Yalova İstanbul Otobüs Bileti

Yalova İstanbul otobüs bileti tikobilet.com adresinde

Yalova İstanbul otobüs bileti tikobilet.com adresinde

Yalova İstanbul otobüs bileti fiyatları ve Düzce İstanbul otobüs seferleri ve saatleri için tikobilet.com sitemizde arama yapabilirsiniz.

Dünyanın göz nuru, eşsiz, benzersiz, kadim uygarlıkları kendine konuk eden rüya alemi bir şehri gözlemlemektesiniz şu anda. Bir süre böylece kalın. Tarihin soluk sayfaları arasında yitip gidin … Ve bölgeyi keşfetmeye hazır olduğunuzu hissedin. Yeni Cami avlusunun ve Mısır Çarşısı’nın önü, halk arasında “Eminönü meydanı” olarak tanınır. Burası Tarihi Yarıma d a’nın Haliç’e bakan kuzey kıyılarında ve batısındaki Unkapanı ile doğusundaki Sirkeci- Sarayburnu sahilleri arasında yer alır. Biraz bakımsız gibi görünse de burada “üst seviyelerde bir şark havası” hemen hissedilir. Seyyar satıcılar, kuş yemcileri, ayakkabı boyacıları, çeşitli esnafın bağırışları, elleri kolları poşetlerle dolu insanlar, sağa sola bakınıp gezinenler, Mı­ sır Çarşısı önünde biriken turist kalabalığı, birbirine karışan kahve, karabiber, balık, baharat kokuları; meydanın deniz tarafındaki, estetikten hayli uzak belediye otobüsleri terminali, trafik ışıklarını pek dikkate almadan karşıdan karşıya geçenler, ekmek arası balık yiyenler, turşucular, mısırcılar, simitçiler, sucular, fotoğraf çeken yerli ve yabancılar, uygun bir yere oturup etrafı seyredenler, beyaz köpükler çıkararak homurtuyla iskelelere yanaşıp kalkan yolcu motorları, sel gibi akan trafik yoğunluğu ve aşırı gürültü, sadece burayı ilk kez görenleri değil, köprü başına pek çok defa gelenleri bile bir hayli şaşırtır, hatta büyüler. Tabii ki bu durumda hemen fotoğraf makinanızı hazırlamalı ve akabinde üst üste deklanşörüne basmalısınız … Makinanızı her yöne, her açıya döndürün, rastgele. Doyumsuz kareler elde edeceksiniz. Zaten “dijital çılgınlığı” nedeniyle artık günümüzde fotoğraf çekmek adeta “çocuk oyuncağı” na dönüştü. Bu, çok büyük bir kolaylık tabii… Yalova İstanbul otobüs firmaları sayfamızı da ziyaret ediniz.

Yalova İstanbul otobüs bileti fiyatları

Karnınız açsa, bunun için sayısız çözüm var çevrede. En ayakta yemek … Tost, simit gibi yiyecekler her zaman “idare Kıyıdaki motorlardan servis edilen ve iskemlelerde oturulup balık iyi bir seçenek olabilir ve bence bunu deneyin. Daha farklı diyorsanız, Mısır Çarşısı hizasında ve ara sokaklarda irili ufaklı lokanta ve büfe sizi bekliyor. Unutmayın ki, Yarımada’nın çarşı muhitlerindeki cezbedici “esnaf lokantaları”, sundukları lezzetli yemek seçenekleriyle
çoğunlukla insanları olumlu yönde şaşırtırlar.

Yalova’dan İstanbul’a giden otobüs firmaları bileti fiyatlarını tikobilet.com ile sorgulayınız.

Popüler Yalova İstanbul Seferleri
Yalova İstanbul Otobüs Firmaları