KURULUŞ TARİHİ
1958
KURUCU
Uğur Alkan
GENEL MERKEZ
Kayseri
TELEFON
0 352 326 43 68
Devran Seferleri
Otobüs Özellikleri
Firma Hakkında

Devran Turizm

İnsanların genellikle yolculuk sırasında canı sıkılır veya yolculuğunun kötü olduğundan bahsederler. Devran Turizm ilk olarak 1958 yıllarında A. Yusuf ALKAN sayesinde kurulmuş ve günümüze kadar ulaşmıştır. Ucuz bilet almak isteyen kişilerin özellikle tercih ettiği bir firma olmasını da söyleyebiliriz. Ama insanlara ucuz otobüs bileti denildiğinde kalitesiz ya da kötü bir firmadır diye direk olarak ön yargı ile yaklaşması apayrı ve çok kötü bir davranıştır.

Devran Turizm ile sizlere hesaplı otobüs biletleri ve bilet kampanyalarının olduğunu söylemek istiyoruz. Yolculukta rahat etmek istiyorsanız kaliteli hizmet ve güler yüzlü anlayışlı bir personel görmek amacınız ise Turizm lideri olan Devran turizm sizinle.

Dilediğiniz zaman bilet rezervasyonu yapabilir hesaplı otobüs biletlerine ulaşabilirsiniz. Almış olduğunuz bileti sorunsuz ve kolay bir şekilde de erteletebilirsiniz. Turizm firmaları arasında daha online bilet alma özelliği yokken bile gelişime teknolojiye ve yeniliğe ayak uyduran Devran Turizm sizlere bu özelliği sayesinde de çok yardımcı oluyor. İnternet üzerinden çok kolay bir şekilde girip dilediğiniz şehirlerarası biletlere bakabilir ve kampanyalı şekilde satın alabilirsiniz.

Site kullanımlarının kolaylığını zamanla göreceksiniz kullanmazsanız eğer hemen yardım menüsünden sizinle ilgilenilmesini sağlayabilirsiniz. Otobüslerle sefer yapıyorsanız her zaman güvenilir ve tanıdık bir firmaya ihtiyacınızın olduğunu sizlerde biliyorsunuz. Kendinize dost ve iyi bir firma için Devran Turizmi tanıyın. Ucuz otobüs biletleri ve konforu ile size iyi yolculuklar dileriz.

Devran Turizm otobüs bilet fiyatları konusunda oldukça hassas , müşterilerini korumak birincil hedefi olan firma oldukça sık indirim kampanyaları uygulamakta .  Kırşehir Kayseri otobüs seferleri 30 tl civarındadır. Kayseri Çorum otobüs bileti 35 tl civarındadır.Trabzon Ordu gibi Karadeniz illerine sefer düzenleyen nadir İç Anadolu firmalarından bir tanesidir.Kayseri merkezli otobüs firması olan Devran Seyahat 1950 lerden beri Kayseri ve çevre illerinin yükünü çekmektedir. Online bilet almanın sizin için en büyük avantajı tikobilet.com ‘den yol/para kazanmak olacaktır. Herkese aldığı biletin % 5 i kadarını iade ediyoruz.Aranan tek şart üye olmaktır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()