KURULUŞ TARİHİ
2006
KURUCU
Osman Doğan, Mehmet Emin Doğan
GENEL MERKEZ
Sivas
TELEFON
0 346 226 43 96
Hedef Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Digiturk
Lig Tv
Firma Hakkında

Hedef Turizm

Uzun saatli yolculuklarda beklentilerin yüksek olmasını kusursuz şekilde karşılayan Yeni Sivas Hedef Turizmle uzak yollar bile huzurlu yolculuklara dönüşecek. Konusunda uzman kadrosu ve deneyimli personeliyle bu güne kadar düzenledikleri seferlerle misafirlerinden tam not alan hedef turizm daha iyi olmak yolunda sağlam adımlar atmaya devam etmektedir. Yüksek konforlu ergonomik koltuklara sahip olan otobüslerin kaza ve benzeri kayma durumlarına karşı kaymayı önleyen abs asr özellikleri bulunmaktadır.

Her durumda kendini yenilemek adına çığır açmaya çalışan Yeni Sivas Hedef Turizmle istediğiniz zaman Online Bilet alımı yapabilir. Üyelik avantajlarından İndirimli Bilet ve tüm bilet kampanyalarından öncelikli olarak siz yararlanabilirsiniz. Gideceğiniz istikamet açısından yolculuğunuzun öncesinde Bilet Rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. İnsan kaynakları bölümüne de sahip bu firmada yetenekli ve kaliteli personelin arasına isterseniz sizlerde dâhil olabilirsiniz. Birçok ile ve ilçeye düzenlenen otobüs seferleri sayesinde sevdiklerinize güvenli şekilde ulaşmanın huzurunu yaşayacaksınız.

Bir yolculuktan beklediğiniz her şeyi kusursuz şekilde size sunan Yeni Sivas Hedef Turizmle yolculuk ettikten sonra haricindeki başka hiçbir firmaya bakmayacak konforunuzdan güvenli yolculuk keyfinizden ve huzurunuzdan başka bir şey düşünmeyeceksiniz. Alanında uzman kaptan şoförleri ve eğitimli hostesleri ile güler yüzlü hizmetin keyfine varacaksınız. Bir yolculuktan beklentiniz neyse hepsini size sağlayan sizinle büyüme yolunda büyük adımlar atan Hedef Turizmle daha iyi olabilmek için El ele. İletişim için 0346 22440 35 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

tikobilet.com sitesinde sadece birkaç firmanın değil Dadaş Turizm , Mersin Vif , Seç Turizm gibi birçok otobüs firmasının otobüs biletlerini alabilirsiniz.Sadece otobüs bileti almak değil rezervasyon işlemlerini de yaptırabilirsiniz..

En ucuz hedef turizm otobüs biletini bizde bulacağınızdan emin olablirsiniz: www.tikobilet.com

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()