KURULUŞ TARİHİ
1967
KURUCU
Fikri Efendi Kaya
GENEL MERKEZ
Maraş
TELEFON
0 424 444 44 23
Elazığ Hazar Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Elazığ Hazar Turizm

Elazığ Hazar Turizm otobüs bilet fiyatları sorgulaması için www.tikobilet.com sitemizi kullanabilir ve en ucuz Elazığ Hazar Turizm online biletlerini sekiz taksit fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Elazığ Ulaşım

Kent batıyı doğuya  kenetleyen yolların kesişim yeridir. Kaliteli asfalt malzemesiyle döşenen bu yollardan şehrin sınırları içerisinde  yer alan bölümlerin toplam 425 kilometre uzunluğunda olduğunu söylemekte fayda var. Malatya -Sivas-Kayseri ve Ankara demiryolu kente yaklaşınca 2 ayrı yola ayrılır. Birinci yol Diyarbakır-Batman’a diğeri Tatvan- Muş-Genç-Palu’ya ulaşır. Kent sınırları içinde yer alan demiryolu üç yüz kilometre ve on beş ayrı istasyon vardır.

Seksenli senelerin başında inşaatına başlana ve  seksenli senelerin 2. yarısında kullanılmaya başlayan Fırat köprüsü, ülkemize ait en uzun köprü niteliğindedir. İki bin otuz metre olan devasa yapıyı, otuz tane betonarme ayak taşımaktadır.
Kırklı yıllarda yılında hizmet vermeye başlayan Elâzığ Havaalanı yirmi Ekim iki bin on ikide  2 milyon yolcu kapasiteli son teknoloji  terminal binasına kucak açmıştır. Havaalanında  Frankfurt-Ankara-Düsseldorf-İstanbul-İzmir-Antalya’ya uçak seferleri gerçekleştirilmektedir. Hemde Keban Baraj Göl’ünden Ağın ilçesi ile Tunceli’nin kazaları arasında feribotla taşıma yapılmaktadır.

Kennte şehir içi ulaşım, dolmuşlarla ve sekiz dakikada bir hareket eden belediye otobüsleriyle konforlu ve seri bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Elazığ Hazar Turizm telefon numarası: 0 424 444 44 23

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()