KURULUŞ TARİHİ
1983
KURUCU
Enver Bayram
GENEL MERKEZ
Ankara
TELEFON
0 326 444 02 77
Jet Turizm Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Digiturk
Lig Tv
Firma Hakkında

Jet Turizm

Ülkemizin şehirler arası otobüs şirketleri  içindeki yerini bin dokuz yüz seksen üç senesinde alan Jet Turizm Türkiye’nin daha çok batı şehirlerini içine alan yaygın bir destinasyona sahiptir. Jet Turizm firması açıldıktan yalnızca dört ay sonra Hatay İstanbul Bursa Ankara İzmir destinasyonlarında otobüs seferleri start almıştır .Az bir zamanda da ülkemizin büyük kara yolu hattında otobüs seferlerini  Antalya,Afyon, Ağrı, Yozgat, Bursa,  Aksaray,  Eskişehir, Adana, Ankara, Konya, Yalova,  Bolu, İzmir Düzce ,Hatay, İstanbul, İzmit, Karabük, Osmaniye, Giresun,Sakarya,  Adana Mersin, Uşak  gibi yerleşim alanları bulunmaktadır. Ülkemizin tüm büyük endüstrileşmiş şehirlerine ulaşımı mümkün kılmış Jet Turizm otobüs firması ile gerçekleştireceğiniz yolculuklarda üstelik birçok turistik ve tarihi özellikleri bulunan yerleşimlere de ulaşım olanağınız mevcuttur.

Jet Turizm Otobüs Bileti

Gerçekleştirdiğiniz seyahatlerde Jet Turizm otobüs bileti almayı tercih ettiğiniz zamandan itibaren, emin ve rahat bir seyahati garantilemiş olursunuz. Özellikle bütün yolcularını birer misafir gibi ağırlayan Jet Turizm’in kendi emekçilerine ve müşterilerine yaklaşımındaki ana unsur  karşılıklı saygı ve doğruluktur.Çalışmalarını bu ilke ışığında devam ettiren Jet Turizm otobüs şirketikonuklarına sadece iyi hizmet vermekle kalmayan daha iyisini müşterilerinin önüne getirmeye çalışan otobüs firmasıdır.Topluma, tabiata ve insanlığa karşı sorumluluklarının da daima farkında olan bir yapı içerisindeki Jet Turizm, üstelik bilişim çağının tüm fırsatlarını da kendi hizmet sektöründe kullanmayı hedeflemektedir.Tespit ettiği ilkeler ve amaçlar ışığında yatırımlarını devamlı kılarak iş alanları meydana getirmektedir. Şu anda ülkemizde neredeyse atmış tane satış ofisi olan Jet Turizm’in son bilimsel gerçeklerle imal edilen otobüsleri çok konforlu temiz ergonomik ve hesaplıdır.

Jet Turizm’e ait olan   bu otobüslerin ana 2 özelliği, konuklara yüksek konfor vaad etmesi ve üstün güvenlik imkânı teminidir. Bu otobüslerin bir çoğunda cep telefonları ile konuşma yapılabilir ; uygun vakitlerde genel tv ve video gösterimi de mevcut; çok kanallı müzik yayınıda kullanabilirsiniz ve hepsinde  kulaklık mevcut. Üstelik İnternet bağlantısı, büyük ve konforlu koltukların olması, tuvalet şansı , interaktif ortamlar ve uydu yayını izleme olanakları da otobüs firmasının müşterilerine sunduğu olanaklar içerisinde mevcuttur.

Jet Turizm Otobüs Bilet Fiyatları

Jet Turizm, müşterilerine sadece yolculuklarda rahat bir ortam ve online otobüs bileti satış fırsatı vermemiş  şehirler arası otobüs biletlerini İphone ve androidlerden alma şansını da size sunmuştur. Konukların Jet Turizm otobüs bileti işlemlerini cep telefonlarına gönderebilen bu yenilik dünyada ilk  olma özelliğini de yanında getirmiştir. Öte yandan, Jet Turizm online bilet alabilmek için ilk olarak www.tikobilet.com internet sayfamıza girmeniz lazım geliyor. Jet Turizm otobüs bileti fiyatları ise, aylara veyahut tatil zamanlarına göre oluşturulan fırsatlar sebebiyle  değişkenlik gösterebildiğinden dolayı, otobüs bilet fiyatları ile ilgili tam bir şey söylememiz mümkün gözükmüyor.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()