KURULUŞ TARİHİ
1994
KURUCU
Ömer Özata
GENEL MERKEZ
Sivas
TELEFON
0 346 226 28 28
Huzur Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Huzur Turizm

Otobüs seyahatleri özellikle uzun yolculuklarda insanlar için çekilmez bir hale gelebilir. Bu çekilmezliği önlemek amacıyla birçok kişi güvenilir ve konforlu turizm firmalarını tercih eder. Can güvenliğinin ve konforun sağlandığı bir otobüs yolculuğu çekilmez hale gelmeyecek aksine keyifli geçecektir.

Huzur Turizm adından da anlaşılacağı üzere diğer otobüs firmalarından farklı olarak yalnızca kar amaçlı çalışan bir işletme değil müşterilerine güvenilir hizmet vermeyi amaç edinmiş bir seyahat acentesidir. Otobüslerin iç tavan yüksekliği 2.10 metredir. Setra koltuklar müşterilerin son derece lüks koşullarda yolculuk yapması için tasarlanmış ve tavan aydınlatması da yenilenerek düzenlenmiştir. Huzur Turizm müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunabilmek ve akıllarda yer edinmek amacıyla otobüslerin dizaynına büyük önem vermektedir.

La Linea şekil ve farklı renklerle tasarlanan otobüslerde en fazla önem verilen konu güvenliktir. Özellikle karlı ve buzlu yollarda patinaj yapmayı önleyen ARS sistemi mevcuttur. Ani fren durumunda kayma ihtimalini ortadan kaldıran ABS sistemi ve EBS disk frenler ile çok hafif fren sistemi vardır. Tüm bu sistemler can ve mal güvenliği yaşanmasını önleyen güvenlik tedbirlerinden bazılarıdır.

Bu kadar sistemin ve tasarımın bir arada bulunduğu Huzur Turizm’de hesaplı otobüs biletleri bulmak hiç de zor değildir. 0 346 226 28 28 numaralı telefondan bilet rezervasyonu yaptırmak mümkündür. Ya da hic kendinizi yormayın, otobüs biletinizi tikobilet.com sayfamızdan online satın alın.

Ankara İstanbul otobüs seferleri sabah saatlerinde 09.30 da akşamları 10.30 saatlerinde olmaktadır. Kayseri Ankara otobüs seferleri günün her saatinde bulunabilir.İstanbul Sivas otobüs seferleri Huzur Turizm ‘in en güçlü olduğu güzergahdır.En iyi ikramları sunarlar  ve son model araçlarını Sivas İstanbul arasında çalıştırırlar. Bursa Antalya otobüs bilet fiyatları diğer firmalarla karşılaştırıldığında en ucuz fiyatları sunan fakat kaliteli hizmeti de veren  Huzur Turizm son yıllarda ortaya çıkan dar boğazdan ve krizlerden daha da büyüyerek çıkmasına rağmen tren ve uçak seferlerinde olan atışlar otobüs yolculuklarının bazı bölgelerde 2.plana düşmesine neden oldu .

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()