KURULUŞ TARİHİ
2014
KURUCU
Cuma Cisri
GENEL MERKEZ
Hatay
TELEFON
444 58 46
CSR Seyahat Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
Firma Hakkında

CSR Seyahat

En Ucuz CSR Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Ekonomik CSR Seyahat Bilet Fiyatları Burada! 

CSR Seyahat kaliteli hizmet parolası ile Hatay ilinde kurulan otobüs firmasıdır. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet seçeneğini uygun fiyat ayrıcalığı ile sunmayı amaçlar. Bu bakımdan atılan adımlar ve yapılan yatırımlar büyük bir önem taşımaktadır. Firma kurulduğu günden günümüze kadarki geçen süre içerisinde oldukça önemli bir gelişme kat etmiştir. Ayrıcalıklı hizmet söz konusu olduğu zaman farklı noktalara ulaşmak isterseniz bu firmadan yararlanabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma kısa süre içerisinde önemli adımları atmaktadır.

Şimdilik Adana merkezli olmak üzere Hatay, AnkaraYalova, İstanbul gibi il merkezlerine seferler düzenlediği görülür. Kısa bir süre içerisinde hem sefer sayısını hem de araç filosunu artıracağı bilinmektedir. Mevcut filosuna göz attığımız zaman tamamı koltuk arkasında yer alan televizyon seçenekleri ile donatılmış araçlar karşımıza çıkmaktadır. Hızlı ve kaliteli yolculuk konusunda ön plana çıkan her türlü artıyı bir arada bulunduran oldukça kaliteli bir firma olarak CSR Seyahatin ön plana çıktığı bilinmektedir. Gönül rahatlığı ile bu firmanın ayrıcalıklı seçeneklerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Yolunuz Hatay il merkezine düştüğü zaman doğrudan bu firmanın farklı ve kaliteli seçeneklerinden yararlanmanız mümkün olmaktadır.

CSR Seyahat her zaman için kaliteli olanı hızlı ve güvenli bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu bakımdan bütün müşterilerini üst düzey memnuniyet ve farklı hizmet parolası ile ağırlıyor olmanın da haklı gururunu yaşar. Firmada yer alan personelin büyük bir çoğunluğu eğitimli ve işinin uzmanıdır. Önce insan önce güven parolası ile yollarda yerini aldığı için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir firmalar arasında ilk sırada yer alır. Sizler de gönül rahatlığıyla bu firmadan destek alarak ayrıcalıklı ve hızlı hizmet seçenekleri ile yolculuklarınıza devam edebilirsiniz. Aynı şekilde internet adresimiz aracılığıyla bilet sahibi olarak hızlı bir şekilde yolculuğunuza başlama imkanınızda bulunmaktadır. Yapılması gerekenler o kadar basit ve o kadar hızlı bir şekilde ortaya çıkar ki, sadece adresimiz yeterli olacaktır. Ayrıcalıklı ve kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde almak için yapılması gereken tek işlem adresimizi ziyaret etmektir. Daha detaylı bilgi için sizleri de kaliteli olana bekliyoruz.

En ucuz Csr Seyahat otobüs bileti için www.tikobilet.com adresini kullanabilirsiniz!

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()