KURULUŞ TARİHİ
Arslan Bayram
KURUCU
1989
GENEL MERKEZ
Van
TELEFON
0 432 444 00 65
Best Van Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Best Van Turizm

Kalitenin güvenle birleştiği bir yolculuğa hazır mısınız? Best Van Turizmle seyahat etmek kusursuz bir yolculuğun en güzel adıdır. Kaliteli ve uzman personeliyle Van’dan başlayarak bütün illere ve ilçelere sefer düzenleyen bu şirketin siz değerli misafirlerine sunduğu hizmetlerin bir sonu yok. Bir tık uzağınızda olan web sitesinde Online Bilet satışından rezervasyona kadar üye ve sürekli müşteri olmanız durumda Ucuz Bilet sahibi olabilir Bilet Kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Best Van Turizmin siz değerli misafirlerine sunduğu konfor listesinde en geniş ve rahat koltuk aralığı uydu yayını ile televizyon izleme olanağı güler yüzlü personeli ferdi kaza sigortası şehir içi ve dışına servis imkanı ile dünyanın en güvenli ve konforlu yolculuğu sizi bekliyor. En kaliteli ve eğlenceli dinlenme tesislerinde mola vermenizi sağlayan zevkli yolculuğunuzda huzurun ve sakinliğin keyfine varacaksınız.

Best Van Turizm Otobüs Bileti

Adana Ankara Antalya Aydın Balıkesir Batman Bingöl Bitlis Bursa Denizli Diyarbakır Elazığ Erzurum Eskişehir Fethiye Gaziantep Hatay İstanbul İzmir Kahramanmaraş Kayseri Kırşehir Konya Malatya Mersin Muş Van ve tüm illerin ilçelerine bulunan seferleri ile sizlere kaliteyi ve güvenli yolculuğun tarifini vermektedir.

Best Van Turizm Bilet

Irak’ta da hizmetinizde olan Best Van Turizm‘in tam kadro personeli ile Süleymaniye Erbil Duhok Bağdat Zakho Kerkükte de şubeleri bulunmaktadır. Huzur ve konfor içinde çıkacağınız bu yolculukta arkanıza yaslanıp her koltuğun 1 numaralı koltukmuş gibi keyfini çıkartın.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()