KURULUŞ TARİHİ
2013
KURUCU
Atakan Ünal
GENEL MERKEZ
Maraş
TELEFON
0 242 332 2307
Antalya Toros Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Antalya Toros Turizm

Antalya Toros Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, En Ucuz Antalya Toros Turizm Bilet Fiyatları Burada! 

Antalya merkezli olarak kurulan ve yolcu taşımacılığı konusunda kısa süre içerisinde oldukça iyi yerlere gelmeyi başarmış bir firmadır. Firma öncelikli olarak teknolojik yeniliklerden yardım almayı seçer. Bu da yolcularının daha hızlı ve daha konforlu bir şekilde taşınması için gerekli ortamın oluşturulması anlamına gelmektedir. Kurulduğu günden günümüze kadar ki geçen süre içerisinde kaliteden ödün vermeksizin sunduğu hizmet ayrıcalıklı olduğunun en büyük göstergesidir.

Antalya ilinin öz sermayesi ile kurulan firmalar arasında yer aldığı için büyük bir artıya da sahiptir. Bu bakımdan farklı seçeneklerin hızlı bir şekilde sunuluyor olması ve bunun gibi artıların bir araya getirilmesi de firmanın ayrıcalıklı olmasının bir kez daha ön plana çıkmasını sağlamıştır. Son derece hızlı bir şekilde internet üzerinden firmanın gittiği il merkezlerin otobüs bileti alabilirsiniz. Genel olarak firma hakkında yer alan yorumlara göz attığımız zaman çok büyük bir oranda insanların bu firma hakkında oldukça olumlu yorumlar yaptığını da görmek mümkün olmaktadır. Kaliteli bir şekilde hizmet almak istediğiniz noktaya doğrudan ulaşmak istediğiniz zaman sadece bu firma sizin için yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgi ve seçeneklere son derece kısa bir süre içerisinde ulaşarak farklı noktalara değinmek için sadece adresini ziyaret edebilirsiniz. Her zaman için güler yüzlü hizmet seçeneğini farklı ve kaliteli bir şekilde sunan bu firma size sadece bir tık kadar uzakta yer almaktadır. Daha detaylı bilgi ve seçeneklere bu şekilde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Toros Seyahat sizi farklı ve kaliteli olana hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaçlar. Tamamı işinin uzmanı olan personelini eğiterek uzun süreli hizmet seçeneklerini bir arada sunmayı ilke edinmiştir. Yapılması gereken en mantıklı işlem ise firmamız aracılığıyla yolculuk yaparak bu farklı ve kaliteli yolculuk seçeneklerini bir arada yaşamak olmalıdır. Farklı seçenekler ve ayrıcalıklı yolculuk noktalarında kaliteli olana ulaşmak söz konusu olduğu zaman sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve farklı olan seçeneklere sahip olmak adına sizleri de kaliteli olanın ayrıcalıklı adresine davet ediyoruz.

Antalya Toros Turizm otobüs bileti online bir şekilde en uygun olarak www.tikobilet.com sitesinde satılmaktadır!

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()