Nevşehir Hakkında

Nevşehir otobüs bileti satışlarını güven içerisinde yaptığımız sitemiz; herhangi bir sorun yaşamadan otobüs bileti satın alma imkânını sizlere sunmaktadır. Bu sayede, sizlerde güven içerisinde sitemiz üzerinden dilediğiniz Nevşehir otobüs biletini satın alabilirsiniz ki sitemiz her aşamada sizlere hızlı ve güvenli bir alt yapı ile bilet satın alma imkânı sunmaktadır. Bu hususta, ek bir sorun yaşamadan sizler de hemen sitemizden bilet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Artık, bilet satın almak ve özellikle de zaman konusunda kâr elde ederek sorunsuz bir yapı içerisinde yolculuğunuz için istediğiniz bileti satın almak istiyor iseniz hemen sitemizden istediğiniz bileti sorgulayabilir ve güven içerisinde istediğiniz sefer için bilet satın alabilirsiniz.

Bu hususta, sizler de güvenli bir yapı ve sistem içerisinde her zaman Nevşehir için otobüs bileti satın almak istiyor iseniz; herhangi bir ek sorun yaşamadan biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz. Bu konuda, sitemiz herkes gibi sizlere de destek olmakta ve bilet satın alma imkânı vermektedir. Üstelik, Nevşehir için hizmet sunan, seferleri bulunan tüm otobüs irmaları ile ilgili bilgileri de sitemiz sizlere sunmakta, destek olmaktadır. Biliyoruz ki, İnternet üzerinden bilet satın alma aşamasında bazı temel noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Bu noktaların en başında ise, güvenli alışveriş konusu yer almaktadır. Sitemiz ise, bu hususta sizlere güvenli bir alt yapı ile bilgilerinizi koruyarak bilet satın alma şansı sunmaktadır.

Bir çok otobüs firması; Nevşehir seferleri için belli dönemlerde çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Lakin, bu kampanyalardan çoğu kullanıcının bilgisi olmadığı için faydalanmamaktadır. Sitemiz, bu konuda da sizlere destek olarak Nevşehir otobüs bileti almadan önce herhangi bir kampanya var ise; bilgi edinme imkanı sunmaktadır. Bu nedenle de gerek bilgi edinmek gerekse de Nevşehir otobüs bileti satın almak için ek bir sorun yaşamadan sizler de hemen biletinizi en doğru ve en kapsamlı bir biçim de satın alabilirsiniz. Üstelik, iş hayatınız içerisinde Nevşehir ile ilgili bir gezi söz konusu olacak ise; bu konuda ileri tarihlere yönelik bilet satın alma imkânını da sitemiz sizlere sunmaktadır.

Metro Turizm’in verdiği nitelikli hizmetlerle turistler Avanos’a problem çıkmadan konforlu bir biçimde varabilirler.Hemen aktarmasız varılabilen bir tarihi cennet olmasından dolayı Avanos oldukça hesaplı bir yerdir.

Bundandır ki yerli yabancı turistler Göreme’ye otobüs ile varmayı arzularsa , tereddüt etmeden gözden çıkartılabilecek kırk lirayla otobüs biletleri satın alabiliyorlar. Yabancılar bilhassa  hemen bu parayı verip Göreme’ye seyahatlerini yapabiliyor. Ankara’dan gitmeyi planlayanlar, İstanbul’dan kalkan aktarmalı otobüse binmeleri gerekmektedir.

İstanbul gibi turist ve yolcu kapasitesi fazla olan bir kentten Ürgüp otobüs bileti almak için opsiyonlar her zaman mevcuttur. İsterseniz Nevşehir’e otobüs seferi olan Metro Turizm ve Nevşehir otobüs firmalarıyla şehir merkezine varıp devamlı olarak Ürgüp’e giden otobüsleri, isterseniz, Metro Turizmin direkt Ürgüp otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Neredeyse on iki saat süren bu  seyahatin bilet fiyatları ise atmışla yetmiş TL arasında olmaktadır.

Nevşehir Otobüs Firmaları

Nevşehire giden otobüs firmaları aşağıda listelenmiştir :

 • Kappadocia Göreme Turizm
 • Dadaş Turizm
 • Nevşehir Kapadokya
 • Lüks Karadeniz Expres
 • Nevşehirliler Seyahat
 • Metro Turizm
 • Nevtur
 • Palandöken Turizm
 • Asya Tur
 • Tokat Yıldızı
 • Özkaymak
 • Öncü Göreme
 • Patnos İtimat
 • Şanal Kırşehir Seyahat
 • Süha Turizm

Nevşehir otobüs seferleri

İstanbul Nevşehir otobüs seferleri için www.tikobilet.com sitemizden otobüs fiyatları arama sorgulaması yapabilirsiniz. Ankara Nevşehir otobüs seferleri diğer bir en çok seyahat edilen güzergahtır.

İlçeleri :

 • Hacıbektaş
 • Kozaklı
 • Acıgöl
 • Gülşehir
 • Avanos
 • Ürgüp
 • Derinkuyu

Komşuları :

 • Kayseri
 • Yozgat
 • Niğde
 • Kırşehir
 • Aksaray
 • Ankara

Nevşehir Otobüs Bileti Fiyatları

Nevşehir’e yaklaşık 40 TL. ödeyerek ulaşmanız mümkündür. Eğer Ankara ilimizden Avanos ilçesine gitmeyi düşünüyorsanız bu yolculuk 4.30 dk. sürüyor. Metro Turizm otobüs seferleri arasında Ankara Avanos seferi de bulunmaktadır. Böylece Nevşehir’in merkezinde inerek taksi veya servis ücretleri vererek ilçeye geçmenize gerek kalmıyor. Eğer Ürgüp’e gitmeyi düşünüyorsanız Nevşehir otobüs firmaları konumuzu incelemenizi öneririz. Eğer vaktiniz bunun için kısıtlıysa üst kısımdaki nereden nereye kısımlarını doldurarak sorgunuzu yapın ve Ürgüp’e giden otobüs firmalarını kendiniz görün.

Nevşehir Otobüs Firmaları

Nevşehir Otobüs Firmaları, Telefon Numaraları ve Nevşehir Otobüs Bileti tikobilet.com’de! En Ucuz Bilet Fiyatları İle Nevşehir’e Giden Otobüs Firmaları!

İç Anadolu Bölgesi’nin baştan başa tarihi, zenginliklerle dolu “Peri Bacaları” ile ünlü ilidir. Açık hava müzelerinin bulunduğu ve “Kapadokya” olarak bilinen Göreme, Ürgüp, Avanos, Derinkuyu Gülşehir, Ortahisar, Avcılar, Çavuşin, Uçhisar yöreleri, her yıl binlerce turistin akınına uğrar.

Kara ikliminin etkileri görülen Nevşehir ilinde, Nevşehir Kalesi, Kurşunlu Cami, Nevşehir Müzesi, Kütüphane, görülmeye değer tarihi kalıntı ve yapılardır. Açıksaray ile 16 kilometre uzaklıktadır. Burada boğa başları tasvirleri ile ilgi çeken kiliseler bulunuyor.

Aşağıdaki listeden Nevşehir’e giden otobüs firmaları bilgilerine erişebilir ve dilediğiniz firmadan Nevşehir otobüs bileti alımınızı online olarak yapabilirsiniz!

Nevşehir’e Giden Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras Aksaray Birlik İpek Turizm Kent Turizm
Metro Turizm Nevşehirliler Seyahat Öncü Göreme
444 00 07
Özkaymak
Palandöken Seyahat Süha Turizm
0384 444 11 38
Şanal Kırşehir Tokat Yıldızı
444 00 90
Yeni As Bayburt Yeşil Aksaray

 
ÖZELLİKLERİ: Ürgüp’ün bağları ve nefis şarabı ünlüdür. Ürgüp’te her yıl 17 Eylül’de Ürgüp Bağ Bozumu Şenlikleri yapılıyor. Yine bu ilçenin hah ve kilimleri çok duyulmuştur. Ürgüp ve çevresinde hemen her evde bir halı tezgahı vardır. Hacıbektaş ilçesinin Onix el sanatları güzel hediyelik eşyalardır.

Avanos ilçesinde da babadan oğula geçen bir sanat etkinliği sürdürülüyor, çanakçılık. Halıları ve şarapları ile de isim yapmış bu turistik ilçedir. Avanos’ta en lezzetli tatlı su ürünlerini de bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR: Ankara ve İstanbul’dan her gün Kayseri’ye uçak seferleri vardır. Kayseri’den de otobüsler bir saatte Ürgüp’e gider. Trenle gitmek isterseniz, Kayseri ve Niğde’ye kadar trenle gelip yolunuza otobüsle devam edebilirsiniz. Ankara’dan Aksaray ve Kırşehir yolu ile her gün otobüs bulabilirsiniz. Nevşehir’e 20-30 kilometre uzaklıkta olan Ürgüp, Avanos, Gülşehir ve Derinkuyu’ya yine karayolundan rahat bir yolculuk yaparak gidebilirsiniz.

Nevşehir, Aksaray’a 76, Konya’ya 231, Adana’ya 287, Kırşehir‘e 92, Ankara’ya 284, İstanbul‘a 734, Kayseri’ye 80 kilometre uzaklıktadır.

Nevşehir otobüs firmaları incelemenizi bitirdiyseniz yukarıdaki bilet arama motorumuz ile Nevşehir otobüs bileti araması yapabilir ve Nevşehir’e giden onlarca otobüs firması arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz Nevşehir otobüs firmaları telefon numaraları bilgileri ile Nevşehir otobüs şirketlerinin iletişim ve irtibat bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Haritada Nevşehir