KURULUŞ TARİHİ
1983
KURUCU
Ata Şenpolat
GENEL MERKEZ
Erzurum
TELEFON
0 442 444 00 25
Esadaş Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Esadaş Turizm

Esadaş 1983 yılında kurulan firma kalitesi bakımından sayılı firmalar içerisinde yer almaktadır. Tam donanımlı araçları ile günlük 23 sefer yapan firma hizmetlerine ek olarak Esadaş Otel’i müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Hizmet politikası müşteri odaklı olup müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Erzurum merkezli kurulan firma şimdilerde pek çok il ve ilçede bulunan şubesi ile siz müşterilerine daha sağlıklı bir hizmet sunmakta. Sadece şubelerden değil web sitesi üzerinden de firmaya kolayca ulaşabilirsiniz. Web sitesini ziyaret ettiğinizde online bilet seçeneği ve rezervasyon seçeneğinin olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde şubeye gitmeden kolayca biletinizi temin edebilir ya da sefer saat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ya da gideceğiniz tarih ve saati belirleyip yine web sitesi üzerinden bilet rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Turizm firmaları arasında rekabetin gittikçe arttığı bu alanda Erzurum’un gözde şirketi sizlere kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarda sahip olabileceğiniz bir seyahat sunuyor. Sizler için hep daha iyiye gidecek olmanın gururunu taşıyan firma her geçen gün farklı bir hizmetle karşımıza çıkıyor.

Şehirlerarası yolculuklarınızda konforlu ve rahat bir seyahat geçirirken aynı zamanda bütçeniz sarsılmasın istiyorsanız mutlaka bu firmatı tercih etmelisiniz. Firmaya ulaşmak için 444 00 25 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla karşınızda olan firmanın web sitesi yeni android uygulamasıyla da sizlerle.

Firma son yıllarda gösterdiği atılım ile otobüs sefer sayısını günde yirmi üçe çıkartmıştır.Özellikle Ankara Erzurum otobüs seferlerinde yapmış olduğu avantajlı kampanyalar üstün hizmetle birleştiğinde Esadaş Turizm online bilet almaktan başka çare bırakmıyor bizlere. Esadaş Turizm otobüs biletlerini www.tikobilet.com ile almanız halinde en az %5 yol/puan kazanma hakkına erişiyorsunuz. Eç çok Sivas Erzincan otobüs seferleri düzenlenmektedir.Bunun yanında Erzurum İstanbul otobüs bileti Esadaş Turizm ile hem ucuz  hemde Esadaş otobüslerinin konforu inanılmaz

Son Yapılan Yorumlar

Lavaboyu bekleyen eleman müşterilere iyi davranmıyor gececi olan

03.10.2018
  • zafer aşkar

İki haftadır sürekli olarak otobuslerinizle seyehat ediyorum her seferinde ayrı bı sıkıntıyla karşılaşıyorum otobüsün direksiyonunda çıkan arıza yüzünden bir buçuk saattir yolcum Sivas Malatya güzergahında soğuk havada bekletiliyor gece saat iki buçuk. Muavinlerinizin muamelesi ayrı bı dert molada gelip ters bir üslupla otobüsün hareket edeceğini söylemesi otogarda numaramı istemesi servis açarken ürünleri yolculara sadaka verir gibi birakmasi. Bir doğu firmasının böyle sorumsuz olması gerçekten çok üzücü lütfen araclarinizin kontrolünü yola çıkmadan önce yapın ve muavinlerinize gerekli uyarıyı yapın.

16.10.2018
  • Cansu Polat
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: 3/5
Toplam Yorum Sayısı : 2
Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
İdare Eder
0.00%
(0)
Kötü
50.00%
(1)