Düzce Bursa Otobüs Bileti

Düzce Bursa Otobüs Bileti, Seferleri, Firmaları, Ucuz Bilet Fiyatları ve Düzce’den Bursa’ya Giden Otobüs Firmaları Bir Tık Ötede!

GEYİKLİ BABA TÜRBESİ:İnegöl’ün 13 km. kuzeybatısındaki Baba Sultan köyündedir. Orhan Gazi’nin yaptırdığı türbede XIV. yüzyıl başında yaşamış Germiyanoğlu Türkmen dervişi Geyik Baha’ya ve Germiyanoğlu Balım Sultan’a ait iki sanduka bulunmaktadır. Kubbeli türbenin yanında mimberi, geometrik motiflerle süslü cami ile hamam vardır.

İSHAK PAŞA CAMİSİ:İnegöl’ün içindedir. 1481’de Sadrazam İshak Paşa (Öl. 1482) yaptırtmıştır. Kesme taş ve tuğla karışımı duvarlı, ters T şeklinde planlı, 4 kubbe ile örtülü caminin 1877’de onarıldığına dair hicri 1294 tarihli yazıtı vardır. Bahçesinde Medrese ile Sadrazam İshak Paşa ve II. Murad eşi Tacünnisa’ya ait türbe vardır.

Düzce Bursa otobüs bileti alımlarınızda www.tikobilet.com sitemizi tercih ettiğinizde en ucuz Düzce Bursa otobüs seferleri ayağınıza gelmiş olacak. Böylece hem Düzce’den Bursa’ya giden otobüs firmaları bilgilerine ulaşabilir hem de bütçeniz için en uygun Düzce Bursa otobüs bileti fiyatları ile en ekonomik şekilde Bursa’ya yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Düzce Bursa Seferleri
Düzce Bursa Otobüs Firmaları