Tikobilet.com'da neler oluyor?

  Otobüs Bileti Rezervasyonu

  Otobüs firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu imkan ve fırsatlardan bir diğeri de otobüs bileti rezervasyon sistemiyle yerinizi önceden istediğiniz otobüste seçebilme istediğiniz koltuğu seçebilme istediğiniz saati seçebilme olanaklarıyla ucuz otobüs biletleri ister online isterseniz telefonla ya da şubelerimize gelerek seyahatleriniz den önce üstelik otobüs bileti kampanyaları da yaralanarak turizm firmalarımızdan siz değerli müşterilerimiz için hazırlanmış ayrıcalıklı son derece konforlu rahat olanakların bulunduğu otobüslerimiz için yerlerinize rezervasyon sayesinde artık öncelikli bir şekilde ulaşabileceksiniz. Otobüs bileti rezervasyonu işini yapmak için öncelikle kendinize uygun bir firma saat ve koltuk bulmanız gerekmektedir. Ardından otobüs bileti rezervasyonunuzu yaptıktan sonra biletinizin gününden firmanın belirttiği tarih öncesinden rezervasyon yaptığınız koltuğu da satın almanız gerekmektedir.

  Tüm hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin rahatı ve konforu içindir. Turizm firmamızda her şey siz değerli müşterilerimiz için düzenlenmiş olup rahat ve konforunuzun yanı sıra hızlı ve ekonomik ulaşımı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Firmamızdaki otobüslerimizin hepsi son model olmakla beraber tam teşekkürlüdür. Aynı zamanda firmamızda konforunuz bizim için ön planda olduğu için otobüslerimiz de son model koltuklar kullanılmış olup çok rahat seyahat imkânlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

  Yerinizi önceden rezerve ettirerek bu imkanlara sahip olabilir aynı zamanda online kampanyalarla avantajların sahibi olabilirsiniz. Her mevsim her saat online bilet sistemi ile yerlerinizi internetten rezerve edip bu imkanların sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde daha çok büyük şehirlerden birçok yere farklı şehirlere seyahatler mümkündür. Bu seyahatlerinizde turizm firmamızı seçerseniz birçok imkânın sahibi olmuş olursunuz.

  Otobüslerimizde ve online bilet alırken yardımcı olan personellerimiz son derece deneyimli elemanlar olup siz değerli müşterilerimizin rahatı için yolculuk boyunca siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Yılın her mevsimi her ayı aynı konforda aynı rahatlıkta seyahat edebilirsiniz. Yazları klima sistemimizle serince güvenli hızlı ve ekonomik yolculuğu kışları ise dilediğiniz sıcaklık da güvenli hızlı ekonomik ve konforlu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için tüm koltuklarda ayrı olarak tasarlanmış sistemler ile yazların kendi istediğiniz serinlikte kışları ise kendi istediğiniz sıcaklık ile yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz değerli müşterilerimiz. Otobüs bileti rezervasyon işlemini ise hem telefon üzerinden hem de sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Online Otobüs Bileti Fiyatları

  Bu hizmetlerin hepsine şubelerimizden alacağınız biletlerle sahip olabileceğiniz gibi telefon ve internetten online otobüs bileti fiyatları bilgilerini alabilirsiniz ayrıca rezervasyon ile aldığınız koltuklarınızla da bu imkanların sahibi olabileceksiniz. Her şey siz değerli müşterilerimizin rahat ve konforu için.Varan, Ulusoy, Nilüfer Turizm, Kamil Koç, Metro Turizm otobüs bileti rezervasyonu yapma şansınız sitemiz aracılığı ile her zaman mevcut. Ayırtma işlemleri özellikle İstanbul Akara İzmir İzmit Edirne Sivas otobüs seferlerinde çok sık gerçekleştirilmektedir. Yola Bizimle Çıkın