KURULUŞ TARİHİ
1986
KURUCU
Köksallar Turizim
GENEL MERKEZ
Mersin
TELEFON
0 324 444 01 33
Köksallar Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Köksallar Turizm

Köksallar Turizm otobüs bileti almak için www.tikobilet.com sayfamızda nereden nereye bölümlerini doldurup, otobüs biletinizi güvenle alabilirsiniz

KÖKSALLAR TURİZMLE KUŞ GİBİ ÖZGÜR OLACAKSINIZ

Köksallar Turizm Köksallar aile şirketinin güçlü birleşmesi sonucunda 1952 yılında kurulmuş gücünü ve varlığını 60 yıl gibi büyük bir süre içerisinde yürüttüğü ciddi dürüst iş politikasını tecrübeyle birleştirmiş bu şekilde ayakta kalmayı başarıştır. Hizmet sektöründe asla sınır tanımayan ve müşterilerinin her isteğini yerine getirmek adına her alanda uzman olan geniş kadrosu sayesinde taşımacılık sektöründe zirveye oturmayı başarıştır.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş Köksallar turizm sayesinde yolculuk yapmak daha önce hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Uçakla ya da otobüsle tercih edeceğiniz yolculuk öncesinde bir telefonla istediğiniz şirketten Otobüs Seferlerini öğrenebilir Bilet Rezervasyonu yaptırabilir ya da Online Biletinizi satın alabilirsiniz.

Kış ayının bitmesine yakın yapılan yaz tatili planlarında en çok düşünülen şey Turizm Firmalarıdır. En güvenilir Ucuz Bilet Fiyatını koşulsuz sunacak şirketleri araştırırsınız. Köksallar turizm tam olarak burada devreye girerek Tüm otel rezervasyonlarınızı eksiksiz ve kusursuz sizlere sunar.

En Ucuz Köksallar Seyahat otobüs bileti www.tikobilet.com sayfamızda!

Köksallar turizm online bilet

Avantaj kart sayesinde İndirimli Bilet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Üstelik yapacağınız on yolculuktan sonra bir adet ücretsiz bilete sahip olmakta cabası. Yurt dışı ve Yurt içine düzenlenen seyahatlerin tamamında bulunan transfer hizmetlerinin yanı sıra Oto kiralama Seminer ve Fuar organizasyonu gibi önemli toplantılara da öncülük edilmektedir. Bir tatilden aradığınız ne varsa size sunan Köksalları arayın 444 01 33 dileğiniz gerçekleşsin. Köksallar Turizm otobüs bilet fiyatları iletişim bilgileri ve telefon numarası sitemizde mevcuttur.Köksallar Turizm Mersin için önemli bir şirkettir , ana duraklarından bir tanesi Dudullu .

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()