KURULUŞ TARİHİ
2001
KURUCU
Zafer Toker
GENEL MERKEZ
Antalya
TELEFON
0 242 444 44 07
Güney Akdeniz Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Güney Akdeniz Turizm (Güney Akdeniz Seyahat)

Çoğu kişinin aklına tatil planı dendiğinde Güney Akdeniz gelmektedir. Masmavi denizi uzun yaz mevsimi Güney sahillerini herkesin ilgisini çekecek kadar cazip kılmaktadır. Antalya da bu illerden birisidir. Yerli ve yabancı yoğun turist akınına uğrayan Antalya’da bu duruma en çok sevinen elbette ki turizm sahipleridir.

Siz de hem tatilinizi iyice dinlenmek hem de ailenizle birlikte vakit geçirmek istiyorsanız tercihinizi Antalya’dan yana kullanabilirsiniz. Antalya’ya gitmek için otobüs bileti aramak gibi bir derdiniz yok. Firma firma dolaşıp ucuz otobüs bileti bulmak gibi bir derdiniz olmayacak. Güney Akdeniz Seyahat olarak tüm yolcularımız sitemiz üzerinden online otobüs biletlerini satın alabilir bilet ayırtma işlemini yaptırabilir.

Şubelerimizden otobüs biletinizi temin edebileceğiniz gibi sitemiz üzerinden de bilet alma işlemini yapabilirsiniz. Firmamızın müşterilerine özel sunduğu Aile Kart sahibi müşterilerine otobüs bileti alımlarında %10 indirim ve % 5 puan kazanma fırsatını yakalayın. Geniş araç filomuzla gitmek istediğiniz güzergahta online otobüs biletinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden konaklama yerlerimiz güzergahlarımız ve servislerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Köklü bir geçmişe sahip olan Güney Akdeniz Seyahat 1974’den beri Antalya’da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüzde günde 100’ün üzerinde sefer gerçekleştiren araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezimizi arayarak kredi kartı ile biletinizi satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araçlarımızda kablosuz internet ve kişisel mini televizyon bulunmakta olup müşterilerimize rahat ve konforlu bir yolculuğu garanti vermekteyiz .  www.tikobilet.com ‘ye  üye olup Güney Akdeniz Turizm otobüs bileti alan herkes en az % 5 yol puan toplama şansına erişiyor.Güney Akdeniz Turizm en ucuz otobüs bileti satan otobüs firmalarından bir tanesidir , bu fırsatı kaçırmayın ve  www.tikobilet.com kampanyalarından yararlanın.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()