KURULUŞ TARİHİ
1970
KURUCU
Mehmet Kuybu
GENEL MERKEZ
Kahramanmaraş
TELEFON
0 344 444 44 46
Aksu Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Aksu Turizm

Çavuşoğlu Aksu diye de bilinir. Gelecek adına çalışan her güne yeni bir fikirle uyanan ve bunları firma bünyesine aktaran Türkiye’nin en kaliteli otobüs firması olma yolunda çaba sarf eden Aksu Turizm siz değerli misafirlerini sevdiklerine memnun ve sağlıklı ulaştırmanın hazzını her seferinde yaşamaktadır. Ucuz Bilet satışlarıyla da üstünlüğünü her durumda ispatlamış bu şirketin müşterilerine sunduğu fırsatlar saymakla bitmez. Ucuz Bilet Fiyatları her daim yenilenmekte öğrenci memur gibi meslek guruplarına İndirimli Bilet satışları sağlanmaktadır.

Nereye seyahat ediyorsanız edin bir tık uzağınızda olan Aksu Turizm sayesinde Online Biletinizi kolay şekilde satın alabilir yahut rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu arada kendinize yeni üyelik açıp size sunulacak özel Bilet Kampanyalarından yararlanabilir mailinize gelecek olan bilgilendirme mesajlarıyla fırsatlardan herkesten önce yararlanabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan iş başvuru formu sayesinde kendinize yeni bir iş ikanı da sağlayabilirsiniz.

Sürekli kendini yenileme yolunda bir adım ileriye giden Aksu Turizm’de her gün koyulan seferlerin haricinde şu an için düzenlenen seferlerin arasında Adana Antalya Ankara Aydın Denizli İstanbul İzmir Kahramanmaraş Kayseri Kırşehir Konya Mersin Muğla Osmaniye Sakarya gibi illerden birçok ilçeye de sefer düzenlenmektedir. Kaliteli ve güler yüzlü personeli alanında uzman şoförleri ile size hayatınızın en konforlu yolculuğunu yaşatacak olan yeni nesil bu firmada sizde yerinizi alın sizde huzurla yolculuğun keyfini çıkartın.Aksu Turizm otobüs bileti almak isteyenler tikobilet.com sitemizde arama sorgulama yaparak fiyatları hakkında bilgi edinebilir.

Aksu Turizm Kahramanmaraş

Şirket Kahramanmaraş Ankara otobüs seferlerini günde iki kez düzenlemektedir. Aynı zamanda İstanbul Kahramanmaraş otobüs seferleri de günde 3 kez düzenlenmektedir.Diğer güzergahlar arasında İzmir Adana Şanlı Urfa Kayseri vardır.

En Ucuz Aksu Turizm Otobüs Biletlerini, Aksu Turizm'e ait tüm seferleri www.tikobilet.com sayfamızdan görebilir, koltuğunuzu online seçebilir, kredi kartınızla ödeme yapabilir ve yerinizi önceden ayırtabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()