Kars Kalkışlı Otobüs Seferleri
Kars Varışlı Otobüs Seferleri
Kars Hakkında

Kars ilimiz için aradığınız Kars otobüs bileti artık kesintisiz olarak sitemizde. Tek yapmanız gereken dilediğiniz an bir tek tık sayesinde siparişinizi vermek. Zira, sitemiz herkesin güvenli ve hızlı bir yapı içerisinde otobüs bileti satın alması adına kurulmuş; bu doğrultuda, herhangi bir ek ücret olmadan sizlere hizmet sunmak adına hareket eden özel bir platformdur. Bu sayede, herkes istediği bileti sitemizden satın almakta, ülkemizin hangi ili için yolculuk yapacak olursa olsun, sitemizden aradığı bileti bulmaktadır. Nitekim, ülkemizin en doğusunda yer alan sınır illerimizden biri olan Kars içinde durum böyledir ve her türlü ihtiyacınız için bilet satın almanızı sağlamaktasınız.

Kars, genelde kaz ve peynir kavramları ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle peyniri oldukça özeldir ve bugüne kadar yediğiniz bir çok peynirden eminiz çok daha damak zevkiniz için ideal bir tat sunacaktır. Tabii, bunun yanı sıra ilin kendine ait yapısı da bir hayli farklıdır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan bireyler için Kars çok farklı bir deneyim olabilir. Yani, o ilde yaşayan; ailesi bulunan ya da iş nedeni ile ziyaret edecek olanların yanı sıra, mutlaka farklı bir ili gezmek için arayanlar, yeni heyecan arayışı içerisinde olanlarda bu özel ili ziyaret etmeliler. Özellikle de doğal yapısı, sizlere muhteşem bir görüntü sunacaktır. Gerek dağları, gerekse de yeşil alanlar ile birleşmiş bambaşka ovaları ile hayatınız boyunca unutamayacağınız manzaralar, tertemiz bir hava sizleri bekliyor olacaktır. 

Kars’a Gitmek Şimdi Çok Kolay!

Sitemiz, eğer yukarıda ki nedenlerden ötürü ya da kişisel olarak gezmek; Kars gibi farklı bir ili tanımak için Kars’a gitmeye karar verdiğiniz her an sizlerin yanındadır. Özel sistemi sayesinde tüm otobüs firmalarına ait bilgileri bünyesinde bulunduran sitemiz, bu otobüs firmaları tarafından sunulan seferler doğrultusunda size en uygun sefer için Kars otobüs bileti satın alma şansı sunar. Bu sayede, ihtiyacınız olan otobüs biletine güven içerisin de sahip olmanız, sorunsuz bir şekilde tüm bilgilere ulaşmanız, mümkün hale gelir. Güven içerisinde, zaman kaybı ya da sorun olmadan Kars’a gidebilirsiniz.

Üstelik, her bilet seçeneğinde sizlere en uygun ve indirimli tarifeleri sunmak adına hareket eden sitemiz; bu bağlamda, ek bir hizmet bedeli talep etmez. İnternet sayesinde hem uygun fiyattan Kars otobüs bileti alır, hem de çok ciddi anlamda zaman kazanarak, rahat bir biçimde hareket edebilirsiniz. www.tikobilet.com ‘e adresine gir ve istediğin zaman en ucuz Kars otobüs bileti bul .

Kars Otobüs Firmaları

Karsa giden otobüs firmaları aşağıda listelenmiştir :

 • Aydoğan Turizm
 • Doğu Kars
 • Can Iğdır Turizm
 • Kafkas KarsIğdırlı Turizm
 • Kars Turgutreis
 • Göktaş Ardahan
 • Aksu Çavuşoğlu
 • Has Bingöl Turizm
 • Özlem Bingöl Seyahat
 • Metro Turizm
 • Özlem Ardahan

Kars Otobüs Seferleri

İstanbul Kars otobüs seferleri için www.tikobilet.com sitemizden otobüs fiyatları arama sorgulaması yapabilirsiniz. Ankara Kars otobüs seferleri diğer bir en çok seyahat edilen güzergahdır.

İlçeleri :

 • Akyaka
 • Arpaçay
 • Digor
 • Kağızman
 • Sarıkamış
 • Selim
 • Susuz
Komşuları :
Kars Otobüs Firmaları

Kars Otobüs Firmaları, Telefon Numaraları ve Kars Otobüs Bileti tikobilet.com’de! En Ucuz Bilet Fiyatları İle Kars’a Giden Otobüs Firmaları Burada!

Araş Nehri, Ardahan Yaylası ve Çıldır Gölü ile doğal güzelliklere bürünen Kars. Doğu Anadolu Bölgesi, dağlar ve ovalarla çevrilidir. Yaz ayınca hava sıcaklığı 25 derece civarında iken gece serin olur. Bu yörelerde az yağış görülür.

TARİHİ YERLER: Şer’e 40 kilometre uzaklıktaki Ani Harabeleri, Ardahan Kalesi, Beylerbeyi Sarayı, Kümbet Camii, Kars Kalesi, Saituk Burcu, Ulu Cami, Celai Baba Türbesi, Hasan Harekâni Türbesi önemli tarihi kalıntı ve yapılardır.

Namık Kemal’in kaldığı ev olan Paşa Konağı Zemin Katı, Taşköprü, Mazlum Ağa ve Elbeyi Oğlu Hamamları, görülmeye değer yerlerdir.

Aşağıdaki listeden Kars’a giden otobüs firmaları bilgilerine erişebilir ve dilediğiniz firmadan Kars otobüs bileti alımınızı online olarak yapabilirsiniz!

Kars’a Giden Otobüs Firmaları

Kars Turgutreis Turizm
0474 212 37 09
Sarıkamış Turgutreis Turizm
Aydoğan Turizm
0 474 212 74 58
Has Bingöl Turizm
Iğdırlı Turizm Özlem Bingöl Seyahat
Metro Turizm

 
DOĞAL GÜZELLİKLERİ: Ağrı Dağı bölgesinde olması nedeni ile turizm yönünden oldukça önemlidir.

Çıldır Gölü, il merkezine 85 kilometre uzaklıkta doğal güzelliklerle dolu çevresi ile güzel bir dinlenme yeridir. Gölde nefis alabalıklar bulunuyor. Çıldır Gölü, kış aylarında da üzerinden Kızaklarla geçilebilecek kalınlıkta bir buz tabakası ile kaplanır.

Göle Ormanları, il merkezine 77 kilometre uzaklıkta kamp alanları ile güzel bir piknik ve gezi yeridir.

Sarıkamış ilçesi yakınlarında Soğuksu ve Acısu, şifalı suları olan mesireliklerdir.

Tuzluca ilçesinde alabalığı ile isim yapmış olan Abbas Gölü ve çevresi, Akyaka mevkiinde romatizma ve böbrek hastalıklarına iyi gelen şifalı sular, ilgi çeken yerlerdir.

ÖZELLİKLERİ: Yaylalarında hayvancılığın gelişmiş olduğu bu ilimizin, sütü, peyniri, yağı ve yoğurdu ünlüdür. Bu yörelerde yapılan tulum peyniri de çok beğenilir. Çarşılarında satılan kilim, yün eldiven, başlık ve atkılar da, bu yörelere özgü çizgiler taşır.

NASIL GİDİLİR: İstanbul ve Ankara’dan aktarmalı tren seferleri vardır. Karayolu ile gitmek isterseniz ulaşım Erzurum yolu üzerindendir. İstanbul ve Ankara’dan bu yönde otobüs bulabilirsiniz.

Kars, Erzurum’a 223, Ağrı’ya 240, Bingöl‘e 440, Giresun’a 630, Mardin’e 705, Van’a 888, Ankara’ya 1107, İstanbul’a 1532, İzmir’e 1683 kilometre uzaklıktadır.

Kars otobüs firmaları incelemenizi bitirdiyseniz yukarıdaki bilet arama motorumuz ile Kars otobüs bileti araması yapabilir ve Kars’a giden onlarca otobüs firması arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz Kars otobüs firmaları telefon numaraları bilgileri ile Kars otobüs şirketlerinin iletişim ve irtibat bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Haritada Kars