İzmir Kırşehir Otobüs Bileti

İzmir Kırşehir Otobüs Bileti, Seferleri, Firmaları, Ucuz Bilet Fiyatları ve İzmir’den Kırşehir’e Giden Otobüs Firmaları Bir Tık Ötede!

Görülecek yerleri

Hirfanlı Barajı:Kırşehir’in ünlü mesiresidir. Kızılırmak üzerinde heybetle yükselen barajın göz alabildiğine uzanan golü, balık cennetidir. Göl kenarında çok güzel gazinolar ve lokantalar vardır. Bu lokantalarda, sazan ve yayın balığının tadına doyamazsınız. Baraj, Kırşehir’e 60 kilometredir. Yolu iyi ve bakımlıdır. Bol bol otobüs ve dolmuş bulabilirsiniz.
Caca Bey Medresesi :Nurettin Beyin yaptırdığı nefis bir sanat eseridir, üstündeki cam kubbe, medresenin bir astronomi fakültesi olduğuna dair ele geçen kayıtları doğrular.
Terme Kaplıcası kalp hastalığına başlıca şifadır: Kırşehir’in Terme kaplıcası, yurt çapında ünlüdür. İl merkezine 3 2 kilometre çeken bu kaplıca, kalp hastalığına başlıca şifa diye bilinir. Ayrıca, her türlü romatizma ağrılarına da iyi gelir. Çevresinde güzel oteller vardır. Çeşitli gazinolar kurulmuştur. Kırşehir’den bol bol vasıta bulmak mümkündür.
Öte yanda, Kırşehir’e 16 kilometre çeken Karakurt kaplıcası da her türlü romatizmanın ve müzmin baş ağrılarının dillere destan ilacıdır. Her yıl, gerek. Terme’ye, gerek Karakurt’a, Türkiye’nin her yanından hasta gelir, yüzü güler de döner. Karakurt kaplıcasına da bol vasıta vardır. Etrafında güzel tesisler yapılmıştır.

İzmir Kırşehir otobüs bileti alımlarınızda www.tikobilet.com sitemizi tercih ettiğinizde en ucuz İzmir Kırşehir otobüs seferleri ayağınıza gelmiş olacak. Böylece hem İzmir’den Kırşehir’e giden otobüs firmaları bilgilerine ulaşabilir hem de bütçeniz için en uygun İzmir Kırşehir otobüs bileti fiyatları ile en ekonomik şekilde Kırşehir’e yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler İzmir Kırşehir Seferleri
İzmir Kırşehir Otobüs Firmaları