İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa otobüs firmaları içinden otobüs bileti almak, bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini öğrenmek için www.tikobilet.com sitemizde arama yapmanız yeterlidir.

Popular İstanbul Bursa Otobüs Firmaları

Jet Turizm

Ulusoy Seyahat

Kütahyalılar Turizm

İzmir Turizm

Alaşehir Sarıkız Turizm

İstanbul Bursa Anadolu Turizm Telefon Numaraları

Anadolu Turizm Harem – Esenler – Bursa Otogarı Şubesi 0850 333 35 64

Nilüfer Turizm

 

İnegöl Seyahat İletişim

İnegöl Seyahat Harem Otogarı Şubesi 0216 495 41 12
İnegöl Seyahat Ataşehir Terminal Şubesi 0216 527 17 77
İnegöl Seyahat Esenler Otogarı Şubesi 0212 658 33 95
İnegöl Seyahat İnegöl Otogarı Şubesi 0224 715 46 79

İstanbul’dan Bursa’ya Giden Otobüs Firmaları

İstanbul Seyahat İletışım

Harem Otogarı Şubesi 0216 391 02 22 – 23
Ataşehir Tesis Şubesi 0216 499 01 10
Alibeyköy Şubesi 0212 625 95 59
Bursa Otogarı Şubesi 0224 261 06 59

Kamil Koç İstanbul  Otobüs Bileti İçin İletişim

Kamil Koç Harem Otogarı Şubesi 0216 391 84 50
Kamil Koç Dudullu Tesis Şubesi 0216 540 59 32
Kamil Koç Esenler Otogarı Şubesi 0212 658 20 07
Kamil Koç Alibeyköy Tesis Şubesi 0212 625 70 20
Kamil Koç Bursa Otogarı Şubesi 444 05 62

Nilüfer Turizm Harem Otogarı Şubesi 0216 553 93 24
Nilüfer Turizm Yukarı Dudullu Şubesi 0216 415 89 80
Nilüfer Turizm Esenler Otogarı Şubesi 0212 658 35 56
Nilüfer Turizm Alibeyköy Tesis Şubesi 0212 627 99 22 – 23
Nilüfer Turizm Bursa Otogarı Şubesi 0224 261 51 41 – 42

Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm Harem Otogarı Şubesi 0216 709 23 17
Pamukkale Turizm Dudullu Tesis Şubesi 0216 709 23 14
Pamukkale Turizm Esenler Otogarı Şubesi 0212 709 40 42 – 43
Pamukkale Turizm Alibeyköy Tesis Şubesi 0212 709 20 12
Pamukkale Turizm Bursa Otogarı Şubesi 0224 205 00 10

İstanbul'dan otobüs bileti için www.tikobilet.com’de arama yapınız. İstanbul’dan Bursa’ya giden otobüs firmaları telefon numaralarını kullanarak da uzaktan işlem yapabilirsiniz.

İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa otobüs bileti fiyatlarını kıyaslamak amacıyla www.tikobilet.com ara yüzünün sizlere sunduğu arama motorunu kullanabilirsiniz.

Bursa İstanbul otobüs bileti fiyatları

Bursaya yolculuk esnasında denizin ortasında martıların  insanlar tarafından atılan ekmekleri havada yakalaması, deniz araçlarının yanında uçmalarını ve kuşları bir yakından görmek  tat almanızı sağlıyor yorucu yolculuklar esnasında. İstanbul Bursa otobüs bileti www.tikobilet.com ile alarak yapacağınız seyahat bir süre kara taşıtlarıyla bir sürede  deniz taşıtlarıyla yapılır. Kara yoluna ek olarak  denizden 1 kente gitmenin sizlere verdiği haz başka seyahatlerde bulunamaz sanırım. Yazımın girişinde bahsettiğim  martıları gözlemleme şansına, bu yolculuk esnasında arabalı vapurla gerçekleştireceğiniz seyir süresince ulaşabilirsiniz.

İstanbul Otobüs Bileti

Onlarca ağızda hoş bir tat bırakan olayları İstanbul Bursa arası yolculuklarımızda tecrübe edebiliriz.  Bu maceraperest seyahate İstanbul Bursa otobüs biletinizi alarak erişmemiz sitemiz vasıtasıyla son derece basit. Öte yandan , Bursa İstanbul seyahatlerimizde otobüs firması seçerken ne gibi kriterleri göz önünde bulundurmalıyız. İşte bu sual İstanbul Bursa otobüs bileti almayı planlayan vatandaşlarımızın  kafasında ciddi bir soru işareti olarak yer etmiştir. Bursa İstanbul otobüs biletini almak isteyen yurttaşlarımızın  seçebileceği otobüs firmaları arasında Pamukkale Turizm, Nilüfer Turizm ,Kamil Koç, Lüks Yalova Seyahat, Bursa Uludağ ve  Efe Tur  gibi şirketler vardır.

Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa otobüs biletini satın almak ve bu cezbedici yolculuğa çıkmak isteyenlerin, yerlerini almaları hususunda 1. yardımcısı sitesimizdir. Öyle ki tikobilet.com aracılığıyla bir tarih  belirleyip ,  verilen zaman için hangi otobüs firmalarının hangi saatte kalktıklarını, otobüs biletleri fiyatlarını ve araçların teknik bilgileri gibi onlarca yolculuğa özel durum vatandaşlarımıza bir ekranda verilmektedir. Tek tek otobüs firmalarının İnternet sitelerine girmenin zaman kaybı oluşturduğunu hepimiz bildiğimize göre https://tikobilet.com ile İstanbul Bursa otobüs firmalarının otobüs bileti fiyatlarını tek bir sitede görebiliyoruz.

Bursa’ya koltuk almayı planlayan insanların tercih süresini azaltmaya ve kafalarındaki bazı yolculukla ilgili sorulara  ve sorunlara derman olmasını beklediğiniz  www.tikobilet.com vasıtasıyla emin ellerden İstanbul’dan Bursa’ya temin edeceğiniz yeriniz ile sizi mutlu edecek yakınlarınız ve sevenlerinize gidebilirsiniz.

Hiç bir zaman kafanızdan çıkarmayalım ki bilimsel yeniliklere paralel biçimde İnternet’ten verilen hizmetler artmaya devam etmektedir ve  yüzlerce otobüs firması ve web  yöneticileri vasıtasıyla satışlarını ve hizmetlerini halka daha fazla detaylı ve sorunsuz ulaştırmayı başarmaktadır. İşte şimdi  güvenilir satış rezervasyon kavramı önem arz etmketedir. Aynı durum online otobüs bileti satan İnternet siteleri içinde söz konusudur. Ümit etmekteyim ki İstanbul Bursa otobüs bileti almayı hedeflediğiniz şimdi kafanızdaki soru işaretleri ve bilgi kirliliği sitemiz  vasıtasıyla ortadan kaldırılmıştır. https://tikobilet.com İstanbul otobüs bileti için hazırlanmış diğer bir sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Ulu Camii
Şehrin her köşesinden görülebilecek konumda olan büyük ve tarihi bir camidir.Yıldırım Bayezid tarafından yaptırılmıştır.İki minareli, 21 kubbeli ortasında ihtişamlı bir şadırvan
bulunmaktadır.Minberi ceviz ağacından oyma ve geçmeli şahaser bir yapımızdır.Duvarları tamamen İslam alfabesinin en güzel örnekleriyle baştan sona donatılmıştır.Duvarlarında 88′si sabit ve 100′ü levha olarak 195 yazı bulunmaktadır.Duvarları paha biçilemez levhalarla süslüdür.Bu özellikleriyle hergün yerli, yabancı yüzlerce turistin akınına uğramaktadır.
Bu yapı yeşil Bursa’nın zümrüt göğsünü bir elmas misali gibi süslemektedir.1395 Niğbolu Savaşını kazanan Yıldırım Bayezid,ganimetlerle 20 cami yaptıracağını vadetmiştir.Ama bunun yerine Emir Sultan hazretleri 20 camii yerine 20 kubbeli bir cami yapmasını öğütlemiştir.Bursa Ulu Camii’nin sınırlarını Emir Sultan rüyasında tesbit eder.

Bursa Kalesi
Bursa Kalesi’nin yıkık dökük kalıntıları ve bazı burçlar günümüze iyi bir durumda gelebilmiştir.Bu kalenin yapımına  Bytnialılar (MÖ.700) tarihlerinde başlanmış, daha sonra Romalılar ve Bizanslılar tarafından da kullanılmıştır.Bu zamanlarda ve Osmanlılar döneminde kale bir çok onarım görmüş ve her topumun izlerini taşımıştır.Bu nedenden dolayı kale içerisinde Roma devrine ait sütunlar, lahit parçaları,adak ve mezar stelleri, kitabeler ile heykel kaideleri de kullanılmıştır.Bu tür toplama malzeme bugunkü Hisar Kapısı’nda ve Tophane ile Üftade arasında doğu kısmında yeterince iyi bir biçimde görülmektedir.

Yeşil Camii
İznik’in sembolü olan Yeşil Camii, ismini yeşil çinili ve tuğlalı minaresinden almıştır.Caminin yapımına Çandarlı Hayreddin Paşa tarafından 1379 yılında başlatılmıştır, fakat ölümü caminin sonunu göremesine izin vermediği için yerine oğlu Ali Paşa 1392′de camiyi tamamlamıştır.Erken Osmanlı zamanının tek kubbeli camileri arasında en ünlü ve görkemlilerinden biridir.Eşsiz minaresi caminin sağ köşesinde bulunmaktadır.Gövdesi mavi ve yeşil renkli çinilerle zigzaglı mozaik tekniğiyle bezenmiştir.Selçuklu minare geleneğinin ilk dönem Osmanlı sanatına yansımasının en tarihi ve en önemli örneklerinden biridir.

İstanbul Bursa Otobüs

Yolculuk yapmak her mevsimde güzeldir yepyeni bir heyecandır fakat bilet almak ne yazık ki öyle değildir. Evden çıkıp bilet almaya gitmek başlı başına bir iştir üstelik sıra beklemek ve kimi zaman da almak istediğiniz koltuk numarasının kalmaması da cabası. Artık evden çıkmadan sıra beklemeden sadece parmaklarınızı oynatarak istediğiniz numaraya bilet almanız çok kolay. Hemen şimdi online otobüs bilet alabilir ve keyifle yolculuk için hazırlanabilirsiniz.

İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul’dan Bursa’ya gitmek isteyenler için sitemiz sizin için adeta biçilmiş kaftan çünkü bu hatta neredeyse Türkiye’nin tüm şirketleri çalışıyor ve kıyasıya bir rekabet söz konusu , indirimler kampanyalar fırsat günleri birbirini kovuluyor . İstanbul Bursa otobüs firmaları arasında en iyi indirimler yapan Nilüfer Turizm , Doğan Körfez ,Kamil Koç çünkü onlar Bursa’da kurulmuş otobüs şirketleri ve Bursa halkına hizmet noktasında bir adımda öndeler.

İstanbula gittiniz elbet Bursa’ya geri döneceksiniz sitemizden alacağınız dönüş biletleri size zaman zaman bonus puanlar kazandıracaktır. Bursa İstanbul otobüs bileti www.tikobilet.com ‘den  arama yaptığınızda en ucuz şehirler arası otobüs firmalarını bulabilir ,istediğiniz koltuğu yeriniz olarak tayin edebilirsiniz.

İstanbul Bursa Otobüs Bilet fiyatları firma firma değişmektedir fakat en ucuz otobüs bileti sağlayan şirket olarak verdiği hizmet anlayışı da göz önünde bulundurulduğunda  Bursa Nilüfer Turizm  denebilir. İstanbul Bursa Otobüs biletleri en ucuz alınacak yer tikobilet.com sitesi de olduğunu söylemeden geçilmez.

Online otobüs bileti ile istediğiniz yere istediğiniz saate bilet almanın yanı sıra otobüs bilet kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz. Belki de yıllardır görmek istediğiniz fakat gitmeye bir türlü fırsat bulamadığınız güzel bir ilimize gitmek için indirimli biletlerimiz vesile olacak belki de bu biletler sayesinde görüp de çok beğendiğiniz bir ili tekrar gezme fırsatı bulacaksınız ya da uzaktaki akrabalarınızın dostlarınızın sevdiklerinizin yanına giderek hasret giderebileceksiniz. Yine otobüs seferleri hakkında ayrıntılı bilgileri de online biletinizi alırken öğrenebilir ve tercihlerinizi bu doğrultuda netleştirebilirsiniz.

  Online bilet almanın bir başka güzelliği de belirli saatlerle kısıtlı olmamasıdır. İsterseniz gece üçte isterseniz sabah beşte biletinizi alabilir ya da ayırtabilirsiniz. Bir yere gitmeye karar verdiğinizde sabahı ve bilet ofisinin açılmasını beklemek artık tarih oluyor. Oldukça avantajlı olan bu yöntemde ile otobüs bileti bulma seçeneği de mevcuttur. Siz istediğiniz kriterleri girdiğinizde otomatik olarak aradığınız bilet için uygun seçenekler listelenecektir. Böylelikle kolayca bilet tercihinizi yapabilirsiniz. Yani bilgisayar başında saatlerce oturup tek tek incelemeler yaparak bilet seçmeniz de gerekmemektedir.

Mevcut uygulamalarımızın ve geleceğe yönelik çalışmalarımızın tümü sadece değerli müşterilerimiz baz alınarak hazırlanmaktadır. Yolculuk geniş bir kavramdır fakat “yolcu” olmadan sürdürülmesi mümkün olmayan bir faaliyettir. Biz de firma olarak yolcularımızın memnuniyeti için çalışmakta ve sürekli firmamızı ileriye taşımaktayız.İnternetten otobüs bileti uygulamamız da siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyet ve rahatı düşünülerek tasarlanmış ve uygulamaya konulmuştur.

Evinizden çıkmadan hatta yerinizden bile kalkmadan sadece bilgisayarınızı açarak siz de online biletinizi alabilir ve firmamızın diğer ayrıcalıklarıyla birlikte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

BİLET ALMAK İÇİN SIRA BEKLEMEYİN ONLİNE BİLETLE ÖNCELİK SİZİN OLSUN

İstanbuldan Bursaya giden otobüs firmaları

 • Dilek Seyahat Vezirköprü
 • Diyarbakır Barış
 • Esadaş
 • Doğu Kars
 • Elazığ Hazar Turizm
 • Düzce Güven
 • Fındıkkale
 • Göktaş Ardahan
 • Elazığ Murat Turizm
 • Has Turizm
 • Güzel İzmir
 • Hatay Günsaş Tur
 • Hatay Jet Turizm
 • Isparta Petrol Turizm
 • Iğdırlı Turizm
 • Isparta Yalvaç Özen
 • İnegöl Seyahat
 • İnan Turizm
 • İstanbul Seyahat
 • İzmir Turizm
 • Kafkas Kars
 • İzmir Seyahat
 • Kernek Turizm
 • Konya Lüks Ereğli
 • Kastamonu Özlem Seyahat
 • Keşan Birlik
 • Keşan Gürel Turizm
 • Özgül Bafra
 • Özkaymak
 • Yeşil Muş Ovası
 • Özlem Diyarbakır Seyahat
 • Pamukkale Turizm
 • Özlem Tur
 • Palandöken Turizm
 • Özen Turizm
 • Şanlıurfa Cesur
 • Safkar Safran
 • Salihli Güven
 • Şampiyon Hersekli
 • Seç Turizm
 • Yeşil Sahil Seyahat
 • Süzer
 • Şanlıurfa Seyahat
 • Taşucu Denizkızı
 • Ak Turizm
 • Adıyaman Ünal
 • Balıkesir Uludağ
 • As Bayburt Turizm
 • Amasya Mertur
 • Ağrı Doğu Anadolu Turizm
 • Çanakkale Truva
 • Ağrı Doğu Turizm
 • Çayırağası
 • As Ağrı Tur
 • As Çumralılar Turizm
 • Beşer Turizm
 • Başak Turizm
 • Akhisar Seyahat
 • Ben Turizm
 • Alaşehir Sarıkız Turizm
 • Anadolu Ulaşım
 • Barış Turizm
 • Asya Tur
 • Best Van Turizm
 • Aydın Turizm
 • Aydoğan Turizm
 • Can Iğdır Turizm
 • Dadaş Turizm Erzurum
 • Dağıstanlı Turizm
 • Çoruh Artvin Seyahat
 • Demirci Halıkent
 • Efe Tur
 • Uludağ
 • Van Erciş İtimat
 • Van Erciş Sema
 • Üstün Erçelik
 • Van Gölü Turizm
 • Yeni Ses Turizm
 • Varan
 • Yeni Adana Seyahat
 • Yeni Özemniyet
 • Yeşil Artvin Ekspres
 • Yeni Çarsamba Seyahat
 • Yeşil Gümüşhane
 • Tatlıses Turizm
 • Topçam Turizm
 • Vip Malatyalılar
 • Tokat Seyahat
 • Toramanlar Turizm
 • Koç Ardahan Seyahat
 • Kanberoğlu Turizm
 • Lüks Karadeniz Expres
 • Konset
 • Kütahya AsTur
 • Kontur
 • Lider Adana
 • Köksallar
 • Lüks Diyarbakır Seyahat
 • Kütahyalılar
 • Lider Turizm
 • Lüks Aksel Seyahat
 • Lüks Yonca Seyahat
 • Mardin Expres
 • Lüks Artvin Seyahat
 • Lüks Ağrı Dağı Seyahat
 • Mar-tur Turizm
 • Lüks Gümüşhane Turizm
 • Lüks Mersin
 • Mersin Vif Turzim
 • Lüks Yalova Seyahat
 • Malatya Beydağı Turizm
 • Özlem Ardahan
 • Metro Turizm İstanbul
 • Malatya Zafer Turizm
 • Marsoy Turizm
 • Muş Yolu Turizm
 • Öz Bolu
 • Nevtur
 • Öz Diyarbakır Seyahat
 • Niğde Seyahat
 • Öz Urfa İtimat
 • Niksarkale
 • Nevşehir Seyahat
 • Öncü Göreme
 • Rize Ses Seyahat
 • Öz Bartın
 • Öz Sivas Huzur
 • Patnos İtimat
 • Sakarya Vib Turizm
 • Sivas Tur
 • Star Batman
 • Star Diyarbakır
 • Soma Seyahat
Popüler İstanbul Bursa Seferleri
İstanbul Bursa Otobüs Firmaları