KURULUŞ TARİHİ
1961
KURUCU
Mustafa Çelik
GENEL MERKEZ
Niğde
TELEFON
0 312 444 00 37
İnan Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

İnan Turizm

İnan Turizm Türkiye’nin köklü seyahat acentelerinden biridir. Kuruluş yılı 1959 olan bu otobüs şirketi her geçen yıl yenilenmekte ve müşteri taleplerini dikkate alarak değişime ayak uydurmaktadır. Genellikle otobüs firmalarının dikkat etmediği bu ayrıntı İnan Turizm’in farklılığını da ortaya koymaktadır. İnan Turizm şehirlerarası otobüs yolculuğu hizmetinin yanında otobüs kiralama hizmeti de vererek müşteri taleplerini yerine getirmektedir.

Birçok otobüs şirketi müşterilerle olan ilişkisine önem vermezken İnan Turizm bu ilişkiye verdiği büyük önemi göstermek adına halkla ilişkiler departmanı kurmuş ve bu sayede yolcuların firma yetkililerine en kısa sürede ulaşarak sorun ve isteklerin çözümlenmesi amaçlanmıştır.

Şüphesiz ki şehirlerarası otobüs yolculuğu yolcuları tedirgin etmektedir. Bu sebeple can güvenliğinin emanet edildiği otobüs şirketinin tüm güvenlik önlemlerini almış olması beklenir. Bu da kaliteli bir ekip deneyimli şoförler ve üstün güvenlikli araçlarla sağlanabilir. İnan Turizm tüm bu faktörlere dikkat ederek oluşturduğu kaliteli ekipmanlarla hizmet vermektedir. Mercedes Travego Mega Man ve Mega Fortuna otobüslerle hizmet verilmekte olup bu otobüsler zorlu yol koşullarında kaymayı ve patinajı önleyen fren sistemleriyle donatılmıştır.

Ankara İstanbul Eskişehir Bursa İzmit Aksaray ve Niğde illeri arasında yolculuk hizmeti veren İnan Turizm’den bilet rezervasyonu yaptırmak için 444 00 37 numaralı telefonu aramak yeterlidir.  Tüm bu hizmet anlayışı ve güvenlik tedbirlerinin yanı sıra İnan Turizm’de otobüs bileti fiyatları oldukça uygundur.

Son Yapılan Yorumlar

Suanda ankara-nigde arasi seferdeyim be cidden rahat degilim. Öncelikle amacım kötülemek degil bütün emekci arkadaşlara allah yardımcı olsun. Benim sikayetim maksimum hizmet diosunuz ama ne wifi var nede 10 nunara hizmet. Kulaklık dağıtılıyor istenmediği sürece ve molaya daha durmadan televizyonlar kapatilio.

28.10.2018
  • Onur özkan
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: 1/5
Toplam Yorum Sayısı : 1
Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
İdare Eder
0.00%
(0)
Kötü
100.00%
(1)