KURULUŞ TARİHİ
1986
KURUCU
Sabri Karataş
GENEL MERKEZ
Giresun
TELEFON
444 55 28
Fındıkkale Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale Turizm seyahatte çizgi ötesini yakalamanızı sağlıyor. Hem konforlu hem keyifli hem de kaliteli bir yolculuk yapmak istiyorsanız Fındıkkale Turizm’i seçmelisiniz.

Yenilenen logosu ve otobüsleri ile beraber daha birçok yeniliğe adım atan ve her zaman olduğu gibi ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Fındıkkale ile seyahat etmek bir ayrıcalıktır.

Fındıkkle turizme ait alacağınız üyeliğin sembolü olan Fındık kart ile ucuz otobüs biletleri alacak ve bilet kampanyaları önce size haber edilecektir. Kartınızda biriken para puanlarla da bedava yolculuklar sizi bekliyor olacaktır.

Fındıkkale Turizmin otobüsleri Tecnobüs özelliği ile donatılmış olup ister takip ettiğiniz diziyi izleyebilir ister sinema keyfi yapabilir müzik dinleyebilir veya USB girişinden harici belleğinizdeki filmlerinizi izleyebilirsiniz.

Fındıkkale turizmin kendi çıkarttığı dergileriniz okuyabilir web adresini takip edebilirsiniz. Ücretsiz internet bağlantısı ile bilgisayarınızı prize takarak şarjı hiç kesilmeden ücretsiz internet hizmetinden kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Fındıkkale Turizmde ucuz otobüs bileti bulabilir ve güler yüzlü hizmet alabilirsiniz. Sizin için her şeyin en iyisini düşünen ve yolculuğunuzu en keyifli hale getirmek için bütün gücü ile çalışan Fındıkkale Turizm ile seyahat etmenin ayrıcalığını ve konforunu mutlaka yaşamalısınız.

Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numarası 444 55 28’dir. Fındıkkale turizm sizin tercihiniz.

Türkiye’de son yıllar artan araç sayısı otobüs bileti satışlarını düşürse de Karadeniz sahil yolunun açılması bölgede trafik akışkanlığını oldukça arttırdı ve seyahat sürelerinin azalması otobüs yolculuğunun alternatifler arasına girmesine bir kez daha vesile oldul.Fındıkkale Turizm de özellikle Karadeniz bölgesinde oldukça etkin bir firma. Giresun Samsun  otobüs seferleri bu sıralar oldukça indirimli . Trabzon İstanbul otobüs bileti almak isteyenler sitemizden yol puan kazanarak bir sonraki işlemlerinden %5 e kadar avantajlı fiyatlardan yararlanabilir.

 

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()