KURULUŞ TARİHİ
2000
KURUCU
Lider Elbistan
GENEL MERKEZ
Elbistan
TELEFON
444 01 38
Firma Hakkında

Lider Elbistan

Lider Elbistan otobüs firması Doğu Anadolu’nun en lüks otobüsleriyle adeta parlayan bir yıldız gibidir. Lider Elbistan online bilet fiyatları www.tikobilet.com İnternet gişesinde hem ucuz hemde taksitli alınabilir. Lider Elbistan telefon numaraları ile istenilen yazıhane ile irtibat kurduktan sonra taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ulaşım

Kahramanmaraş’ın Doğu Anadolu Bölgesi’ne açılmasını sağlayan tek ana yol Andırın – Çağlayancerit Karayolu’dur. Bu yol güzergahın dağlık olması ve yolun bozuk olması nedeniyle genellikle kış aylarında ulaşıma sık sık kapalıdır. Bu nedenle bu yol kış aylarında pek tercih edilmemektedir. Bu yola alternatif olan ve henüz tamamlanmamış olan Nurhak – Pazarcık – Türkoğlu Karayolu da mesafesi ve coğrafyası yönünden ulaşıma elverişli değildir. Bu yolun tamamlanması aşamasında Kahramanmaraş ilinin Akdeniz Bölgesine bağlantısı kolaylaşmış olacaktır.

Otobüs Özellikleri
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası
Lider Elbistan Seferleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()