Antalya Siirt Otobüs Bileti

Antalya Siirt Otobüs Bileti

Antalya Siirt Otobüs Bileti, Seferleri, Firmaları, Ucuz Bilet Fiyatları ve Antalya’dan Siirt’e Giden Otobüs Firmaları Bir Tık Ötede!

Baykan, ilin kuzeybatısında yer aiar; Baykan’ın yüzölçümü 594 km2’dir. Halkm başlıca geçim kaynağı tahıl, tarım (buğday, arpa, mercimek, nohut), meyvecilik (ceviz, üzüm, nar) ve hayvancılıktır.

Beşiri, Yüzölçümü 586 km2 olan ilçe, ilin batısında yer alır. Beşiri’de de halkın geçim kaynağı Baykan’da olduğu gibi, tahıl tarımı, meyvecilik ve hayvancılıktır.

Eruh, 1765 km2’lik yüzölçümü ile ilin en fazla yüzölçümüne sahip ilçesidir. Ekonomisi tahıl tarımına, meyvecilik ve hayvancılığa dayalıdır. İlin nohut ve mercimek üretimi en yüksek ilçesidir.

Kozluk, Yüzölçümü 1175 km2 olan ilçede tahıl tarımı, meyvecilik ve hayvancılık başlıca geçim kaynaklarıdır. İlde, arpa üretiminde Kurtalan’dan sonra ikinci sırada yer alır.

Kurtalan, İlin batısında yer alan Kurtalan’ın yuzölçümü 1085 km2’dir. Halkın geçim kaynağı tahıl üretimi ve hayvancılıktır. İlin arpa üretimi en yüksek ilçesidir.

Şirvan, Güneydoğu Toroslar’ın güney eteklerinde kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 1015 km2’dir. İİçe tarım alanlarında tahıl tarımı meyvecilik ve hayvancılık yapılmaktadır. İlin pirine ve ceviz üretimi en yüksek ilçesidir.

Pervari, Yüzölçümü 1459 km2 olan ilçe ilin doğusunda yer aimaktadır. Başlıca geçim kaynakları, diğer ilçelerde de olduğu gibi, tahıl tarımı, meyvecilik ve hayvancılıktır.

Sason, Sason Dağı’nın batı eteklerinde kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 754 km2’dir. ilçede tahıl tarımı, (buğday, arpa) ve meyveciiik (nar, ceviz, üzüm) yapılır. Hayvancılık da önemlidir.

Antalya Siirt otobüs bileti alımlarınızda www.tikobilet.com sitemizi tercih ettiğinizde en ucuz Antalya Siirt otobüs seferleri ayağınıza gelmiş olacak. Böylece hem Antalya’dan Siirt’e giden otobüs firmaları bilgilerine ulaşabilir hem de bütçeniz için en uygun Antalya Siirt otobüs bileti fiyatları ile en ekonomik şekilde Siirt’e yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Antalya Siirt Seferleri
Antalya Siirt Otobüs Firmaları