KURULUŞ TARİHİ
2014
KURUCU
Suat Özgür
GENEL MERKEZ
Tokat / Erbaa
TELEFON
0356 715 22 60 - 35 60
Erbaa Seyahat Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Erbaa Seyahat

En ucuz Erbaa Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Ucuz Erbaa Seyahat Bilet Fiyatları Burada! 

Erbaa Seyahat, Erbaa ilçesinde yer alan otobüs firması eksikliğini kapatmak için kurulmuştur. Erbaa merkezli olarak kurulan otobüs firmasıdır. Kaliteli hizmet seçeneklerinden ödün vermeden uzun süredir hizmetine devam eder. Yolculuk söz konusu olduğu zaman kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet seçenekleri ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Son derece kısa bir süre içerisinde bu firmanın seçeneklerinden yararlanarak sizler de yolculuğunuza farklı bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam etmektedir. Önce insan ve güven sloganıyla yollarda yer aldığı için ayrıcalıklı yolculuktan beklenen her türlü artıyı bir arada bulundurmaktadır.

Bir firma ve bir yolculuktan beklenen her türlü konu başlığını bir arada bulundurur. Bu bakımdan incelendiği zaman Erbaa Seyahat’in ayrıcalıklı seçeneklerinden ve yolcu taşımacılığı konusunda ön plana çıkan her türlü artısından sizler de faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı hizmet seçeneklerini ayrıcalıklı bir şekilde sunduğu için ön plana çıkan adresler arasında yer almaktadır. Otobüs firması kısa süre içerisinde hızlı bir gelişme ve büyüme ivmesi yakalayarak Türkiye’de yerini alan diğer firmalara oranla bir adım daha öne geçmeyi başarmıştır. Böylesine bir artıya sahip olmak ve farklı noktaları ile Erbaa Seyahat ayrıcalıklarından yararlanmak için internet adresini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgi için sizleri de kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetin adresine davet ediyoruz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma kaliteli hizmet seçenekleri ve farklı noktaları ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Daha detaylı bilgi için sizler de internet adresi üzerinden rahatlıkla bilet alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Diğer firmalardan ayrılan en önemli özelliği ise kaliteden ödün vermeksizin kaliteli hizmet parolası ile yollarda olmasıdır. Bu bakımdan koltuk arkasında yer alan televizyon seçenekleri ile uzun süren yolculuklarınızı daha konforlu ve daha eğlenceli bir hale getirebilir. Daha farklı bilgi ve seçeneklere ulaşmak adına en kısa süre içerisinde adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aynı şekilde internet adresimiz aracılığıyla bilet alarak hızlı bir şekilde yolculuğunuz başlamanız da mümkün olmaktadır. Artık bilet alarak farklı noktalara ulaşmak yerine sadece adresimiz aracılığıyla yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Sitemiz www.tikobilet.com üzerinden Erbaa Seyahat bilet seferleri ve fiyatları gibi bilgileri sorgulayabilir ve online olarak Erbaa Seyahat otobüs biletinizi satın alabilirsiniz!

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()