Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Otobüs Bileti Bul

  Online ve ucuz otobüs bileti bulma amacındaysanız yukarıdaki bölümden  ara tuşuna basmanız yeterlidir.

  Otobüs firmaları, diğer otobüs şirketleri ile rekabete önlem almak için ortak oluyorlar.  Rekabet ortamını kızıştırmak için çeşitli kapmayalar ve promosyonlu uygulamalar yapmaktalar. Bu promosyonlara bir  alana bir tane bedava veya toplanılan puan kadar bilet fiyatında indirim gibi örnekler gösterilebilir. Bir otobüs şirketi promosyonlu  uygulamasını yayınladığında rekabet halinde bulunduğu diğer şirketlerin kesinlikle dikkatlerini çekmekte ve onların da bu ortama girmelerini sağlamaktadır. Ve böylece diğer otobüs şirketleri de ard arda promosyon veya indirim uygulamasıyla rekabet ortamına girerler.

  Ucuz otobüs bileti bul

  Bu uygulamaların yolcularda memnuniyeti artırdığı gibi şirketlerinde bu uygulamalardan memnun oldukları gözle görülür şekildedir. Yani promosyon veya indirim uygulaması şirketlerinde işine yaramaktadır. Otobüs bileti konusunda en sık karşılaşılan sorunlardan birisi otobüs bileti arama bölümünü insanların kullanamaması. Sitemizde bu sorun düşünülerek en kolay şekilde bilet alabilmeniz sağlanmaktadır.

  Bulunduğu şehirden başka bir şehre gitmek isteyen yolcuların önlerinde çok fazla otobüs şirketi bulunmaktadır. Ancak böyle bir durumda promosyon veya indirim  sunan otobüs şirketleri yolcunun o firmayı seçmesinde önemli bir rol oynar. Firmalarda rekabet yöntemiyle diğer firmalardan öne çıktıkları için indirim ve promosyonlu bilet şirketin işine yaramış olacaktır.  İndirimli bilet veya promosyon uygulaması yapan bir firma rekabet halinde olduğu firmalardan öne çıkacağı için bu uygulama onun işine gelir ancak sektördeki diğer otobüs firmalarının da tepkilerini çekeceklerdir.

  Online otobüs bileti bul

  Müşteriler tarafından indirimli bilet ve promosyon uygulaması yapan otobüs firmaları sektörde gerçekten öncü olarak görülüyor ve yolculara yaptıkları bu hizmetten dolayı tercih sebebi oluyorlar. Yolculara bu tür uygulamaları sunan firmalar sektörde bulunan ve misyonları sadece para kazanmak olan kötü hizmet veren firmaların piyasadan kaybolmalarını sağlamaktadırlar. Yolcu olarak bizim de görevimiz promosyon  veya indirim uygulaması sunan firmaları tercihlerimiz arasında bulundurmak ve böylece piyasada bulunan diğer otobüs firmalarının da bu tür uygulamalar sunmalarını sağlamak olmalıdır. Yapacağımız bu davranış karayolu taşımacılığında olumlu gelişmeler sağlayacaktır. Bu durumda da hem yolcular hem de otobüs firmaları birlikte kazançlı çıkacaklardır.

  Kampanyalı Bilet bul

  Temennimiz ileri ki tarihlerde indirimli bilet satışlarının artmasından yanadır. Promosyonlu veya indirimli alışlarınızda kaliteli hizmet ve güvenirlik içinde bilet bulmak ve bilet satışı sunan www.tikobilet.com ‘yi tercih etmeniz dileğiyle.Şimdi sizlere güncel kampanya ve fırsatlardan bahsedelim biraz :

  Ulusoy’dan herkese sabah kahvaltısı

  Ulusoy firması yolcularına sabah kahvaltısını zengin bir menü ile sunacaklarını duyurdu. tikobilet.com otobüs bileti kampanyaları hakkında bilgiler sunmaya ve duyurmaya devam ediyor.

  Varan Turizm  kilo aldırmaya devam ediyor!

  Sıcak yemek yemeye ne dersiniz Varan farkıyla .

  Varan Turizm engelli vatandaşlarımızı yine unutmadı!

  Engelliler ve refekatçileri , 65 yaş üstü vatandaşlarımız ile gazi ve şehit yakınlarına Varan Turizm’den%30 indirim.

  Sitemizin birçok siteden farkı; “Üyelik koşulu olmadan” ve “2 adımda” bilet alınabilmesidir.

  Yakın zaman içerisinde sitemiz üzerinden belirli firmalara belirli sürelerle %50’lere varan indirimler sağlayacağız.

  Bu fırsatlardan haberdar olabilmek için Facebook  – Twitter sayfalarımıza abone olunuz.

  Otobüs firmalarının biletleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,iyi yolculuklar dileriz.Her zaman sizlere daha huzurlu daha konforlu daha ucuz hizmet sunmak için çalışmaktayız.