KURULUŞ TARİHİ
1974
KURUCU
Rasim Akdoğan
GENEL MERKEZ
Elazığ
TELEFON
444 00 23
Elazığ Murat Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Elazığ Murat Turizm

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Ekonomik Elazığ Murat Turizm Bilet Fiyatları Burada! 

Kurulduğu dönem içerisinde bölgenin otobüsçülük ihtiyacını büyük oranda karşılayan bir firmadır. 1974 senesinde kurulmuş olmasına karşın her zaman için yenilikten yana duruşu ile ön plana çıktığı için bu konuda farklı seçenekleri ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Firma Türkiye’nin her yerinden 444 00 23’nolu telefon aracılığıyla ulaşılabilir. Kaliteli hizmeti uygun fiyat seçeneği ile sunmasının yanı sıra Murat Turizm’in en büyük artısı da pek çok noktaya aynı anda otobüs kaldırmasından gelmektedir. Bu bakımdan büyük bir rahatlık ve ayrıcalıkla Elazığ Murat Turizm seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma her zaman için kaliteli seçenekleri uygun fiyat ve hızlı hizmet gibi konu başlıkları ile ön plana çıkarmaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için firmanın internet adresini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elazığ Murat Turizm kurulduğu dönemlerde bir isim arayışı içerisine girmiştir. O dönemin şartları söz konusu olduğu için yapılan bir yarışma ile isim bulmaya karar verilmiş ve Elazığ’ın simge ırmaklarından bir tanesi olan Murat Nehri’nin isminin konulmasına karar verilmiştir. Murat Turizm o günden sonra her zaman için Elazığlılara hizmet vermeyi ilke haline getirmiştir. 1970 li yıllardan günümüze kadarki geçen süre içerisinde her zaman için bilgi ve birikimine yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir. Bu konuda ilk olarak dikkati ise eğitimini tamamlayan çalışanları çeker. Çalışanları devamlı olarak eğitilerek uygun hizmet parolası içerisinde bireyler elde edilmektedir.

Bu müşterilerinin daha kaliteli hizmet almasını sağlayan yegane özellikleri arasında yer alır. Yolculuklarınızda kaliteli bir firma arayışına girerseniz Elazığ Murat Turizm tek başına yeterli bir firma olacaktır. Her geçen gün daha kaliteli olanı ve daha ayrıcalıklı olanı sizlere sunmayı da ilke haline getirmiştir. Tamamı yeni ve teknolojik ayrıcalıklarla dolu olan otobüsleri ile yolculuklarınızı büyük bir konfor ve ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerine dönüştürebilirsiniz. Elazığ Murat Turizm sizleri kaliteli olan ile buluşturmayı ilke edinmiştir. Daha detaylı ve farklı bilgi ve seçeneklere bu şekilde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sizleri de Elazığ Murat Turizm adresine bekliyoruz.

Elazığ’a giden tüm otobüs firmaları, seferleri ve Elazığ Murat Turizm bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilmek için yukarıdaki bilet arama motoru ile bu isteklerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz!

 

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()