KURULUŞ TARİHİ
2005
KURUCU
Erzincan Başak Turizim
GENEL MERKEZ
Erzincan
TELEFON
0 446 224 15 75
Firma Hakkında

Erzincan Başak Turizm telefon numarası

Erzincan Başak Turizm otobüs firması Doğu Anadolu bölgesi öncelikli olarak İç Anadolu ve Marmara Bölgesindeki anakentler ağırlıklı olmak üzere otobüs seferleri düzenler. Erzincan Başak Turizm otobüs bileti www.tikobilet.com sitemizde satılmaktadır. Erzincan Başak Turizm otobüs seferleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda görebileceğiniz irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

Başak Turizm iki bin beş senesinde Erzincan ilinde temellerini atmış ve zamanla çevre illere şubeler açmıştır. Şu ana değin devamlı olarak kendini yeni modellerle tazeleyen araçları ve hizmet ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda tüm çalışmalarına olanca hızıyla   devam etmektedir. Karayolu ile yapılan yolcu taşımacılığında her zaman hizmet kalitesini üst seviyede tutarak tüm ülkemizde hizmet sunmaktadır. İki bin dokuz senesinde  otobüs ailesine dört tane Travego da araç ekleyerek ulaşım ağını ve sıklığını arttırmıştır.

Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
Erzincan Başak Turizm Seferleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()