Manisa Bursa Otobüs Bileti

Manisa Bursa Otobüs Bileti, Seferleri, Firmaları, Ucuz Bilet Fiyatları ve Manisa’dan Bursa’ya Giden Otobüs Firmaları Bir Tık Ötede!

Uludağ: Yaz kış doyulmaz güzellikler içinde, heybetle yükselen Uludağ, sadece Bursa’nın değil bütün Türkiye’nin en ünlü turizm merkezleri arasındadır Yazın kamp için, kışın kayak sporları için idealdir. Uludağ ile Bursa’yı birleştiren çok güzel bir teleferik hattı kurulmuştur. Ayrıca dağa çıkan yol iyi ve her zaman bakımlıdır. Dağda birçok motel, dinlenme evleri, lokanta ve kafeteryalar vardır.

Mudanya: Bursa’nın iskelesi olan şirin ilçedir ve kıyıları göz alabildiğine uzanan doğal plajlarla doludur. Son yıllarda, bütün bu kıyılar çok güzel turistik tesislerle donatılmıştır.

Armutlu: İstanbul – Mudanya vapurlarının uğrak yeridir Berrak, pırıl pırıl denizi, ince kumlu kumsallarıyla ünlüdür. Meyvesi pek boldur. Ucuz ve temiz birçok pansiyon, motel vardır.

Gemlik: Bursa’nın ünlü sayfiyesidir. İlçe merkezine 6 kilometre ötede başlayan ve körfezde birer inci gibi sıralanan tatil köyleri, bütün bu yörede büyük rağbet gören köşelerdir. Temiz plajları, sakin ve rahat dinlenme köşeleri, her keseye uygun otel ve lokantalarıyla son yıllarda geniş ölçüde turist çekmeye başlamıştır.

Manisa Bursa otobüs bileti alımlarınızda www.tikobilet.com sitemizi tercih ettiğinizde en ucuz Manisa Bursa otobüs seferleri ayağınıza gelmiş olacak. Böylece hem Manisa’dan Bursa’ya giden otobüs firmaları bilgilerine ulaşabilir hem de bütçeniz için en uygun Manisa Bursa otobüs bileti fiyatları ile en ekonomik şekilde Bursa’ya yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Manisa Bursa Seferleri
Manisa Bursa Otobüs Firmaları