İzmir İstanbul Otobüs Bileti

Otobüsle uzun yolda yolculuk yapmak her ne kadar yorucu olsa da yine de eğlencelidir. Özellikle uzun mesafeli yapılan yolculuklarda genellikle yolculuk yaptığınız otobüsün modeli kadar konforu da önemlidir. Son teknoloji güvenlik ve güvenlik sistemleri ile donatılmış otobüsler ile yolculuk yapmak sizin ve sevdikleriniz açısından önem arz etmektedir. İzmir ile İstanbul arası yapılan yolculuklarda firmamız; her şehre düzenlediği ucuz bilet imkânları ile bu şehre de yolculuğu cazip hale getiriyoruz.

İzmir İstanbul otobüs firmaları

Firmamızın kampanyalarından yararlanmak için satış ofislerimize uğrayabilir ya da internet üzerinden sitemizi takip ederek bu tür yapılan kampanyaları takip etme imkânına sahip olabilirsiniz. Ucuz otobüs bileti almak istiyorsanız ve bunu sizin görüşlerinize değer veren bir firma ile yapmak isterseniz firmamız bünyesindeki otobüslerle rahat ve konforlu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Eğer firmamız bünyesinde seyahat etmek isterseniz internet üzerinden online otobüs bileti alabilirsiniz.

İzmir İstanbul otobüs bilet fiyatları ortalamaya bakacak olur isek 40 ile 60 TL arasında değişmektedir. Bu değişim otobüslerin özelliklerine ve alacağınız otobüs firmasına da bağlıdır. Yenilikleri ve ucuz seyahat imkânları ile diğer turizm firmalarından daha üst düzeyde ve profesyonel olarak hizmetlerine devam eden firmamız; sizlerin yolculuk esnasında sıkılmamanız ve her türlü olanağı değerlendirmeniz adına önemli işler yapmak için uğraşıyoruz. İzmir ile İstanbul arası 564 kilometredir. Bu mesafe firmamızda hizmet gösteren otobüsler ile seyahat ettiğiniz takdirde 8 saat sürmektedir. Bu yolculuğun bedeli 55 TL’dir.Otobüslerimizin güvenlik sistemleri sizin ve yolculuk yapan diğer yolcularımızın can güvenliğini korumak adına koltukların tamamı sigortalıdır. Olası bir kaza ya da doğal afet gerekçeleri durumunda bu sigortalar sizin sağlık sorunlarınızı karşılamakta ve olası tehlikelere karşı sizi güvence altına almaktadır. Bu da insanların firmamız ile seyahat etmesindeki en büyük ayrıcalık ve tercih sebepleri arasında yer almaktadır. İzmir İstanbul otobüs bilet fiyatları uygun olmasının yanı sıra ortalama 8 saatlik bir yolculuk sürmenizi sağlar.

İzmir İstanbul otobüs bileti Fiyatları

İnternet üzerinden sitemizden bilet alabileceğiniz gibi bilet rezervasyonu da yapabilirsiniz. Bu da sizin kesin olmayan yolculuklarınızdan önce yapacağınız görüşmelerin ve değerlendirmelerin tümünü yansıtacak kaliteye sahip bir uygulamadır. Bu uygulama ile firmamız kendi bünyesinde çalışan elemanlarının ve bilet ayırtmak isteyen müşterilerinin bu isteklerini yorulmadan oturduğu yerden hem bilet satın alma işlemini hem de yer ayırma işlemlerini gerçekleştirmeleri adına çok önemli bir uygulamadır. İzmir İstanbul otobüs bileti almak için tikobilet.com son durak.

İzmir İstanbul otobüs seferleri için araştırma yapmak isteyen bir kimse www.tikobilet.com sitesinden İzmir İstanbul otobüs bileti araması yapabilir.

Çiftlikköy

Çeşme merkezinden 5 km. uzaklıktaki Çiftlikköy ve çevresi kumsallı plajları, sörf için elverişli rüzgarları ve iyi otelleri ile ilçenin turizm merkezini kendisine doğru çekiyor. Sahili izleyen yol üzerindeki köyde Rumlardan kalma yüz kadar ev koruma altında. İzin isterseniz sakinleri gezdiriyorlar.

Köy balıkşılıkla geçiniyor. Deniz dibi taşlık olduğundan balıkların lezzeti de bir başka güzellikte. Balıkçı lokantaları da ucuz sayılır. Yerli zeytinyağı ile yapılan salata ve sarımsaklı patlıcan közlemesi ısmarlamayı unutmayın. Gerçi unutanlara garsonlar hatırlatırlar ama önce biz hatırlatmış olalım.

Balık ve et lokantalarının yanında gözleme, pide, börek gibi şeyler yapan yerlerde de karnınızı doyurabilirsiniz.

Az miktarda üretilen balı da şifa niyetine satılıyor.

Çiftlikköy’den devam edilirse yarımadanın güney yakasındaki Altınkum plajlarına çıkılıyor. Deniz, Çiftlikköy tarafında dalgalı iken Altınkum’da durgun oluyor.

Yat Limanları

İzmir ilinde özellikle Çeşme Yarımadası’nın güneyi Ege’nin belli başlı yat güzergahlarından birisi. Çeşme – Altınyunus Yat Limanı: 70 büyük ve 40 küçük tekne bağlanabilecek kapasitede, her türlü yat bakım hizmeti veriliyor. Geceleyen ya da konaklayan yatlara su, elektrik, telefon, bakım, onarım ve kışlama hizmetleri sunuluyor.

Ticari ve yat limanı bulunan Çeşme Limanı’nın iskelesi 2 küçük tonajlı gemi yanaşabilecek kapasitede. Yat limanı ise 150 teknenin barınabileceği büyüklükte ve kışları balıkçı barınağı olarak kullanılmakta yazları ise yatçılara hizmet vermektedir. Dalyan korunaklı limanında da yat bağlanabiliyor.

Popüler İzmir İstanbul Seferleri
İzmir İstanbul Otobüs Firmaları