirmesi ile çok kolaydır ve güvenilirdir. Fazla karmaşa ile uğraşmadan ve fazla yorulmadan tek yapmanız gereken site içerisinde bulunan arama motorundan bulunduğunuz semt ya da şehir ismi ile size en yakın şubeyi öğrenebilir firmaların servis imkanları için online rezervasyon yapabilir yolculuk güzergahlarınız ve mola tesisleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi araç ile seyahat edeceğinizi öğrenebilir ve aynı zamanda koltuk seçimi de yapabilirsiniz.

  Firmalarla ilgili bütün bilgilere bu siteler üzerinden ulaşabilir online destek hatlarından soru ve sorunlarınız hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu arada firmalar bilet satışları fiyat ve yolculuk saati ile ilgili değişiklikler konusunda online olarak bilgiler verebilir. Bu nedenle seyahatiniz öncesi bilet bilgilerinizi tekrar kontrol etmenizde fayda vardır. Online olarak almış olduğunuz biletinizi de yazdırarak bir dosya içerisinde yanınızda bulundurmanız seyahatiniz sırasında sizin açınızdan bilet kontrolünde size kolaylık sağlayacaktır.

  İstanbul otobüs bileti al

  Seyahatlerinizde değerli eşyalarınızı her zaman yanınızda tutmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Bu konuda otobüs firmaları herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedirler. Şimdiden yapmış olduğunuz seyahat planınız için hemen bilet alabilirsiniz. Seyahatinizde başarılar diler son gelişmeler ile sizlere bilgi vermeye devam etmek üzere iyi günler dileriz. Promosyon biletlerini yakalayabilmek için ücretsiz üyelik yapabilirsiniz.Sektöre ilk girdiğimiz günden bu yana en büyük hedefimiz insanlara online ucuz otobüs bileti al kelimesinin tam karşılığını verebilmekti. Şuanda geldiğimiz noktada bunu büyük ölçüde yakaladığımızı düşünüyoruz. Otobüs bileti bul dendiğinde en çok tercih edilen sitelerin başında gelmemiz tabi ki kolay olmadı. Bunu başarabilmek için yapılması gereken şeyleri çok iyi biliyorduk. Öncelikle sitemiz basit olmalıydı. Bir insanın bu siteye öncelikle ilk giriş amacı otobüs bileti alıp çıkmak. İşte bunun için otobüs bileti arama motorunu sitenin en kolay görülebilen yerine koyduk. Daha sonra kendimizi ziyaretçi yerine koyduk. Bir ziyaretçi online otobüs biletleri ararken zaman kaybetmez istemez. Alacağı biletin hem ucuz olmasını hem güvenilir olmasını hem de kısa süre içerisinde işlerini tamamlamak ister. Otobüs bileti arama motoru sayesinde dilediğiniz firmanın biletlerini karşılaştırmalı olarak bulabilecek ve 2 adımda satın alabileceksiniz.

  Online otobüs bileti al

  İşte tikobilet.com sitemizin adından da anlaşılacağı üzere yapmak istediği tek şey; ziyaretçilere online ucuz otobüs bileti satın almaları için yol göstermek ve ucuz otobüs bileti bulmalarını sağlamaktır. Adana, İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa, Antalya, Edirne, Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Sivas, İstanbul otobüs biletial ara araştır arama motoru size her ilin en çok tercih edilen otobüs firmalarını tek tıklamayla en ucuzdan en pahalıya olacak şekilde bütün saatler ile listeleyecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken istediğiniz koltuğu seçmek ve ucuz otobüs biletinin keyfini sürmek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sorunsuz bir yolculuk sunmanızı dileriz.

  Pahalı bulup uçak bileti alamanyanlar tabiki otobüs bileti almayı tercih etmeli , 4-5 kişi seyahat eden aileler için uzun mesafelerde çok büyük fiyat farkları oluşması çok muhtemeldir.