KURULUŞ TARİHİ
1993
KURUCU
Ali Kurtul
GENEL MERKEZ
Kahramanmaraş
TELEFON
0 344 444 00 46
Ak Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Ak Turizm

Ak turizm sizleri Kahramanmaraş ile buluşturmak için kurulmuştur. 18 farklı şubeyle sizlere hizmet veren firma aynı zamanda sizlere online bilet imkanı da sunmaktadır. Kahramanmaraş’ gitmek istediğinizde mutlaka Ak Turizm’ e uğramalısınız. Uğrayamadığınız zamanlarda ise online olarak bilet rezervasyonu ya da satın almasını yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ ın en büyük en köklü firması Ak Turizm sizlere kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar sunmakta. Ankara Bursa Eskişehir İstanbul İzmit Kahramanmaraş Sakarya Kayseri Kırşehir den çıkış ve varışlı olan seferler ekonomik fiyatlarla sizleri bekliyor.

Turizm firmaları içerisinde her zaman farkını belli eden firmanın hizmet politikası daima müşteri odaklı olmuştur. Sizleri uygun fiyatlarla seyahat ettirirken kaliteden hiçbir ödün vermemenizi sağlamaktadır.

Yurtiçinde birçok şehre seyahat ediyor olabilirsiniz. Ancak seyahat yeriniz Kahramanmaraş ise Ak Turizm’ i tercih etmeniz sizler için bir avantajdır. Güler yüzlü ve eğitimli personeli her zaman sizin istekleriniz doğrultusunda çalışan firma Kahramanmaraş’ ta açılmış ancak şimdilerde 18 farklı şube ile hizmet vermektedir.

Web sitesi sayesinde online bilet alma ve rezervasyon imkanı da sunan firma tam donanımlı araçları ile Kahramanmaraş yolunda hizmetinizde. Ak Turizm kalitesi ve ekonomik fiyatları ile her zaman sizlerin yanında.Daha fazla seyahat edenler daha fazla para puan toplayarak ayrıcalıklı imkanlarımızdan yararlanabilirler.Sizde daha fazla puan biriktirin daha ucuza seyahat edin.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()