KURULUŞ TARİHİ
1992
KURUCU
Mahmut Hayri İSLAM
GENEL MERKEZ
Rize
TELEFON
0 464 444 00 53
Lüks Karadeniz Seferleri
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)
USB Giriş
Rahat Koltuk
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)
WC
Kahvaltı
Firma Hakkında

Lüks Karadeniz

YOLCULUĞA LÜKS KARADENİZ İLE ÇIKMALISINIZ

Şehirlerarası yolculuklarda yolculuk yapılan firma yolculara rahat ve huzurlu bir yolculuk sunmalıdır. Lüks Karadeniz firması da yolcularına keyifli bir yolculuk olanağı sağlamaktadır. Hayri İslam tarafından 1992 yılında kurulan otobüs firması yenilikçi ve gelişime açık hizmet anlayışı ile gün geçtikçe daha fazla yolcu kapasitesine ulaşarak Karadeniz halkıyla bütünleşmiştir.

Yolcularına konforlu bir yolculuk sağlayan firma kulaklık LCD televizyon gibi yenilikleri otobüslerinde bulundurmaktadır. Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen firma internet sitesinden online bilet satışı yaparak yolcuların biletlere kolay ulaşmasını sağlamaktadır. Lüks Karadeniz firması yolcum nerede diye merak edenler için otobüsün nerede olduğunu sorgulama imkanı sağlamaktadır. Yolcusunu bekleyenler böylece yolcularından haber alabilmektedirler.

Petline koltuk sayesinde geniş koltuk aralıklarına sahip olan otobüslerde kendinizi evinizde hissetmeniz için gereken her nokta düşünülmektedir. Turizm firmaları arasında sağlam bir yere sahip olan Lüks Karadeniz firması yolcu taşıma hizmetini hakkıyla yapmaktadır. Yaptığı hizmetin karşılığını tercihlerde ilk sıralarda olmasıyla görmektedir. Firmanın internet sitesinden ulaşılmak istenen güzergah için bilet rezervasyonu yaptırmak mümkündür. Ulaşım için kullanılan otobüsler son model ve kullanışlıdır.

Lüks Karadeniz Seyahat

Uzun yol şartlarına dayanıklı ve konforlu otobüslerle yolcular rahat ve güvenli bir yolculuk yapmaktadırlar. Firmanın 444 00 53 numaralı telefonu aranarak bilet ayırtma ve sorgulama yapılabilmektedir. Firma yolcularının gitmek istedikleri yere ulaşmaları için gereken tüm detayları düşünmektedir. Gözünüz arkada kalmadan yolculuk yapabilirsiniz.

LÜX KARADENIZ  EKSPRES

Daha detaylı bilgi almak isterseniz Lüks Karadeniz Ankara Trabzon İstanbul Bursa Giresun Samsun otobüs seferleri otobüs bileti  sorgulaması yapınız.

İnternet seçeneğinin dışında da ucuz otobüs bileti almanın bazı yolları vardır. Eğer belli bir tarihte gerçekleştirmek zorunda olduğunuz bir yolculuk planınız yoksa kışın yapacağınız bir yolculukta daha ucuz bilet almanız mümkün. İnternet üzerinden olduğu gibi otogarlardan ve otobüs firmalarının yazıhanelerinden bilet alırken de kullanabileceğiniz puan biriktirme özelliğine sahip kartlar sayesinde biriken puanlarınızla bedava bilet alabilirisiniz. Bu kartlarla aldığınız bilet fiyatı üzerinden puan birikir. Biriken bu puanlar alacağınız bilet fiyatına eriştiğinde bedava bir biletiniz olur.

Ucuz otobüs bileti almanın bir diğer yolu da gideceğiniz mesafeyi tek otobüsle gitme yolunu seçmektir. Mesafe uzadıkça bilet fiyatı düşer. Bu yüzden bulunduğunuz yerden uzak bir şehre gidiyorsanız aktarmasız olarak gitme yolunu tercih ederek de Ucuz otobüs bileti almanız mümkün.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Yorum Yazın TOPLAM PUAN: /5
Toplam Yorum Sayısı : 0
Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
İdare Eder
0.00%
()
Kötü
0.00%
()