Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri
Bolu Hakkında

İnternet’in her geçen gün büyüdüğü ve hayatımız ile iç içe olduğu şu dönemlerde artık bilet ihtiyaçlarınızı da İnternet sayesinde rahat bir biçimde satın almanız mümkün hale geliyor. Bu alanda uzunca bir süredir sizlere hizmet sunan ve profesyonel bir yapı içerisinde ihtiyaçlarınızı gidermeniz adına sizlere destek olan ekibimiz; artık tüm Bolu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi sitemiz sayesinde yapabilme şansını sizlere sunmakta, gerekli olan tüm desteği profesyonel bir şekilde vererek, en ufak adımı dahi kısa süre içerisin de geçerek bilet satın almanızı İnternet üzerinden en kolay şekilde sizlere sunmaktadır.

tikobilet.com sitemizi kullanarak Bolu şehrimize isterseniz direk isterseniz aktarmalı olarak ulaşmanız mümkün. tikobilet.com adresini kullanmanız durumunda bütçeniz için en uygun bilete sahip olmak artık gerçekten çok kolay. Sitemizin bilet sistemi her ne kadar gelişmiş görünse de işlev olarak aslında oldukça basit. Onlarca otobüs firmasını bir araya getiriyoruz ve sizler için ister pahalıdan ucuza ister ucuzdan pahalıya ister geceden gündüze isterseniz de gündüzden geceye tüm otobüs firmalarını listeliyoruz ve size sadece bu firmalardan birisini seçmek kalıyor. Şuan bu yazıyı okuduğunuza göre sizde Bolu otobüs bileti almak veya Bolu’ya giden otobüs firmalarını öğrenmek istiyorsunuz. Bolu’nun eşsiz güzelliklerini yoldan geçerken cam kenarından bakarak göremezsiniz, bizzat yerinde görmeli ve gezmelisiniz. Bunun için tikobilet.com sitemizi kullanarak Bolu otobüs bileti alın ve şehre vardığınızda derin bir nefes çekerek bölgenin havasının ne kadar güzel olduğunu hissedin.

Bizler biliyoruz ki; teknoloji çok ciddi bir konudur ve doğru bir biçimde kullanılır ise, insan hayatında her aşamada faydalı olmaktadır. Bu doğrultuda, özellikle iş hayatı içerisinde sürekli olarak yurt içi yolculuklar yapan, Bolu içerisinde iş sebebi ile, gezmek isteği ile ya da orada yaşaması nedeni ile bulunan her birey de bu şekilde teknolojiyi kullanabilecek ve ihtiyacı olan online Bolu otobüs biletini sitemiz üzerinden güvenle satın alabilecek. İlk giriş anından, bilet sorgulama ve otobüs firmaları hakkında bilgi edinme anına kadar sizlere kapsamlı desteğini eksiksiz olarak ileten sitemiz; seçeceğiniz sefer için var olan otobüs biletinizi bir tık ile satın alma şansını sizlere verir. Bu nedenle, ek bir ücret ödemez; aksine çok daha uygun fiyatlar dahilinde sitemiz üzerinden otobüs bileti satın alma aşamalarını rahatlıkla giderebilirsiniz.

Unutmayınız ki, İnternet her aşamada oldukça mühim ve etkili bir konudur. Sitemiz ise, bu hususu en doğru şekilde kullanmak adına hareket eder. Örneğin, bir çok otobüs firması çok çeşitli kampanyalar yapar. Lakin, bir çok birey; bu kampanyalar hakkında pek fazla bilgi sahibi değildir. Bunun nedeni ise, çocuğu kişinin doğrudan otogarlar üzerinden standart olarak bilet almasıdır. Oysa ki sitemiz; sizlere her an anlık olarak güncel bir yapı içerisinde yapılan tüm kampanyaları duyurur. Bu sayede, herhangi bir sorun yaşamadan kampanyalara ulaşmanız, Bolu otobüs bileti seferleri başta olmak üzere her sefer için ihtiyaçlarınızı karşılayacak kampanyalardan faydalanmanız mümkün hale gelir.

Ayrıca, bazı durumlarda ileri bir tarih için önceden bilet almak; yerinizi dilediğiniz koltuktan güven içerisinde ayırtmak isteyebilirsiniz. İşte, sitemiz bu tür durumlarda da sizlere hizmet sunar ve sistemi içerisinde Bolu otobüs bileti almak isteyen tüm kullanıcılarına ileriye dönük dilediği tarih için istediği sefere ait bilet satın almasını sağlar.

Bolu Otobüs Firmaları

Boluya giden otobüs firmaları

 • Öz Bolu
 • Amasya Mertur
 • Avrupa Turizm
 • Yeni Özemniyet
 • Aydoğan Turizm
 • As 74
 • Düzce Güven
 • Sakarya Vib Turizm
 • Kamil Koç
 • Mardin Seyahat
 • Asya Tur
 • Metro Turizm
 • Öz Bartın Turizm
 • Düzce Aydın Seyahat 14
 • Özkaymak
 • Palandöken Turizm
 • Tatlıses Turizm
 • Üstün Erçelik
 • Kahta Petrol
 • Van Erciş İtimat

Bolu Otobüs Seferleri

Ankara Bolu otobüs seferleri için www.tikobilet.com sitemizde arama sorgulama yapabilirsiniz.Eskişehir bolu otobüs seferleri günün her saatinde yukarıdaki otobüs firmaları aracılığı ile bulunabilir.
Komşu illeri :  Zonguldak – Eskişehir -Ankara – Bilecik – Sakarya –  Karabük – Düzce
İlçeleri :

 

 • Seben
 • Mengen
 • Göynük
 • Kıbrıscık
 • Dörtdivan
 • Mudurnu
 • Gerede
 • Yeniçağa
Bolu Otobüs Firmaları

Bolu Otobüs Firmaları, Telefon Numaraları ve Bolu Otobüs Bileti tikobilet.com’de! En Ucuz Bilet Fiyatları İle Bolu’ya Giden Otobüs Firmaları Burada!

Abant Gölü” ve “Yedi Göller” çevresindeki doğal güzellikleri ile ideal bir tatil yeri Bolu. Temiz havası, 25 derece dolaylarındaki bunaltmayan sıcaklığı ile doğanın zevkine varılan illerimizden biridir.

TARİHİ YERLERİ:

Şehrin 3 kilometre kuzeyinde Halı Hisarı mevkiinde Surlar Göynük’te Akşemsettin Türbesi, Gerede’de Aşağı Tekke Türbesi, şehir merkezinde Büyük Camii kaplıcalar mevkiinde Musa Paşa Camii, Mudurnu’da Yıldırım Bayezit Camii, Mudurnu Hamamı, Tabaklar Hamamı Bolu’da görülmeye değer tarihi yapılardır.

Bolu’nun 5 kilometre kuzeyinde Kartalkaya tesisleri yolu üzerindeki büyük ve küçük olarak ayrılan iki kaplıca, romatizma, siyatik gibi hastalıklara iyi geliyor.

Aşağıdaki listeden Bolu’ya giden otobüs firmaları bilgilerine erişebilir ve dilediğiniz firmadan Bolu otobüs bileti alımınızı online olarak yapabilirsiniz!

Bolu’ya Giden Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras Amasya Mertur
0374 215 34 10
As 74
0374 356 18 05
Aydoğan Turizm
0374 444 61 55
Ben Turizm
0374 444 11 27
Düzce Güven
0374 444 67 81
Efe Tur Esadaş
Jet Turizm Kamil Koç
0374 444 0 562
Kent Turizm Mardin Seyahat
Metro Turizm Özemniyet
0374 215 11 91
Öz Bolu
0374 444 34 14
Özkaymak
Palandöken Seyahat
0374 444 000 9
Sakarya Vib
0374 444 54 54
Tatlıses Turizm
0374 444 00 63
Üstün Erçelik
0374 212 17 67
Van Erciş İtimat Has Diyarbakır
0374 444 11 21
Has Turizm
0374 444 0 631
Hatay Günsaş
0374 444 02 88

 
BOLU ÇEVRESİNDE GÖRÜLECEK YERLER:

ABANT: Bolu’nun 34 kilometre kuzeybatısında, Bolu Dağları üzerinde. Abant E-5 karayolunun Ankara- İstanbul geçişinde üzerinde bulunuyor. Bolu’nun en önemli turizm merkezi Abant’a gidenler gölün çevresini yürüyerek dolaşmak isterler. Abant’ta mutlaka alabalık yemelisiniz. Çevresinde Kirazlıpınar, Boğazpınarı, İkizpınar, Bederbeyler pınarları güzel içimli sular. Abant’ta turistik tesisler bulunuyor.

YEDİGÖLLER:

Bolu’ya 45 kilometre uzaklıkta. Ülkemizin milli parklarından birisidir. Bu yörede bulunan 7 gölün sulan birbirine şelaleler halinde dökülüyor. Büyük Gol ve Derin Göl çevresinde kamp kurmak ve piknik yapmak için elverişli alanlar bulunuyor. Büyük Göl’de aynı zamanda sandalla gezebilir ve avlanabilirsiniz.

Yedigöller’e Bolu’dan Karadeniz üzerinden orman yolu ile gidilebildiği gibi Ankara-Zonguldak üzerindeki Divriği ilçesinden de gidilebilir.

Kartalkaya: Bolu’ya 47 kilometre uzaklıktaki Kartalkaya, bir kış sporları merkezi. Aralık-Mayıs aylan arasında burada kayak yapabilirsiniz. Köroğlu Dağları’nın Kartalkaya mevkiinde, çam ormanları içine kurulan tesislere Bolu-Seben karayolu üzerinden gidebilirsiniz.

Gölcük: Bolu – Seben yolu üzerinde Bolu’ya 13 kilometre uzaklıkta. Bolu Orman İşletmesi’nce yapılan suni gölde alabalık avlayabilirsiniz. Çevresinde, kamp kurarak piknik yapabileceğiniz yerler mevcut.

Gerede: Bolu’nun kara avcılığı yapılabilecek, çam ormanları ile bezenmiş bir ilçesi. En güzel mesireliği Esentepe Mevkii. Kış aylarında kayak sporunun yapıldığı Esentepe’den tüm Gerede seyredilir. Bolu’nun 52 kilometre doğusunda alabalığı ile ünlü, temiz havası ve güzel içimli suyu ile Arkot Dağı çevresi, Esentepe’den daha yüksekte bulunan Demirpınar’da güzel yöreleri.

Plajları: Bolu’nun plaj bölgesi Akçakoca’dır. Bolu’ya 78 kilometre, Düzce’ye 35 kilometre uzaklıkta. Nefis kumsalı ve her ihtiyaca cevap veren tesisleri ile güzel bir tatil yeri.

NASIL GİDİLİR?

Karayolu ile ulaşılır. Bolu, Ankara-İstanbul E-5 karayolu üzerinden hemen her ilden gelen otobüsler Bolu yolcu terminaline uğrar.

Bolu, Ankara’ya 192, Bursa’ya 270 İstanbul’a 248, Eskişehir’e 292, Kayseri’ye 508, Muğla’ya 856, Adana’ya 675, Trabzon’a 905, İzmir’e 626, Siirt’e 1269 kilometre uzaklıktadır.

ÖZELLİKLERİ

Alabalığı boldur Bolu’nun. Lokantalarında özenle hazırlanmış alabalıkların tadına bakmalısınız. Bolu çarşılarında, Seben ilçesine özgü motif ve renklerle örülmüş eldiven ve çoraplarla Göynük’te yapılan ağaç işi biblolar alabilirsiniz.

Bolu’da her yıl 17 Temmuzda Atatürk’ün şehre geliş yıldönümü törenlerle kutlanır. 17 Temmuz aynı zamanda Bolu Abant Bayramı olarak kabul edilmiştir.

Bolu otobüs firmaları incelemenizi bitirdiyseniz yukarıdaki bilet arama motorumuz ile Bolu otobüs bileti araması yapabilir ve Bolu’ya giden onlarca otobüs firması arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz Bolu otobüs firmaları telefon numaraları bilgileri ile Bolu otobüs şirketlerinin iletişim ve irtibat bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Haritada Bolu