Ardahan Bursa Otobüs Bileti

Ardahan Bursa Otobüs Bileti, Seferleri, Firmaları, Ucuz Bilet Fiyatları ve Ardahan’dan Bursa’ya Giden Otobüs Firmaları Bir Tık Ötede!

Bursa ve İznik 

ÇANDARLI KARA HALİL PAŞA TÜRBESİ:Şehrin doğusunda. Yeşil Cami yakınındadır. Öldüğünde İstanbul’da gömüldüğü halde kendisini sevenlerce kemikleri çalınıp İznik’e getirilerek bu türbeye gömülen Sadrazam Çandarlı Kara Halil Paşa (Öl. 1453)’ya ait olan bu türbe kesme taş duvarlı ve düz damla örtülüdür.

HACI ÖZBEK CAMİSİ:Çarşı içindedir. Çarşı Mescidi adı ile de tanınan ufak bir camidir. Osmanlı mimarisinde 1334’te yapılmış tek kubbeli ilk cami olup son cemaat yeri 1959’da yolun genişlemesi sırasında yıkılmıştır. Kare planlı (7,92 x 7,92 m. içten) taş ve tuğla karışımı duvarlı ve kubbelidir.

Ardahan Bursa otobüs bileti alımlarınızda www.tikobilet.com sitemizi tercih ettiğinizde en ucuz Ardahan Bursa otobüs seferleri ayağınıza gelmiş olacak. Böylece hem Ardahan’dan Bursa’ya giden otobüs firmaları bilgilerine ulaşabilir hem de bütçeniz için en uygun Ardahan Bursa otobüs bileti fiyatları ile en ekonomik şekilde Bursa’ya yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Ardahan Bursa Seferleri
Ardahan Bursa Otobüs Firmaları