Gaziantep Hakkında

Herkes gibi, sizinde bir çok farklı ihtiyaçlarınız olabilir ve bu ihtiyaçlarınızı İnternet üzerinden güven içerisinde giderebilirsiniz. Örneğin, bir yolculuk yapmanız gerekiyor ve Gaziantep’e gideceksiniz. Peki, bunun için evden ya da iş yerinden çıkıp otogara gitmek, bilet satın almak ya da bilgi edinmek için vakit geçirmek ne kadar doğru? Tabii ki hiç doğru değil. Zira, İnternet çağında yaşıyoruz ve Gaziantep otobüs bileti dahil olmak üzere tüm bilet ihtiyaçlarınızı ya da bu konuda ki bilgi ihtiyaçlarınızı İnternet üzerinden rahatlıkla gidermeniz mümkün. Nitekim, sitemizin kuruluş amacı ve yıllardır sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet vermesinin amacı da bu…

Herkes, herhangi bir aksama ya da sorun yaşamadan, vaktini boşa harcamadan ya da aradığı bilgileri geç bulmasına sebep olacak yöntemleri denemeden, sitemiz üzerinden tek bir tık sayesinde bilet satın alsın diye hizmet sunuyoruz. Bu bağlamda, diğer tüm il ve ilçeler için olduğu gibi; Gaziantep otobüs seferleri, bu seferleri düzenleyen firmalar ya da bu firmalar tarafından yapılan herhangi bir duyuru veya kampanya haberi hakkında sizlere bilgi akışı sağlıyoruz. Üstelik, tüm bilgi sunumlarını en güncel şekilde yapıyor olmamız ve sizlere anlık olarak güncel bir şekilde bilet satın alma seçeneği sunmamız, güven içerisinde hareket etmeniz; dilediğiniz vakit bilet satın almanız ve istediğiniz bilgiye ulaşmanız için sizlere ciddi oranda kolaylık sağlıyor. Malum, günümüzde bir çok birey otobüs firmaları ya da bu firmalar tarafından yapılan kampanyalar hakkında pek bilgi sahibi değildir. Bu nedenle de, bir çok yolcu kampanyalardan faydalanamaz. Oysa ki, sitemiz; herkesin kampanyalardan ya da en güncel haberlerden haberi olsun diye hareket eder, sizlere hizmet sağlar.

Sunulan herhangi bir ek hizmet için ise asla bir ücret ya da karşılık talep edilmez. Sizden alınan tek ücret; indirimli şekilde bilet ücretidir. Ayrıca, gerek kişisel bilgilerinizin bilet için sisteme girilmesi, gerekse de bilet satın almanız hususunda gerekli olan ödeme işleminde kullandığınız bilgiler de sorunsuz bir yapı içerisinde korunur, şifrelenir. Yani, sizlere hem güncel ve sorunsuz bir şekilde bilet ihtiyacınızı karşılama imkânı sunulur, hemde güvenli bir ortamda bilet satın almanın yanı sıra, otobüs firmaları ile ilgili her türlü bilgiye güven içerisinde ulaşmanız sağlanır.

Gaziantep otobüs firmaları

Gaziantep Otobüs Firmaları, Telefon Numaraları ve Gaziantep Otobüs Bileti tikobilet.com’de! Ucuz Bilet Fiyatları İle Gaziantep’e Giden Otobüs Firmaları!

Güneydoğu Anadolu’nun Fırat Nehri ile doğal zenginlikler kazanmış bir ildir. Karasu, Nizip Suyu ve Sacur Su, Gaziantep Yaylasından geçer.

Kış ayının uzun ve sert geçmesine karşılık Gaziantep’de yaz ayında Akdeniz ikliminin özellikleri görülür. Temmuz, Ağustos aylarında sıcaklık 40 dereceyi aşar. Yazın hemen hiç yağmur düşmez bu yörelere.

TARİHİ ESERLERİ: Gaziantep’in güneydoğusunda Kargamış, 67 kilometre doğusunda Belkıs, 50 kilometre batısında Sakçagözü, 98 kilometre uzaklıkta Zincirli, 10 kilometre uzaklıkta Düllük, görülmeye değer kalıntıların bulunduğu yerlerdir.

Aşağıdaki listeden Gaziantep’e giden otobüs firmaları bilgilerine erişebilir ve dilediğiniz firmadan Gaziantep otobüs bileti alımınızı online olarak yapabilirsiniz!

Gaziantep’e Giden Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras Aksu Turizm Aydoğan Turizm Ben Turizm
0342 444 11 27
Best Van Bitlis Taç Çayırağası Devran
Elazığ Hazar Esadaş Has Bingöl Iğdırlı Turizm
Isparta Petrol İpek Turizm Lider Siirt Lüks Batman
Mardin Seyahat Mersin Villa Metro Turizm Midyat Seyahat
Osmaniye Vip Nur Öz Diyarbakır Öz Elbistan Öz Erciş
Özlem Bingöl Özlem Cizre Nuh Özlem Diyarbakır Siirt Petrol
Star Batman Star Diyarbakır Seç Turizm Şanlıurfa Cesur
0342 444 44 63
Tatlıses Turizm
0342 444 00 63
Turay Turizm Van Erciş İtimat
0342 444 00 87
Van Erciş Sema
VanGölü Turizm Varan Turizm Yeni As Bafra Turizm

 
DOĞAL GÜZELLİKLERİ: Gaziantep’e 10 kilometre uzaklıktaki Başpınar ile şehir çevresinde Kavaktık, Karpuzatan ve Kalaypınar mevkileri güzel mesireliklerdir. Gaziantep’in her köşesinde tarihi kalıntılara rastlanan Kilis ilçesinde, kamp yapılabilecek pek çok yer bulunuyor.

ÖZELLİKLERİ: Gaziantep’in “Antep fıstığı” ün yapmıştır. Bu fıstıklarla yapılan nefis baklavalarının tadına doyum olmaz. Bu güzel ilimizin, çiğ köftesi, yuvarlaması, kebap ve lahmacunu, adı çok edilen yiyecekleridir.

NASIL GİDİLİR: Hava, kara ve demir yolu ile ulaşılabilir. Gaziantep’e her gün bir uçak seferi vardır. İstanbul’dan kalkıp Ankara üzerinden giden trenlere binebilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir’den her gün direkt otobüs seferleri yapılır.

Gaziantep; Adana’ya 208, Diyarbakır’a 358, Mardin’e 363, Tunceli’ne 487, Siirt‘e 566, Ankara’ya 690, İzmir’e 1103, İstanbul’a 1128 kilometre uzaklıktadır.

Gaziantep otobüs firmaları incelemenizi bitirdiyseniz yukarıdaki bilet arama motorumuz ile Gaziantep otobüs bileti araması yapabilir ve Gaziantep’e giden onlarca otobüs firması arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz Gaziantep otobüs firmaları telefon numaraları bilgileri ile Gaziantep otobüs şirketlerinin iletişim ve irtibat bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Haritada Gaziantep