KURULUŞ TARİHİ
1993
KURUCU
Erdal Çetin
GENEL MERKEZ
Adıyaman
TELEFON
0 416 213 54 00
Adıyaman Gülaras Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
USB Giriş
Rahat Koltuk
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
220 Volt Priz
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Adıyaman Gülaras Turizm

Online bilet satışında öncülüğü kimselere vermeyen alanında en iyisi olma çabasıyla 21 yıldır hizmet veren lider vasfı ve yenilenen personeli ile değerli misafir portföyünü genişleten,sahip olduğu yerde tahtını koruyan kaliteli otobüs firmasının yeni adresindesiniz. Kaliteyi ucuza almanın avantajlarını bir arada toparlayan Adıyaman Gülaras sayesinde en ucuz biletle seyahat etmenin zevkini sizde yaşayacaksınız. Adıyaman Gülaras telefon numarası sayfamızda bulabilirsiniz. .

Adıyaman Gülaras Otobüs Bileti

Hesabınıza ve cebinizdeki paraya uyan hesaplı otobüs biletlerini aynı zamanda online olarak da satın alabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz yerlere göre üyelik kartlarınızda biriken puanlarınız sayesinde indirimle ya da ucuza bilet sahibi olabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Adana Adıyaman Afyon Amasya Ankara Antalya Aydın Batman Bolu Bursa Denizli Diyarbakır Giresun Isparta İstanbul İzmir’den Kahramanmaraş Kayseri Kırıkkale Kırşehir Konya Malatya Mersin Ordu Osmaniye Samsun Sivas Şanlıurfa Tokat Trabzon Uşak İllerinden kalkan otobüslerde İnternet, Oyun, Koltuk arkası TV, Uydu yayını, servis ve güler yüzlü personeli ile siz değerli misafirlerini Türkiye’nin her yerine güven ve huzur içinde ulaştırmanın gururunu yaşar.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’de batı tarafında bulunan Adıyaman kenti, geçmişe dönüp baktığımızda ilk insanlara kadar giden ve çok değişik ve  farklı uygarlıklara ev sahibi olmuş bir kültür ve turizm şehridir. Adıyaman Gülaras Turizm’in bilinen iyi hizmetiyle ulaşma imkânınına ek olarak, süper hızlı yolculuk opsiyonuyla de seyahat etme şansını yakalamış olacaksınız. Tüm yolcularına karşı hizmet anlamında hiç birşeyi  esirgemeyen Adıyaman Gülaras Turizm, haftanın tüm günlerinde karşılıklı şekilde Aksaray – – Eskişehir – Ankara Bursa – İnegöl arasında ve Batman- Diyarbakır arasında VİP seferleri düzenlemektedir.

Son olarak, öz Gülaras ait en ucuz otobüs biletlerini her zaman www.tikobilet.com sayfamızdan alabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Son Yapılan Yorumlar

mükemmel hizmet. teşekkürler.

13.10.2018
  • Eser Yılmaz
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: 5/5
Toplam Yorum Sayısı : 1
Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
İdare Eder
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)