Antalya Çorum Otobüs Bileti

Antalya Çorum Otobüs Bileti

Antalya Çorum Otobüs Bileti, Seferleri, Firmaları, Ucuz Bilet Fiyatları ve Antalya’dan Çorum’a Giden Otobüs Firmaları Bir Tık Ötede!

Çorum’un İlçeleri

Alaca, Hititlilerin önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Alaca’nın yüzölçümü 1.371 km2’dir. Ekonomisi tarıma dayalı olan ilçe Çorum’un en önemli tahıl alanıdır.

Bayat, 1958’e dek İskilip’e bağlı olan ilçenin yüzölçümü 784 km2’dir. Ekonomisi tarıma dayalı olan ilçede hayvancılık da önemli bir gelir kaynağıdır.

İskilip, İlin kuzeybatısındaki yüksek dağlı kesimde yer alan ilçenin yüzölçümü 1678 km2’dir. Ekonomisi tarım ve küçük el sanatlarına dayalıdır.

Kargı, Yükseltisi fazla olan bir arazide kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 1301 km2’dir. İlçede tahıl, sebze ve meyva yetiştirilir.

Mecitözü, Eski adı Hacıköy olan ilçenin yüzölçümü 959 km2’dir. İlçede tahıl, baklagiller, keten, kenevir, pamuk, şeker pancar, sebze ve meyva yetiştirilir.

Ortaköy, İlin en küçük ilçesi olan Ortaköy’ün yüzölçümü 242 km2’dir. Tarım ve hayvancılık başlıca geçim kaynağıdır.

Osmancık, Bugünkü ilçe merkezinin bulunduğu topraklarda ilk çağlarda Pimolisa kenti bulunuyordu. İlçenin yüzölçümü 1403 km2’dir.

Sungurlu, İlin yüzölçümü bakımından en geniş ilçesidir. Sungurlu yüzyıllarca Hitit devletinin başkenti olarak sanat ve kültür yaşamının odak noktasını oluşturmuş. İlçenin yüzölçümü 2.604’tür.

Antalya Çorum otobüs bileti alımlarınızda www.tikobilet.com sitemizi tercih ettiğinizde en ucuz Antalya Çorum otobüs seferleri ayağınıza gelmiş olacak. Böylece hem Antalya’dan Çorum’a giden otobüs firmaları bilgilerine ulaşabilir hem de bütçeniz için en uygun Antalya Çorum otobüs bileti fiyatları ile en ekonomik şekilde Çorum’a yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Antalya Çorum Seferleri
Antalya Çorum Otobüs Firmaları