KURULUŞ TARİHİ
1990
KURUCU
Ahmet Taş
GENEL MERKEZ
Adıyaman
TELEFON
0 416 216 11 12
Adiyaman Ünal Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Adıyaman Ünal

Adıyaman Ünal Turizm iletişim bilgileri ve Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti fiyatlarına bakmak ve ucuz online otobüs bileti almak için doğru yerdesiniz!

Adıyaman Ünal Turizm otobüs firmasının genel merkezi Adıyaman ilimizde yer almaktadır ve şirketin merkez binasına ait telefonu 0416 216 11 12’dir. Bugüne kadar hizmet ettiği şehrin ilçeleri başta olmak üzere, tüm çevre yerleşim yerlerine güneydoğunun zorlu şartlarında hizmet götürmek birinci vazifesi olmuştur. Adıyaman otobüs bileti almak isteyen kullanıcılarımızı aşağıdaki telefon numaralarından istedikleri Adıyaman Ünal Turizm şubesine ulaşabilirler yada sitemizde otobüs biletleri araması sorgulaması yaparak istediklere destinasyona gitme şansını en ucuz fiyatlarla sağlayabilirler. İstanbul Esenler, Harem, Kavacık, Alibeyköy ve Dudullu’da şubeleri vardır.

Adıyaman Ünal Seyahat tüm araçlarında yolcularına kendilerini evinde gibi hissettirecek açık büfe içecek ve yiyecek ikramlarıyla  keyif verici ve huzurlu yolculuklar sunmayı hedeflemektedir. Daha önce bu firmayla ile yolculuk yapanlar görüş ve dileklerini bizlere aktarmalarını pozitif ya da negatif fikirli yazmalarını rica ederiz.

Harem ve Esenler terminalinde yer alan satış ofisleriyle İstanbul halkına hizmet götürün şirket şehiriçi servis imkanı ile yolcularına kolaylık sağlamak adına hümanist bir anlayış sergilemektedir.

Ülkemizde bulunan birçok otobüs firması kendi içerisinde genel ve yerel olmak üzere 2’ye ayrılır. Adıyaman Ünal otobüs firması bu firmalar için de her ne kadar yerel gibi görünse de gerek kalite gerek müşteri memnuniyeti gerekse otobüslerin konforu ile aslında büyük firmalar ile yarışabilecek seviyededir diyebiliriz. Bu nedenle Adıyaman Ünal Turizm biletlerini alırken aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın.

Adıyaman Ünal online bilet alırken www.tikobilet.com sitemizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür eder, huzurlu bir yolculuk dileriz.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()