Otobüs Bileti

Tikobilet.com'da neler oluyor?
  EN UCUZ OTOBÜS BİLETİ
  Mutlu müşteriler
  EN MUTLU MÜŞTERİLER

  2 Adımda hızlıca bilet.

  En iyi firmalar
  EN İYİ OTOBÜS FİRMALARI

  144 firmayı karşılaştır, dilediğini seç.

  En iyi bilet fiyatları
  EN İYİ BİLET FİYATLARI

  En ucuz bilet garantisi.

  Mobil hizmet
  MOBİL HİZMET

  Tüm platformlarda çalışan sitemizden güvenle bilet alın.

  OTOBÜS BİLETLERİ

  • Metro Turizm
  • Ulusoy Turizm
  • Pamukkale
  • Varan Turizm
  • Anadolu Turizm
  Ucuz otobüs denildiğinde akla ilk bilet kampanyaları gelir. Otobüs biletinin ucuzunu bulmak için sürekli düzenlenen kampanyaları takip etmek gerekir. Ucuz bilet alımlarınızı bu şekilde yaparsanız bütçe olarak da rahatlamış olursunuz. Tüm yurtiçi biletlerinde sezon olarak ucuz bilet satışları yapılır. Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Güney Akdeniz Seyahat gibi karayolu şirketleri rekabetten dolayı sürekli promosyonlu bilet satışı yapmaktadır.

  Bilet satışları ülkemizde eskiye oranla daha artmış durumda. Bunun nedeni hiç şüphesiz ki gelişen teknolojidir. Eskilerde tek tek seyahat firmaları ve otogarları gezmek durumundaydınız. Teknoloji ile bu biraz daha kolaylaştı ve telefon ile irtibata geçildi. Ardından İnternet ile dünyamız değişti ve oturduğumuz yerden ucuz uçak bileti bulabilir hale geldik. Www.tikobilet.com bunların hepsini tek tek düşündü ve hepsini birleştirdi.

  İstanbul’dan Hatay’a, Ankara’dan Karabük’e, Bolu’dan Eskişehir’e, Bartın’dan Kocaeli’ye, Sakarya’dan Ağrı’ya, Hakkari’den Şanlıurfa’ya, Gaziantep’ten Edirne’ye, Çanakkale’den Konya’ya, Trabzon’dan Antalya’ya, İzmir’den Bursa’ya, Rize’den Artvin’e, Iğdır’dan Kars’a kısacası Türkiye’nin hemen hemen her noktasına en ucuz bilet burada. Otobüs seferleri ile ilgili haberleri, bilgileri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

  Ucuz otobüs biletini arayan en büyük kesim hiç kuşkusuz öğrencilerdir. Okul açılış ve kapanış dönemlerindeki yoğunluk nedeniyle ucuz uçak bileti bulmaları çok zor bir durumdur. Bunun için biletlerinizi alabildiğiniz kadar erken almanızdır. Çünkü sistemsel olarak seferi gerçekleştirecek olan uçağın doluluk oranı ve sefer tarihi önem taşımaktadır.